Míň je víc (TV pořad)

Česko, 2015, 26 min

Pavel Hejnal

Jan Smetana
  • Tosim

Diváci zřejmě vzali název soutěže za svůj a chtějí jí udělit nejlepší hodnocení.(14.1.2015)

Český národ a jeho typicky utkvělá představa, že co se vytvoří v tuzemsku, bude na 99 % sračka. Konečně inteligentní pořad na úrovni, moderovaný nejpřirozenějším a nejsympatičtějším moderátorem, co kdy v místních luzích a hájích vystupoval. Všichni ti, kteří hodnotili jako odpad, nebo jednou hvězdou, by se staly ostudou českého národa, jelikož by v tomto pořadu neodpověděli ani na 5 % pokládaných otázek, styďte se !........................moje hodnocení = 9 z 10.(29.1.2016)

Ten orgastický moderátor jasně vede. Jeho ukájení klesajícím válcem je před desátou na pováženou. Jóó. Pojď ! Pojď !(12.5.2015)

• MikeCool

TV-pořad. Další z řad českých, nekvalitních soutěží, které ve vysílání moc dlouho nevydrží, kvůli nízké sledovanosti. Nicméně z produkce ČT jsem takovou pohromu tedy nečekal. | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 15% (odpad!) |(28.1.2015)

Viděl jsem možná polovinu dílů, ale jako soutěžní oddychovka to nemělo chybu. U TV sis mohl zahádat se soutěžicími. Občas mohli udělat prostřihy jakým způsobem probíhali ankety, když se ptali 100 lidí z lidu. Evidentně se museli ptát daleko chytřejších lidí než u Nikdo není dokonalý, kde paní u zeleniny neví, zda jablko roste na stromě. Nejlepší část byla finálová otázka, někdy musel být člověk kapacitaaa.(11.2.2016)

• Jan Smetana