poster

Míň je víc (TV pořad)

Soutěžní

Česko, 2015, 26 min

Režie:

Pavel Hejnal

Hrají:

Jan Smetana
 • J.Connor
  ***

  Ten orgastický moderátor jasně vede. Jeho ukájení klesajícím válcem je před desátou na pováženou. Jóó. Pojď ! Pojď !(12.5.2015)

 • dav110
  ***

  Nic víc než stravitelný(!) předkrm před hlavním chodem, jejž - jak doufám fanoušci vědomostních soutěži pochopili - nabízí konkurenční Telka, vzpomínáno jest na Riskuj a Milionáře... Smetanovo "kolik lidí ze sta?" a "zkusme se podívat třebas na takový Taking Off" je sice potisící iritující, šance na výhru pro probojuvší se do finále je takřka nulová, avšak co s tím toužící po níže zmíněném zmůže, když se fakticky jiná alternativa nahlédnutí do hlav "národu" nenabízí...(16.1.2015)

 • zolo23
  ****

  Ups...! Tak takéto percentá som naozaj nečakal, obzvlášť keď ide o český súťažný program. Veď "tieto" súťažné formáty Vám Čechom tíško závidím, máte lepších moderátorov (vyhýbajúc sa trápnostiam = na SK Bičan - i keď niekedy trafí totálnu haluz - kde nechápem a niekedy mi ide bránica roztrhnúť) česť výnimkám a predsa len tomu dávate punc väčšej vážnosti, nakoľko ide o program kde musíte mať ako-také všeobecné znalosti. Jan Smetana je docela sympaťák a ja si tiež pred večernými správami rád odľahčím hlavu.(25.3.2015)

 • rakovnik
  **

  Nápad na soutěž není špatný, nicméně moderátor je tragický, přijde mi, že se sám zamotává do pravidel a děsně "přehrává", čili urputně prožívá tu nudu, která ze soutěže čiší. Na obrazovkách už byly k vidění zábavnější a poučnější soutěže - rád jsem se díval na Taxík, kde je mu konec?(9.2.2015)

 • Philcze
  **

  Guilty pleasure. Neustálá fascinace tím, jak je i přes finančně hubenou výhru takřka nemožné tuhle soutěž vyhrát.(16.1.2015)

 • Jan Smetana

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace