poster

Míň je víc (TV pořad)

Soutěžní

Česko, 2015, 26 min

Režie:

Pavel Hejnal

Hrají:

Jan Smetana
 • Tommassi3
  **

  Když už si na Kavkách naběhli s názvem Míň je víc, těžko se mohou divit, když v duchu této myšlenky musím soudit, že dnes v době, kdy už se podobné soutěžní pořady jen těžko vyhrabou ze smetiště televizních dějin, by divák nejspíš uvítal, kdyby podobné záležitosti jeho pozornosti raději unikly.. Nudná kopie stejně nudného britského originálu s pro většinu divácké cílovky nejspíš nedostatečně vysvětlenými pravidly a skvostně necharismatickým moderátorem "Kulivočkem" Jan(k)em Smetanou nejspíš prožije stejně jepičí život jako většina ostatních podobných projektů poslední dekády.. A když ne, sním svůj klobouk !!(6.1.2015)

 • torciollo
  *

  Kombinace směšné výhry a velmi nízké pravděpodobnosti ji vyhrát mi nepřijde úplně nejlepší. Navíc na to, že díl má jen nějakých 25 minut, tak se táhne jak týden před výplatou. Hluchá místa mezi otázkami musí "nějak" vyplňovat moderátor, což je nadlidský úkol, tak z toho vychází, jak vychází. Přitom koncept není špatnej...(17.1.2015)

 • arcticsky
  **

  Toto je podivná soutěž - špatně vymyšlená pravidla a je to nějaké utahané a bez spádu. Zdá se, že ani (jinak sympatický) moderátor zde není jaksi na své parketě....(14.2.2015)

 • Bajda
  odpad!

  Tragický koncept, tragické provedení, nepřirozený moderátor, nejasná pravidla, nízká výhra, nulové napětí, na nic otázky, nezajímaví hosté, ... mám pokračovat?(6.1.2015)

 • Kimon
  *

  Jo, jo, kde se hrabe Honzík Smetana na Aleše Hámu a jeho "Kde domov můj" nebo "Taxík". Prostě Smetana šou a jeho "NEZAPOMEŇTE !!!, NĚKDY MÍŇ JE VÍC !! ". Jednu hvězdu ze soucitu. Smetana je lepší ve sportovním zpravodajství, ale tohle mu nejde. Už se na to dlóóuho nedívám.(25.2.2016)

 • Jan Smetana

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace