Saving Christmas

Rodinný
USA, 2014, 80 min

kaylin odpad!

Já vím, že jsou Američani náboženští fanatici, vždyť i v mottu národa mají boha, ale do prdele, co je moc, to je moc. Na tohle se prostě nedá koukat, protože to jsou tak debilní úvahy a prosazování boha, že by si jeden opravdu nejradši blinknul. Ta pozitivní nálada z toho teše jak průjem. Opravdu jsem se skoro osypal, když jsem to dokoukal. No, vlastně už během sledování. A to mám vánoce rád, ale ne kvůli jejich spojitosti s křesťanstvím, ale prostě proto, že se sejdete s lidmi, které milujete. ()

silentname

Musím tomu tu jednu hviezdičku dať. Už len z toho dôvodu, že je to skutočne jeden z najhorších filmov, čo som videl vo svojom živote, ale tak neskutočne fascinujúce pre mňa bolo to sledovať, že som absolútne neveril, kam sú schopní amíci zájsť, aby do všetkého natlačili kresťanstvo napriek tomu, ako je to všetko v skutočnosti pohanskou tradíciou a s kresťanstvom to nemá nič spoločné. Ja nemám takú dávku kreativity ako Daren Doane, aby som niečo také vymyslel, pretože môj mozog proste pracuje inak. Myslím si, že aj malé deti, by napísali lepší scenár. A to je práve to, prečo tomu jednu hviezdičku dávam. Lebo mať mozog na to, aby niekto dal dokopy takúto kreatívnu hovadinu chce skutočne maximálny talent netalentu. A ten je tu totálne cítiť. Ja som sa na tom rehotal ako blázon a nemohol som prestať. Toto proste normálny človek nevymyslí. A v tom je asi tá mágia tohto braku, ktorý si určite znovu nepozriem, ale minimálne musím povedať, že to človeka až šokuje, aké bludy sa dokážu vymyslieť. A je to síce hrúza, ale súčasne je tým človek až fascinovaný. Hodnotenie: D- ()