Agenti Dementi

Javier Fesser

Miguel Pablos

Rafael Arnau
  • Sarcasmgirl

Distributoři animáků už zřejmě zapomínají pro koho ty animáky točí. Kdyby ty postavičky za každé sprosté slovo daly do kasičky bůra, mohl by za to jet průměrný Čech na týden k moři. Demetními scénami přeplácané, až to ztrácelo vtipnost a vtipy, které pochopí jen intelektuállní fajnšmekři. 1* za ženskou, co mi připomínala Holinu Obrowskou.(28.2.2016)

Je to spíš pro dospělé než pro děti, mnoho vtipů.(13.2.2016)

Nečekaně skvělá pecka, která mě velmi příjemně překvapila. Celou dobu jsem se výborně bavil a nevadil mi ani český dabing, který je zde velmi podařený. Animace je výborná a film je nabitý pozitivní atmosférou a záplavou skvělých fórů, které zabaví i dospělý doprovod dětiček v kině (po pravdě si myslím, že dětský divák nemá šanci pochopit ani polovinu vtipů v tomto filmu, navzdory tomu, že distributor film cílí v první řadě na něj). Tahle akční komedie se závratným tempem se podle mě hodně povedla a budu sám zvědavý, jak si povede v konkurenci s dalším evropským animákem Robinson Crusoe: Na ostrově zvířátek, který jde do kin o týden později.(5.2.2016)

• - Mortadelo a Filemón jsou hlavní hrdinové jednoho z nejpopulárnějších komiksových a posléze i televizních seriálů, vydávaných a vysílaných v desítkách zemí. Jejich otcem je spisovatel a výtvarník Francisco Ibáñez a poprvé se představili v roce 1958 v dětském komiksu „Pulgarcito". (Zdroj: CinemArt)