Pidiobři 3D

Velká Británie, 2014, 43 min

Mark Brownlow

Ben Foster

Stephen Fry (vyp.)

Dechberoucím způsobem natočený a úchvatný dokument ze zvířecí říše, jehož úspěch tkví v unikátních záběrech (nejen) ze zvířecí perspektivy. Chvílemi jsem jen nevěřícně zíral a tiše obdivoval tvůrce, kteří převedli na velké plátno vskutku nevídané záběry. Film je rozdělen do dvou částí (čipmank a křeček), přičemž každá z nich má svoje kouzlo, i když musím uznat, že se mi přece jenom část s křečkem líbila o něco víc, jelikož mi přišla povedenější a napínavější. Rovněž musím vyzdvihnout brilantní práci se zvukovými efekty a hudbou celkově, což společně s povedeným komentářem a již dříve zmíněmými záběry dělá z tohoto snímku nezapomenutelný zážitek. Zkrátka dokument, který se povedl úplně ve všech směrech a určitě si najde své příznivce mezi všemi věkovými kategoriemi diváků.(24.10.2015)

Sice jsem snímek neviděl ve 3D, ale i tak stojí za to. Ve 3D to musela být naprostá paráda. V první řadě je hezké, že i s chipmunky a myšmi udělali něco jiného než zpívající komedii a dali tomu příběh, který je vytvořen přírodou, ale ve druhé řadě jsou zde záběry, které jsou naprosto úchvatné. A k tomu ještě komentář výborného Stephena Frye.(26.7.2016)

Kdybych mohla dát šest hvězdiček, tak dám sedm. <3(1.6.2015)

z prvych zaberov som bol nadseny.az kym si clovek nevsimne, ze polka zaberov, hlavne pozadie, (cely los, pozadie utoku sovy) su cgi efekty, a timelapsy tiez. realne boli len zvierata, aj to nie vsetky. navyse cakal som ze nam predstavia viac hlodavcov ako len dva. som sklamany. a nech mi nikto netvrdi ze to bolo bez cgi(10.7.2016)

Tak tohle je naprostá pecka! Nechápu, jak se mohlo dostat do takového příběhu tolik napětí. Skoro bych řekla, že to snad ani není vhodně pro děti, neboť se jedná skoro o thriller:) Kdo budete mít chuť - od prosince se promítá v science centru Vida! v Brně!:)(1.12.2015)