poster

Pidiobři 3D

 • Velká Británie

  Tiny Giants 3D

Dokumentární / Dobrodružný

Velká Británie, 2014, 43 min

Režie:

Mark Brownlow

Hudba:

Ben Foster

Hrají:

Stephen Fry (vyp.)
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • GothaR
  ***

  Videl som to v 2D verzii, vadilo mi časté použitie CGI, toľko efektov som naposledy videl v Avengers... V porovnaní s Planet Earth 1/2 je to slabé, išlo viac o efekt ako o dokumentaristiku. Nezachránil to ani rozprávač, David Attenborough by bol omnoho lepší. 60 %(9.1.2017)

 • skretik
  *****

  rozkosne, ale neukazuje mensim detom, budu mat z toho horory... ten had bol super brutal :)(4.11.2016)

 • Thomassi
  *****

  Pidiobři jsou božskou 3D orgií, ve které je každý detail dokonalý. BBC Earth dokázal neskutečně a poutavě, za pomocí zpomalených záběrů a 3D efektu, povyprávět život drobných hlodavců a jejich denních dobrodružství. Lábusův dabing navíc pobavil, takže za mě naprostá spokojenost. Viděno v rámci AFO 2015.(15.4.2015)

 • any22
  *****

  Kdybych mohla dát šest hvězdiček, tak dám sedm. <3(1.6.2015)

 • kaylin
  ****

  Sice jsem snímek neviděl ve 3D, ale i tak stojí za to. Ve 3D to musela být naprostá paráda. V první řadě je hezké, že i s chipmunky a myšmi udělali něco jiného než zpívající komedii a dali tomu příběh, který je vytvořen přírodou, ale ve druhé řadě jsou zde záběry, které jsou naprosto úchvatné. A k tomu ještě komentář výborného Stephena Frye.(26.7.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace