LEGO® Batman film

LEGO Batman Filmen

LEGO® Batman vo filme

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy

USA / Dánsko, 2017, 104 min

Za mě dobrý! Lego Batman mě bavil :)(25.3.2017)

Absolútne crazy, zábavné a diabolsky našlapané s hromadou cool geek momentov a veľkou dávkou humoru, ale možno až príliš rýchle bez šance na vydýchnutie. Po hodine som bol plne uspokojený a posledný akt som vôbec nepotreboval. Príbuzné Lego movie bolo v tomto vyváženejšie a v závere navyše dostalo nečakanú hĺbku. Silných 8/10(16.2.2017)

Mám rád lego, mám rád Batmana a i komiksy od DC a proto jsem byl zvědaví s čím tvůrci přijdu, a byl jsem dost překvapený. Pokud někdo batmana vůbec nezná nebo zná "na rychlovku", tak se tolik nepobaví. Warneři plně využili potenciál svých licencí a naservírovali animák spíše pro dospělé, který je plný odkazů, až z toho jde hlava kolem. Při filmu jsem se spolu se sálem neustále smál. Nešlo se udržet. Jako velice dobrý nápad vidím i záporáky z jiných filmů, jenže více jich bylo využito jen několik, což je velká škoda. Prostě film, co nenudí ani nezklame..(18.2.2017)

Film překvapivě funguje i jako zcela dospělácká podívaná. Vtípky jsou tu lepší, tu horší, ale obecně moc dobré. Na správných místech se dojmete, strach o hlavní postavičky se též dostaví. Příjemné, ale ne překvapení.(20.3.2017)

// Batman unmasked aneb nápad analyzovat hrdinu, jenž staví celý svůj život kolem toho, že pracuje sám, protože by další ztrátu už neunesl, se v tomhle rodinném balení kupodivu daří prodávat po celou stopáž a to bez sebevětších zádrhelů. Humorem to oplývá, Warneři vlastní navíc tolik licencí, že popkulturních odkazů je na výběr snad milion a když pominu tu občasnou přeslazenost, je z toho vlastně velice příjemnej zážitek. 8/10(10.2.2017)