// Distribútor: Paramount // Počet premietajúcich kín v USA: 3,483 // Otvárací Víkend v USA: $38,740,203 //(1.7.2016)

• dr.horrible

Will Ferrell je dobrý komik, len (evidentne) potrebuje držať aspoň trochu na uzde. A to sa nestalo. Pri sledovaní Daddys home som zvažoval dva dôvody (prečo to takto ne/dopadlo); Buď mu odkývli každú improvizáciu, alebo išli na prvý pokus. To je prvý problém, že som sa zaňho celý film hanbil. A druhý; to museli vážne každú situáciu dotiahnuť do toho najväčšieho extrému a keď už tam boli, siliť to ešte ďalej? Takéto filmy dostávajú maliny. Ps: Smiať sa budete aj tak. Pss: Lindu by som zožral. Celú(22.3.2016)

Průměr, ale jako odpočinková komedie to přímo válí. Ferrel a Wahlberg jsou super dvojka a skvěle se doplnují. Není to něco z čeho by se člověk dusil smíchy, ale taky nudit se nebude. ( 17.3.16/PC )(17.3.2016)

• carlos 2010

Presne, čo som čakal, tak to som aj dostal. Bohužiaľ. Zbytočný a miestami trápny film a to mám oboch hercov celkom rád..(26.11.2016)

Hannibal Buress výbornej a Ferrell s Wahlbergem parádní duo.(16.5.2016)