Žhavé výstřely

• slovenský

Horúce strely

Akční / Komedie / Válečný / Romantický

USA, 1991, 81 min

Jedna z nejlepsich americkych komedii, navazujici na tradici skvelych hollywoodskych parodii. Charlie Sheen byl jednim z nejtalentovanejsich hercu, ktere hollywood vychoval.(4.9.2003)

Po filmoch 'Platoon' a 'Wall Street' si Charlie vybral túto cestu svojej kariéry. Na jej počiatkoch, ako vidíme, možno zožal nejaké úspechy, no postupne sa paródie tohto typu stávajú čím ďalej tým neznesitelnejšie. Škoda. Táto rýchla vecička však určite dobre pobaví, no treba dať zatiaľ mozgu poriadnu platenú dovolenku. 80%.(22.9.2007)

Jedna z nejlepsich parodii, ktery kdy byla natocena, ale musim rict, ze druhej dil se mi libi jeste vic. V tomhle se paroduje prevazne film Top Gun, ale jelikoz Ramba mam radsi, tak se mi vic libil druhej dil. Je tu jeden vtipek za druhym, takze nez se vzpamatujete z jednoho, uz nich mate za sebou dalsich pet. Spolu s druhym dilem mozna nejlepsi parodie. A k tomu skvelej Charlie Sheen a Lloyd Bridges. Takle ma vypadat svizna a vtipna komedie a ne ty traparny co se toci ted.(18.3.2005)

Co k tomu dodat - možná nejlepší parodie na akční filmy, která kdy byla natočena - a navíc i výborné pokračování.(10.9.2002)

Bláznivá parodie, skoro jako Bláznivá střela, avšak její bláznivosti a vtipnosti bohužel nedosahuje. Styl humoru je hodně ujetý, člověk kroutí hlavou, ťuká si na čelo, nechápe, ale směje se a to je hlavní. Stejně mi ale přišlo, že tohle není úplně ono, ne vždy jsem se bavil a zvláště finální "akce" byla poměrně slabá, navíc i technicky při nejlepším průměrně natočená (ne že by však zrovna na tomhle záleželo)... Celkově tedy příjemná "splachovací" komedie, ale nic víc. 6/10(20.3.2009)