Nastala chyba při přehrávání videa.
 • evulienka3
  *****

  Filmov podobného razenia som videla v poslednej dobe niekoľko (napr. Spotlight, Zodiac) a napriek tomu, že tento je tiež podobný... pre mnohých zrejme nudný a uťahaný.... ja som bola opäť nadšená. Skvelá procedurálna kriminálka tentokrát z Francúzka.(17.5.2016)

 • Xmilden
  ***

  Francouzi mají v zásobárně podstatně lepší detektivky než tuhle, která se snaží o trošku američtější pojetí. Máme zde případ, který se odehrává jak v soudní síni tak v kriminálních ústřednách. Určitě by šlo tohle celé natočit lépe a dát tomu zajímavější fasádu. 60%(24.6.2016)

 • Enšpígl
  *****

  Tomuhle se říká návrat do 70.let fr. kriminálek. Filmařská nádher nádher člověk jako kdyby se vrátil do časů, kdy řádili Henri Verneuil s Alainem Delonem, ostatně ten plakát na Melodii podzemí tam nebyl náhodou. Přimočará kriminálka, která je vyprávěna ve velkým časovým rozpětí a ještě ke všemu prolínající minulost se současností aniž by stylem vyprávění narušila napětí nebo způsobila nepřehlednost. Naopak dlouholeté pátrání po brutálním seriovým vrahovi pohltí a vyflusne až po závěrečných titulkách. Výborně napsaný a odehraný postavy, nezáviděl jsem policajtům tu bezmoc v kombinaci s obrovskou vůlí vraha dopadnout, což taky považuji za nejemotivnější složku filmu. Dialog Francka s obhájkyní je sice krátký, ale udeří na srdce, navíc jako kdybych tam viděl opřenýho Alaina Delona v dobách jeho největší slávy. Za posledních x let jsem neviděl lepší francouzskou kriminálku.(19.11.2015)

 • Flego
  ****

  Pred očami divákov sa rozvíja mozaika skutočného prípadu sériového vraha mladých žien, postavená na kvalitnom scenári, dialógoch a hercoch. Rozprávanie je pomalé, navzdory tomu výživné a štýlové.(19.6.2016)

 • Happens
  ***

  Stará škole detektivek, nicméně po shlédnutí spíš zanechává dokumentární pachuť. Znechucen primitivností sexuálních pudů individuí, kteří jsou mezi námi a trochu zklamán prací kriminálního oddělení, které nechalo skoro dekádu volné ruce vrahovi, kterého mimoděk dopadli a pustili zaslepeni nesprávnými indiciemi.(17.9.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace