Skating to New York

Nebezpečná a mrazivá cesta pěti dospívajících chlapců (Connor Jessup, Wesley Morgan, Gage Munroe, Matthew Knight a Dylan Everett), kteří opouštějí své malé kanadské město a riskují bruslení přes jezero Ontario do New Yorku v nejchladnějším dni v roce. Během své dobrodružné cesty pět chlapců překoná překážky, podrobí se zkoušce a posílí svoje přátelství. (ARI50)

Aljak

Celkom príjemná atmosféra, hoci potenciál bol v tom určite o čosi väčší. Ale v podstate to bol napokon taký športový film o priateľstve a jednom veľkom dobrodružstve, ktorým bolo prekorčuľovanie naprieč zamrznutým jazerom Ontario z Kanady až na brehy štátu New York. Tomu sa povie naozaj výzva. Dejovo síce nič extra, ale tá atmosféra okolo toho sa mi fakt veľmi páčila. Takže aspoň tie 3* si to zaslúži. ()

Pilda17

Nápad docela dobrý, akorát nevyužitý. Nenajdu nic, čím by Skating to New York zaujal nebo překvapil .. 4/10 = 40% ()

ARI50

Je to skvělý příběh a chlapci jsou v pohodě a tak mrazivá a nebezpečná cesta začala, podle mě se ale mělo mnohem více přitvrdit na emocích. ()