Date My Porn Star

(TV film)
všechny plakáty

mira007

Britský dokument o pornoprůmyslu, kdy Channel4 vzal tři závisláky na pornu do L.A. , aby jim nejprve ukázal to pozlátko - natáčení jejich idolů, první castingy, maraton sexu s fanoušky - a pak jim naservíruje tu odvrácenou tvář, že porno není nic vzrušujícího, proto se musí spotřebovat hektolitry lubrikačního gelu, že hvězda gay porna je heterosexuál s dcerkou, že dvacetiletá debutantka má doma tři děti a po rozhovoru s exherečkou, která vypočítala kvantum zdravotních komplikací se jaksi autoři tváří, že změnili hodnotový žebříček těch tří borců, kteří se v závěrečném resumé tváří, že už nikdy na nic hanbatého koukat nebudou. Jsou dvě věci, které mi ale brání uvěřit v nějakou hlubší myšlenku tohoto díla: 1) nevěrohodný výběr hlavních hrdinů ( kde je vzali, na základě čeho, jak definují závislosti na pornu - lékařsky nebo pocitově?) 2) až nápadně tam je jedna pornoprodukce, kterou jmenují a dělají reklamu jejich stránkám. Podrženo sečteno - dokument, který pokrytecky předstírá, že je něco víc než jen jakýsi behind the scenes, ale jeho smyslem jen důkaz " sex prodává", protože přidaná hodnota je nula. ()