Míň je víc (TV pořad)

Česko, 2015, 26 min

Pavel Hejnal

Jan Smetana
  • Kimon

Jo, jo, kde se hrabe Honzík Smetana na Aleše Hámu a jeho "Kde domov můj" nebo "Taxík". Prostě Smetana šou a jeho "NEZAPOMEŇTE !!!, NĚKDY MÍŇ JE VÍC !! ". Jednu hvězdu ze soucitu. Smetana je lepší ve sportovním zpravodajství, ale tohle mu nejde. Už se na to dlóóuho nedívám.(25.2.2016)

• LiborGondek

V podstatě se po soutěžících chce přesný opak soutěže 5 proti 5. A to je náročnější, než se může na první pohled zdát. Bohužel, moderátor mi nějak nesedí. Každopádně je dobře, že nějaká soutěž opět po delší době vznikla. Národ hloupne a tak ať aspoň čumí na něco inteligentnějšího než Kolotoč ve 563 repríze.(27.1.2015)

Strašně se mi líbí ten nápad; a teď je jedno, že to opět přebíráme z ciziny. Jsem rád, že česká televize se vrhla zas do jiné dimenze soutěží, než jen ohrané klišé ála AZ kvíz.(31.8.2015)

• Coleator

Vychechtanej Smetana působí dost křečovitě a je strašně vidět, jak je celý díl neskutečně natahovaný... Viděl jsem pár dílů a je to fakt nuda...(23.1.2015)

• SOLOM.

Hodně zvláštní televizní pořad, který sice na první pohled nevypadá zle, ale je téměř nemožné v něm vyhrát. Moc věrohodně to totiž nepůsobí. Otázky sice nejsou nejtěžší, ale kdyby si měli soutěžící vybrat kupříkladu z 5 možností, bylo by to lepší. Musím rovněž souhlasit s níže uvedenými (staršími) komentáři, že atraktivita nic moc, výhra malá a jak už jsem řekl, dost pochybuju o věrohodnosti.(20.1.2015)

• Jan Smetana