Můj kamarád drak

Scénografie:

Jade Healy

Kostýmy:

Amanda Neale

Ať se jde zahrabat Kniha džunglí se svoji sterilní miliardou, s nulovým srdcem a minimálním náznakem emocí. Tohle byla zase jednou emocionální nádhera, co pohladí duši a vem to čert, že je to jen okopírovanej Falco nabarvanej na zeleno. Příjemný rodinný film u kterýho mi ukápla nejedna slza a to nemám problém sledovat magory s motorovkou v mateřské školce, ale mám rád inteligentní a milé filmy. Drak jednoznačně CGI ňůňo roku. Nechápu ty výdělky, tenhle svět prostě nemá naději.90%.(8.2.2017)

Ach ako len ja milujem príbehy so šťastným koncom najmä,ak sa týkajú animal tematiky i ked táto konkrétna bola grafického charakteru.No i tak mi tvorcovia brnkli na moju citlivú strunu a musím sa bez hanby priznať,že my i 1,2 slzičky utiekli.Sympatické obsadenie,Redfordove modré oči a krásny príbeh pre celú rodinu.Odporúčam.(5.2.2017)

Sice se na to krásně kouká a máte takový ten hřejivý pocit u srdce, nicméně pokud nahlédnete na film ze stránky scenáristické a herecky zpracované, dojde Vám, že je to jen další průměrná a prvoplánová záležitost, která ve své hlubší podstatě nemá nic moc co nabídnout. „I know the forest like the back of my hand. I wouldn't have missed a dragon.“(18.11.2016)

• chelseaman22

Otřesný film s fantastickými herci, jež ale nemají, co hrát. Chundelatý drak kazí dětskému publiku pohled na draka. Navíc jeho schopnost "využít neviditelný plášť" je tak debilní, že žádného milovníka Heroes III či Warcraft III vyloženě nepotěší. Nejsmutnější na filmu je to, že se Robert Redford na stará kolena upsal tak infantilnímu projektu, a že Bryce Dallas Howard výrazně nabrala na váze. 21%(13.12.2016)

• Prometheus69

Po 10min jsem to musel vypnout... dojemnější spatlaninu jsem vážně ještě neviděl... fakt odpad.(28.1.2017)

• - Krycí název filmu uvedený na krabici pro distribuci do kin byl Prowess - 2D/3D. (Peklop)