Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Cappuccino
  **

  Komúna na mňa pramálo zapôsobila a ak už áno, tak svojimi wtf-scénami a wtf-komunitou. Celý film ma zaujímalo viac menej iba to, či takéto spoločenstvá ľudí skutočne existujú a či im to dokáže aspoň nejaký čas fungovať, pretože z môjho pohľadu to bol jeden nevydarený experiment - aj myšlienka o bývaní v spoločenstve, aj film samotný. Dve hviezdy za nápad a niektoré vtipno-trpké momenty.(16.9.2016)

 • Lanark
  ***

  Rodinou oslavu jsem stále neviděl a tak hamba mi. Nicméně už při posledním Vinterbergově "retro" počinu z anglického venkova jsem měl pocit, že Vinterberg zlomil nad lidstvem hůl, čte si na režiserském křesle v pauzách mezi záběry akorát Freuda a přemejšlí jak by ho do děje narouboval. Bohužel jediným výsledem je to, že všechny jeho postavy mluví a jednají stejně, ať to jsou 60 letí zámožní baroni a nebo čtrnáctiletá puberťačka. Je pak těžké nějakým způsobem se s jednotlivými postavami sblížit a začít jim aspoň trochu fandit nebo se je snažit pochopit. Protože čím déle na ně koukáte, tím víc za nimi vidíte jen chaotickým písmem počmárané stránky scénáře.(15.6.2016)

 • xxmartinxx
  ****

  Dalo by se to snadno cupovat (Proč je to vůbec retro? Proč to má vůbec tolik postav? Z prvního nevyplývá nic a z druhého ne moc.), ale kdovíproč to na mě působilo opět velmi intenzivně. Podivný mix černého humoru a dramatu, v němž sledujeme lidi, kteří se snaží být křečovitě racionální, ale podřezávají si tím pod sebou větev. Rekviem rozumných rozhodnutí, jaké se moc často nevidí.(2.6.2016)

 • Renesco
  ***

  Viz kritika na webu Cinepuru(9.9.2016)

 • PP66
  ****

  Nový Vinterberg není tak šokující a burcující k zamyšlení jako v Honu nebo v Rodinné oslavě. Na pozadí příběhu "starších květinových dětí" a jejich překonávání úskalí společného života pod jednou střechou přináší vlastně banální epizodu "opustil jí kvůli mladší". Ztvárnění nelehkých a nečernobílých vztahů ho řadí spolu s hereckým výkonem Dyrholmové k lepšímu průměru. Viděno v rámci Nordfestu v Evaldu.(18.11.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace