LEGO® Batman film

LEGO Batman Filmen

LEGO® Batman vo filme

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy

USA / Dánsko, 2017, 104 min

Nejlepší DC film za hodně dlouhou dobu.(12.2.2017)

Comicsové superhrdinské velkofilmy považuji za rakovinu současného Hollywoodu a nad většinou jsem dávno zlomil hůl (ledaže je režíruje Nolan), ale když to někdo pojme jinak, třeba TAKTO, tak je to téma stále životaschopné. Film je kulometná smršť gagů, které ani autista nedokáže pochytit všechny (pokud neumíte dokonale anglicky, na titulky zapomeňte), ale těm, které jsem pochytil, jsem se fakt smál. Zbytek si holt budu muset zapauzovat v DivXu. Kromě toho film obsahuje i fungující lidsky dojemné scény, zejména ty na téma Batmanovy sociální deprivace.(21.2.2017)

Nebavilo mě to jako celek, bylo tam pár slušných gagů a vtipů, ale ty se značně opakovali a celé to někde uvadlo. A to pro mě byl Lego The Movie fakt špička zábavy.(11.2.2017)

Lego Batman se opravdu předvedl. Bylo to ještě lepší něž Lego příběh. Komixoví fanoušci si skutečně přijdou na své. Je tam spousta odkazů ať už na filmy s Batmanem nebo jiné. Humor filmu rozhodně nechybí. O dabing postav se stará spousta známých herců. Celé je to dost zajímavé zamyšlení nad samotnou postavou Batmana a nad jeho vztahem s Jokerem. Kromě řady Batmanových záporáků se ve filmu objevují i členové Justice League a spousta dalších známých filmových padouchů. Děj je skutečně prošpikovaný nejrůznějšími narážkami a děj pěkně odsýpá. Některé scény jsou dost šílené. Hlavně konec je trochu přehnaný. Ale je hezké, že si film dělá srandu i sám ze sebe. hudba ve filmu je místy dost epická. "Provaze, zachránil jsi Alfreda!" :D(19.2.2017)

Tempo je vražedné, kadence vtipů a narážek je šílená a baví se děti i rodiče. Lego příběh je lepší, o tom žádná, ale tahle batmanovská pocta je jízda, kterou si užije každý...a nejvíc ti, kteří mají popkulturní přehled.(10.2.2017)