O kuřatech a lidech

• Německo

O kuratách a ľuďoch

Komedie / Drama

Dánsko / Německo, 2015, 104 min

Mænd og høns je za prvé film o tom, že rodina znamená veľa a mala by držať pohromade a za druhé je to čierna komédia ako sa patrí. Jensenovi sa zase podarilo dať dohromady špičkových hercov a podarilo sa mu vymyslieť neskutočne absurdné postavičky a vcelku zaujímavý príbeh, kde celý čas niečo tušíte a až na konci sa dozviete celú pravdu. Všetci hrali naozaj parádne ... Dencik, Kaas, Bro, Malling, ale Mads? ... ten bol geniálny.(4.9.2015)

No, tak co tohle zase bylo za ujetost. Dánských filmů jsme viděl nespočet a už sem si myslel, že mě jen tak něco nepřekvapí, pač snesu dost, ale tohle mě opět vyvedlo z omylu. Co se A.T.Jensenovi honí v hlavě to je neuvěřitelné. No a samozřejmě staří dobří známí herci tomu dodali korunu. Já se bavil!(21.1.2016)

Svatební váza: Kindergarten Edition.(9.1.2017)

Člověk dostane při narození spoustu kladných vlastností. Cílevědomost, pracovitost, odvahu, nebojácnost a takhle bych mohl pokračovat ještě hodně dlouho. V případě Andrease to byla kromě režisérské sudičky, ještě sudička, která mu dala dar natáčet filmy s tak černým humorem, že se to podaří jen málo komu. Tahle " uchylárna" je toho jasným důkazem a i když to možná není úplně nejlepší film, co jsem od tohoto lišáka viděl, dlabu na to. Vidět takhle skvělé herce v takto hustém průběhu, který se nezastaví opravdu před ničím, to rozhodně stálo za to! Za kudrnatého Madse a tak trošku netradiční výzkum kmenových buněk, nakonec tankuju plnou nádrž.(4.9.2015)

redneck rampage - po vsech strankach precizne vypilovane originalni dilo(6.1.2016)