O kuřatech a lidech

O kuratách a ľuďoch

Men & Chicken

Komedie / Drama

Dánsko / Německo, 2015, 104 min

To bylo tak zvrhle úchylné, až jsem se u toho skvěle bavil a nasmál :) jako famózní herci v rolích naprostých trotlů a zahráli to prostě bezkonkurenčně .... fakt stylová magořina, ale už jsem psal, nasmál jsem se párkrát fakt jako hodně. Nic pro slabší povahy a fajnovky.(15.10.2015)

No, tak co tohle zase bylo za ujetost. Dánských filmů jsme viděl nespočet a už sem si myslel, že mě jen tak něco nepřekvapí, pač snesu dost, ale tohle mě opět vyvedlo z omylu. Co se A.T.Jensenovi honí v hlavě to je neuvěřitelné. No a samozřejmě staří dobří známí herci tomu dodali korunu. Já se bavil!(21.1.2016)

[Scandi 2016_BA] Ak ste si mysleli že dokonale poznáte Mikkelsenovu tvár, tak ste na omyle:D. V tejto pozícii ste ho ešte nevideli, a možno už ani neuvidíte hehe. Vedel som že to bude úlet, ale že až takýto, to som netušil. Určite nie film do každého počasia, ale ak vystihnete náladu, tak si ho užijete naplno, čo sa stalo aj mne. Nazdar:)(23.1.2016)

Když už nic, je tam rozhodně nejlepší interpretace Abrahamova příběhu. Kierkegaard i Derrida se můžou jít vycpat!(5.5.2016)

Sice ještě nevím, nakolik divné filmy letos uvidím, ale můžu si směle tipnout, že tenhle bude nejspíš nejdivnější. A určitě je nejdivnější z těch, které jsem viděl loni. Vlastně ani nevím, kdy naposled jsem takhle divný film viděl... Nevadí mi ve filmech krev, vnitřnosti, zvratky, fekálie, ale u tohohle černohumorného a lehce filosofujícího bizáru mi bylo chvílemi krapet šoufl, ačkoliv v něm není nic "nepřístupného" vidět. Ale stačí si domýšlet a představovat... Bravo.(10.1.2016)