Ledová sezóna

Ľadová sezóna

Animovaný / Dobrodružný / Komedie

USA / Indie, 2016, 86 min

• silentname

Okey... ďakujeme ti Hollywood za to, že si nám priniesol oficiálne najhorší animovaný film, ktorý sme kedy mali možnosť vidieť v kine. Možno by som mal prehodnotiť svoje F hodnotenia pre animované filmy, ktoré som za čas čo ich sledujem udelil. Tento film je proste hrúza. Vyzerá to otrasne, výkony spoza mikrofónov sú otrasné, príbeh je postavený úplne na hlavu a celé je to maximálne stupídne a hnusné. Podľa mňa ak na to rodičia zobrali svoje deti, tak si to tam odtrpeli všetci, lebo bez debaty, tu nie je ani čo povedať. Lebo ja neviem čo by som pochválil. Môžem len zopakovať, že toto je celé zle. Otrasné a lacné animácie s absolútne plytkými a nudnými pozadiami a tak neskutočne tupým príbehom s tupými momentkami, že človek len žasne. Jediné čo si tento film odo mňa zaslúži je vztýčený prostredník a odhodenie do odpadu! Nepozerajte to! Hodnotenie: F(31.3.2016)

• =woody=

Zdary! "Proč?" musí se ptát sám sebe každý, kdo tento film viděl. Tedy každý, kdo v uplynulé dekádě viděl jakýkoliv jiný animovaný film. Ledová sezóna totiž nepřichází s vůbec ničím novým. Naopak, modely, které fungovaly v předchozích animácích, cupuje jako nemotorné štěně. Jakoby sami tvůrci zamrzli v čase.. Fóry jsou tedy vykradené, krkolomné, nevhodné, nebo jednoduše nevtipné. Animace zaostává kupříkladu za opěvovaným Pixarem, který si drží laťku přísně vysoko. A stejná slova lze psát též o příběhu. Cílová skupina spokojených diváků se tedy úzce profiluje pouze na nejmladší publikum, které je dnes již klasickými šlágry zatím nepolíbené, a více než kvalitu, ocení prdící mončičáky. Co naplat, oni se včera v kině měli filmově.. ;-) Woo.(15.2.2016)

Nebylo to zrovna špatné, ale ušlo to čekal jsem něco horšího. Animace nejsou zrovna nejlepší ani pohledné a na dnešní doby neodpovídají, ale není zrovna otravná. Shruto podtrženo pro děti dobrý a pro dospělé "děti" jako jsem já je to jen přežitelné. ( 29.6.16/MAC )(29.6.2016)

• kaylin

Asi je v tom nějaká nutnost, že filmy, které se odehrávají za polárním kruhem, musejí mít ekologické poselství, které je divákům doslova otloukáno o hlavu. Tohle platí i v případě "Ledové sezóny", jejímž smyslem je, aby si lidé uvědomili, že vlastně není dobrý nápad stavět domy na ledu... Opravdu závratná myšlenka. Ale sem tam je to i trochu zábavné.(4.4.2016)

• Streeper

Tohle se vážně nepovedlo. Trailer slibuje dokonalou a vtipnou podívanou, ale všechny nejlepší scény byli použity právě v tom traileru a snímek samotný nám pak nenabízí nic nového a dokonalého. Není to vtipné, není to napínavé, žádná akce, ani romantika, je to prostě jedno velké animované nic.(3.6.2016)