poster

Deset malých černoušků

 • Velká Británie

  Ten Little Indians

Mysteriózní / Krimi / Thriller

Velká Británie, 1965, 91 min

Režie:

George Pollock

Scénář:

Harry Alan Towers
 • MartinezZ
  **

  Nepamatuji si, kdy bych naposledy viděl film na obdobné téma, i když jich asi nebylo málo (tedy nestály zřejmě za moc), takže to nebylo úplně zlé, jen televizně levné ve všech ohledech. Možná to chtělo v rolích "deseti malých indiánů" nějaké herce. Jako ochotnické představení ucházející.(14.10.2011)

 • FilmFan24
  ****

  Výtečná adaptace podle kriminálního románu "Královny zločinu" Agathy Christie přenesená do zasněžených Alp.(4.8.2008)

 • Hellboy
  ***

  Poměrně věrná adaptace o čtvrt století starší detektivky z pera Agathy Christie nazvané Ten Little Niggers (Je fascinující, jak kniha později měnila názvy, na Ten Little Indians, Ten Little Soldiers a And There Were None). Některé drobnosti jsou poněkud nepochopitelně změněny (a hlavně hodně ze závěru, což mě velmi mrzí) a celkově se na té hodince a půl nedá dost dobře podat paranoia, kterou kniha pečlivě buduje. Tak trochu promarněná příležitost, protože kniha poskytla mnohem zajímavější materiál, než se kterým se vytasil film.(11.8.2010)

Nastala chyba při přehrávání videa.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace