Ledová sezóna

Norm of the North

Animovaný / Dobrodružný / Komedie

USA / Indie, 2016, 86 min

• Streeper

Tohle se vážně nepovedlo. Trailer slibuje dokonalou a vtipnou podívanou, ale všechny nejlepší scény byli použity právě v tom traileru a snímek samotný nám pak nenabízí nic nového a dokonalého. Není to vtipné, není to napínavé, žádná akce, ani romantika, je to prostě jedno velké animované nic.(3.6.2016)

• Jeoffrey

Ano, je to slabé, ale upřímně řečeno, viděl jsem i pár horších kousků (naposledy třeba Agen F.O.X.)... Přesto se ale k průměrnému hodnocení ani u mě Norm nedostává. Příběh je kombinací spousty klišé a nepříliš povedeně předvedeného ekologického poselství. Zvířata co se chovají jako lidé už také poslední dobu moc netáhnout a medvěd co se chová jako lidé mezi lidmi, to u mě nezabralo vůbec. Hlavní hrdina neměl ani dostatek roztomilosti ani charismatu, abych si ho dokázal nějak výrazně oblíbit, padouch na mě nepůsobil skoro vůbec děsivě ani zajímavě, spíš trapně a odpudivě, no a lumíci, ti jako vtipný element dosti selhávali, protože ať dělali co chtěli já se nesmál... Každopádně očekávání u mě nebyla nijak velká a tak nebylo ani nijak velké zklamání nebo znechucení. Jednou se na to podívat dalo, znovu bych to asi taky zvládl, ale rozhodně mě tahle představa neláká. Takže na závěr jen zopakuji to čím jsem začal, je to slabé, ale znám i horší... 3,4/10(9.2.2016)

• silentname

Okey... ďakujeme ti Hollywood za to, že si nám priniesol oficiálne najhorší animovaný film, ktorý sme kedy mali možnosť vidieť v kine. Možno by som mal prehodnotiť svoje F hodnotenia pre animované filmy, ktoré som za čas čo ich sledujem udelil. Tento film je proste hrúza. Vyzerá to otrasne, výkony spoza mikrofónov sú otrasné, príbeh je postavený úplne na hlavu a celé je to maximálne stupídne a hnusné. Podľa mňa ak na to rodičia zobrali svoje deti, tak si to tam odtrpeli všetci, lebo bez debaty, tu nie je ani čo povedať. Lebo ja neviem čo by som pochválil. Môžem len zopakovať, že toto je celé zle. Otrasné a lacné animácie s absolútne plytkými a nudnými pozadiami a tak neskutočne tupým príbehom s tupými momentkami, že človek len žasne. Jediné čo si tento film odo mňa zaslúži je vztýčený prostredník a odhodenie do odpadu! Nepozerajte to! Hodnotenie: F(31.3.2016)

• =woody=

Zdary! "Proč?" musí se ptát sám sebe každý, kdo tento film viděl. Tedy každý, kdo v uplynulé dekádě viděl jakýkoliv jiný animovaný film. Ledová sezóna totiž nepřichází s vůbec ničím novým. Naopak, modely, které fungovaly v předchozích animácích, cupuje jako nemotorné štěně. Jakoby sami tvůrci zamrzli v čase.. Fóry jsou tedy vykradené, krkolomné, nevhodné, nebo jednoduše nevtipné. Animace zaostává kupříkladu za opěvovaným Pixarem, který si drží laťku přísně vysoko. A stejná slova lze psát též o příběhu. Cílová skupina spokojených diváků se tedy úzce profiluje pouze na nejmladší publikum, které je dnes již klasickými šlágry zatím nepolíbené, a více než kvalitu, ocení prdící mončičáky. Co naplat, oni se včera v kině měli filmově.. ;-) Woo.(15.2.2016)

Nebylo to zrovna špatné, ale ušlo to čekal jsem něco horšího. Animace nejsou zrovna nejlepší ani pohledné a na dnešní doby neodpovídají, ale není zrovna otravná. Shruto podtrženo pro děti dobrý a pro dospělé "děti" jako jsem já je to jen přežitelné. ( 29.6.16/MAC )(29.6.2016)