• bourec

Na film sem se fakt těšil,čekal sem hodně peprnou komedii o dvouch kohoutech,který si nic nedarujou,a zajdou až za hranu.A vono nic.Kočkování,pár blbě udělanejch gagů,a blbej konec.Bylo to vlastně slušně hloupý,a navíc minimálně zábavný.40%.(12.11.2016)

Opakované herecké stretnutie Wahlberga a Ferrella rozhodne nesľubovalo ťažkopádnosť. Aspoň to po ich svižnej oddychovke THE OTHER GUYS nevyzeralo. Lenže skutočnosť je pravým opakom. Čiary, po ktorých sa táto ( americky ) americká komédia vozí, sú viac ako známe a v dnešnej dobe sú už pomerne nudným vzorcom.(25.12.2016)

Dost vyhrocený ale vlastně v jádru skutečný pohled na sociální situaci. Chvílemi jsem si říkal, že bych raději víc té bláznivé komedie, ale film se k ní pořád ne a ne rozhoupat. Chvílemi jsem zase chtěl víc vážnosti. Táta je doma si s tím ale poradil po svém a jako někteří další zde píšící, na konci jsem vlastně ani nelitoval té rozpolcenosti. Krásně si to totiž sedlo a tak kromě roztomile ječícího a vtipně trpícího Ferrella měl film i nějakou myšlenku, kterou chtěl předat občas zpruzeným rodičům.(20.5.2016)

• Johnny.ARN

Nič nové neprinášajúca, miestami vtipná komédia s ľahkým dejom, zopár fórkmi a sympatickým obsadením. 1 z 5(23.11.2016)

• WincKruspe

S filmama Ferrella to jde poslední dobou z kopce. Jeho komedie nejsou vtipné. Tohle není vyloženě trapné, ale ani jednou se nezasmějete. Potenciál to mělo, ale chybí tomu lehkost a trocha stupidity jeho předchozí tvorby. A taky nechápu, proč se Wahlberg obsazuje do komedií, kromě Benga v záloze, je to všechno nucené a nedůvěryhodné.(26.11.2016)

• - Dvaja športovci sa zranili počas nakrúcania. Kobe Bryant si natiahol ramenné svaly a Tony Hawk, ktorý zastupoval Willa Ferrella v scéne so skateboardom spadol a museli zavolať záchranku. (shinigami491)

• - Ve 36. minutě po sjezdu ze stromu narazí Dusty (Mark Wahlberg) do Brada (Will Ferrell), tomu spadne kufřík. Hned v dalším střihu leží kufřík na jiném místě. (gavosh)

• - Při ježdění na skateboardech zastupovali herce profesionální jezdci. Marka Wahlberga zastoupil v roli Dustyho Mayrona Mike McGill a Willa Ferrella v roli Brada Whitakera zase Tony Hawk, který při natáčení utrpěl zranění nohy, které si vyžádalo 10 stehů. (Stanley619)