poster

Pavel Wonka se zavazuje

 • anglický

  Pavel Wonka Commits to Cooperate

Dokumentární

Česko, 2014, 73 min

Scénář:

Libuše Rudinská

Hrají:

Petr Blažek
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Sharkman
  odpad!

  Toto dilo by meli rovnou zahodit do popelnice. Je odstrasujici, co je mozne po 25letech(v "demokracii") natocit o cloveku, ktereho ZABIL rezim a ukazovat verzi vrahu - STBaku !!! Jestli se chtela autorka nekomu pomstit nebo se jen zviditelnit je otazkou, ale pravda je ta, ze skodo nic v dokumentu neni temer jiste pravda. Ted v sousvislosti se 17.11.1989 je toto dilo o to vice zrudnejsi a zamer jasnejsi. Komunismus mel byt odsouzen, jako jedna nejvetsich omylu lidstva, komunisticka strana zakazana a jeji hlavni predstavitele strany po pravu potrestani ! Ze se tak nestalo je bohuzel obrovska chyba, kterou jiz nelze napravit !!!!(20.11.2014)

 • waits
  odpad!

  Doporučuji natočit stejnou metodou film s názvem "Winston Churchill a světové židovstvo iniciátory Druhé světové války" a opřít se přitom o svědectví bývalých a dnešních nacistů. U Moorovy demagogie se člověk aspoň zasměje, ale tady zatrne. Zaprvé tak takhle se pracuje s dokumentárním materiálem a zadruhé dotacička ze státních peněz proběhla? Jo, proběhla(13.11.2014)

 • CheGuevara
  **

  Wonka byl možná udavač, to klidně beru a rád to zkousnu. Ale rádoby investigativní forma, která všechny rozhovory snímá ala šmírácká kamera, je stejně tak trapná, jako podepřít svoji tezi zejména na výpovědích bývalých estébáků. Ostatně co by Wonkovi nepřisolili. Pojďme se radši bavit o tom, proč a k čemu jsou nám hrdinové a jejich vyznamenání? Máš k tomu něco, Libuše?(28.10.2014)

 • BigMarthy
  odpad!

  Nechutné překrucování historie. Tento dokument neměl nikdy vzniknout.(3.1.2015)

 • Nerd4Dreaming
  ***

  Shlédnuto na MFDF v Jihlavě a za součást filmu považuju i emocionální diskusi po promítání, která vlastně ukázala co tomu chybí. Těžko z filmu vysuzovat, zda byl, či nebyl bezcharakterní člověk. Projekt se staví do pozice na kterou nemá právo a autorka to sama uznává, když se odvolává se na další filmy o Wonkovi. Bez toho, aby si člověk udělal kompletní obrázek o Wonkově životě, je nesmysl vyvozovat závěry. Jelikož se nestavím ani na jednu stranu barikády, dávám 3.(25.10.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace