poster

Agenti Dementi

 • Španělsko

  Mortadelo y Filemón contra Jimmy el Cachondo

 • Slovensko

  Agenti Dementi

Animovaný / Komedie

Španělsko, 2014, 91 min

Režie:

Javier Fesser

Kamera:

Miguel Pablos

Hudba:

Rafael Arnau
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • KT_2011
  ***

  Spousta kvalitní odvedené práce po všech stránkách: pěkné 3d, velmi dobrá animace, spousta vizuálních nápadů, kvalitní převod 2d comicsu do 3d, ve scénáři spousta nápadů. Jen je to celé v duchu, který je mi poměrně cizí.(29.9.2016)

 • Limetka_M
  odpad!

  Fuj fuj fuj!!!! Něco tak nesympatického, trapného a hloupého jsem už dlouho neviděla. Už jenom postavy tohoto počinu ve mně vyvolávají dost silnou vlnu odporu. Odpad jak vyšitej!(20.5.2016)

 • Sarcasmgirl
  *

  Distributoři animáků už zřejmě zapomínají pro koho ty animáky točí. Kdyby ty postavičky za každé sprosté slovo daly do kasičky bůra, mohl by za to jet průměrný Čech na týden k moři. Demetními scénami přeplácané, až to ztrácelo vtipnost a vtipy, které pochopí jen intelektuállní fajnšmekři. 1* za ženskou, co mi připomínala Holinu Obrowskou.(28.2.2016)

 • Vančura
  ****

  Nečekaně skvělá pecka, která mě velmi příjemně překvapila. Celou dobu jsem se výborně bavil a nevadil mi ani český dabing, který je zde velmi podařený. Animace je výborná a film je nabitý pozitivní atmosférou a záplavou skvělých fórů, které zabaví i dospělý doprovod dětiček v kině (po pravdě si myslím, že dětský divák nemá šanci pochopit ani polovinu vtipů v tomto filmu, navzdory tomu, že distributor film cílí v první řadě na něj). Tahle akční komedie se závratným tempem se podle mě hodně povedla a budu sám zvědavý, jak si povede v konkurenci s dalším evropským animákem Robinson Crusoe: Na ostrově zvířátek, který jde do kin o týden později.(5.2.2016)

 • JFL
  **

  Počítačově animovaný celovečerák navazující na masivně populární sérii španělských komiksů ze série Francisca Ibáñeze Mortadelo y Filemón, která je relativně známá u jedné generace českých čtenářů díky německým vydáním pod názvem Clever & Smart, která se sem dostávala na začátku 90. let. Stejně jako výchozí komiksy i film přináší humor plný dvojsmyslných narážek, sexismu, přímočaré vulgarity a hrubozrnného slapsticku. Vidět to před dvaceti lety, byl bych asi nadšen, ale dnes je to spíš jen barometr toho, jak moc člověk z určitých věcí vyroste a že některé oblíbené věci z dětství si už v dospělosti nevychutná. PS: S českým názvem "Dementi v animáku" se fakt někdo vycajchnoval aneb dementi v distribučce.(13.4.2015)

 • - Mortadelo a Filemón jsou hlavní hrdinové jednoho z nejpopulárnějších komiksových a posléze i televizních seriálů, vydávaných a vysílaných v desítkách zemí. Jejich otcem je spisovatel a výtvarník Francisco Ibáñez a poprvé se představili v roce 1958 v dětském komiksu „Pulgarcito". (Zdroj: CinemArt)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace