poster

Míň je víc (TV pořad)

Soutěžní

Česko, 2015, 26 min

Režie:

Pavel Hejnal

Hrají:

Jan Smetana
 • Jara.Cimrman.jr
  *

  Míň je prostě míň, i když je to víc. Takže dám jednu hvězdu, aby autoři pochopili, že jim víc dát nemohu, protože by to ve finále bylo možná ještě o něco míň. Jsem si vědom toho, že to, co jsem právě napsal, je dost pitomé, ale nemohu si pomoci - ten pořad si začal.(9.12.2015)

 • kratajirka
  ****

  Strašně se mi líbí ten nápad; a teď je jedno, že to opět přebíráme z ciziny. Jsem rád, že česká televize se vrhla zas do jiné dimenze soutěží, než jen ohrané klišé ála AZ kvíz.(31.8.2015)

 • Elfias Dóže
  ***

  Nic víc než stravitelný(!) předkrm před hlavním chodem, jejž - jak doufám fanoušci vědomostních soutěži pochopili - nabízí konkurenční Telka, vzpomínáno jest na Riskuj a Milionáře... Smetanovo "kolik lidí ze sta?" a "zkusme se podívat třebas na takový Taking Off" je sice potisící iritující, šance na výhru pro probojuvší se do finále je takřka nulová, avšak co s tím toužící po níže zmíněném zmůže, když se fakticky jiná alternativa nahlédnutí do hlav "národu" nenabízí...(16.1.2015)

 • Bajda
  odpad!

  Tragický koncept, tragické provedení, nepřirozený moderátor, nejasná pravidla, nízká výhra, nulové napětí, na nic otázky, nezajímaví hosté, ... mám pokračovat?(6.1.2015)

 • Coleator
  **

  Vychechtanej Smetana působí dost křečovitě a je strašně vidět, jak je celý díl neskutečně natahovaný... Viděl jsem pár dílů a je to fakt nuda...(23.1.2015)

 • Jan Smetana

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace