Pidiobři 3D

Velká Británie, 2014, 43 min

Mark Brownlow

Ben Foster

Stephen Fry (vyp.)

Můj třetí rok s AFO a třetí zahajovací film, tentokrát se sezením na bočním schodišti kvůli vysokému počtu návštěvníků (možná tak ještě lepší atmosféra). Skvělé... jen šlo až příliš vidět, jak moc se tvůrci snaží o co nejlepší 3D efekt. Každopádně Lábusův dabing parádní a vtipný. Naprostá spokojenost.(15.4.2015)

Pidiobři jsou božskou 3D orgií, ve které je každý detail dokonalý. BBC Earth dokázal neskutečně a poutavě, za pomocí zpomalených záběrů a 3D efektu, povyprávět život drobných hlodavců a jejich denních dobrodružství. Lábusův dabing navíc pobavil, takže za mě naprostá spokojenost. Viděno v rámci AFO 2015.(15.4.2015)

Sice jsem snímek neviděl ve 3D, ale i tak stojí za to. Ve 3D to musela být naprostá paráda. V první řadě je hezké, že i s chipmunky a myšmi udělali něco jiného než zpívající komedii a dali tomu příběh, který je vytvořen přírodou, ale ve druhé řadě jsou zde záběry, které jsou naprosto úchvatné. A k tomu ještě komentář výborného Stephena Frye.(26.7.2016)

Viděno na AFO 2015. "Jsou to jeho vlastní zážitky, které dělají z křečka muže." Chcete vidět super boží akční vtipný naučný animovaný dokument ve 3D? Tak jednoznačně volte Tiny Giants. Jakmile uslyšíte výt křečka, tak už se nikdy nepřestanete smát. Naprosto skvělý soundtrack. Ta westernová hudba u jedne bitky, nebo útěk křečka před vodou. Všeobecně musím říct, že story o křečkovi mě bavila více než o čipmankovi, ale i tak je to tak na 10*. Bacha snake alert - i když je pravda, že ten let křečka před otevřeným chřtánem hada byl vtipný - aneb měla jsem zakryté oči, jakmile se tam objevil jad, ale ten smích publika mi nedal a musela jsem se podívat a stálo to za to.(27.7.2015)

Tak nadupaný dobrodružství mi letos nenaservíroval ani Šílenej Max, ani melancholickej Bond a dokonce ani připosranej Hobit. Naopak, největší bad-ass je nebojácnej křeček!(1.1.2016)