• metal.storm

Presne pri takýchto komédiách si človek uvedomí, že deti sú malé, nevďačné, drzé kurvy ovplyvňované okolím a vychovávané spoločnosťou.(23.7.2016)

Když zapomenete na geniální BENGA V ZÁLOZE, které natočili Ferrell s Wahlbergem předtím, čeká vás pohodová rodinná komedie.(12.6.2016)

Průměr, ale jako odpočinková komedie to přímo válí. Ferrel a Wahlberg jsou super dvojka a skvěle se doplnují. Není to něco z čeho by se člověk dusil smíchy, ale taky nudit se nebude. ( 17.3.16/PC )(17.3.2016)

Dost vyhrocený ale vlastně v jádru skutečný pohled na sociální situaci. Chvílemi jsem si říkal, že bych raději víc té bláznivé komedie, ale film se k ní pořád ne a ne rozhoupat. Chvílemi jsem zase chtěl víc vážnosti. Táta je doma si s tím ale poradil po svém a jako někteří další zde píšící, na konci jsem vlastně ani nelitoval té rozpolcenosti. Krásně si to totiž sedlo a tak kromě roztomile ječícího a vtipně trpícího Ferrella měl film i nějakou myšlenku, kterou chtěl předat občas zpruzeným rodičům.(20.5.2016)

Rozpočet $50miliónovTržby USA $150,318,490Tržby Celosvetovo $239,632,001 Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ ďalšia americká blbyna akých je už neúrekom, povrchný humor si len ťažko nájde odozvu u diváka, záver mi to trošku zachránil ale ináč strata času /videl v kine: 35%/(4.4.2016)

• - Will Ferrell mal pôvodne hrať skutočného otca, kým  Ed Helms toho nevlastného. (beso74)

• - Ve 36. minutě po sjezdu ze stromu narazí Dusty (Mark Wahlberg) do Brada (Will Ferrell), tomu spadne kufřík. Hned v dalším střihu leží kufřík na jiném místě. (gavosh)

• - Letiště ve filmu je New Orleans Ernest N. Morial Convention Center. (BloodMax)