2-Xtreme

Obkukavat tie baby je jedna vec, ale cumet na to ako rozpravaju o ''najtazsej praci na svete'' je zase druha. Nudil som sa. Program onicom a ak mam pravdu povedat ani tie outfity neboli bohvieco. A mozno som prave narazil na taky slaby rocnik. To uz sa, ale nedozviem. ()

sir-dave

Nejsem si jistý, ale nejspíše to byla nejslabší show za posledních 5-6 let. Změna prostředí za Londýn ok, modelky ok, ale hudebně a rozhovory mezi jednotlivými úseky byly slabší. Ač Ariannu Grande jsem nijak zvlášť neposlouchal, tady to dost dobře rozjela, určitě nejlepší z celého programu a trumfla i Taylor. Z povídaní nejzajímavější o jejich dvorním fotografovi Russelovi. Živě: Taylor Swift - Blank Space a Style, Ed Sheeran - Exotic Traveler, Hozier - Take me to Church, Ariana Grande - mix Love Me Harder, Break Free a Problem. Hudba: Bassheads - Is There Anybody Out There, Foxes - Let Go for Tonight. Bonus:O Londýně, Alessandra s Adrianou o mládí, o chůzi po mole a fotografovi Jamesi Russelovi. Odešly: Erin Heatherton, Maryna Linchuk, Cara Delevingne, Toni Garrn a další ()

FortKnox

Tenhle rok si v paměti nezanechám. Holky mi přišli dost podobný, mohli by se od sebe více odlišovat, žádný model nevyčníval nad ostatními. Hudební doprovod dobře vybraný, Taylor Swift opět perfektní. ()