Žhavé výstřely

• slovenský

Horúce strely

Akční / Komedie / Válečný / Romantický

USA, 1991, 81 min

Jedna z nejlepsich americkych komedii, navazujici na tradici skvelych hollywoodskych parodii. Charlie Sheen byl jednim z nejtalentovanejsich hercu, ktere hollywood vychoval.(4.9.2003)

Můj strýc měl takové úsloví. "Voják, co nechce vyhrát, ten jako by spal se svou sestrou. I když je to prima holka, pěkně rostlá a vyvinutá. To se prostě nedělá. Potom se jí narodí mrzáčci. Když má štěstí budou jim chybět jen zuby. V horším případě nebudou mít ručičky nebo nožičky."..... KULTová paródia. Spolu s pokračovaním jedna z najvtipnejších a najlepších aké poznám..... poručík na letadlové lodi: Je to potvrzeno, zaútočíme zítra v šest nula nula. admirál Thomas "Tug" Benson: Výborně, vzbuďte mě v půl šestý nula nula.(7.9.2011)

„Dostane sa z toho?“ – „To ja neviem, nie som dobrý chirurg.“ Kedysi sa ale robili paródie! Boli doby, dávne doby, navždy stratené v horskej hmle, kedy hollywoodsky producent pod pojmom ´paródia´ nerozumel spleť vtipných scén, ale príbeh s na zbláznenie vtipne serióznymi hereckými výkonmi. Charlie Sheen a spol. parodujú predovšetkým TOP GUN (slávna scéna s koňom v ich podaní dokonca prebila originál, otrasnú kriminálku OČITÝ SVEDOK), všetko odsýpa a po trápnych alebo nefungujúcich vtipoch by ste pátrali dlho. Obdivuhodné je, že dvojka sa vydarila minimálne rovnako úžasne.(22.12.2004)

Film, který se nebere vážně ve světě, který se bere vážně až moc je uplný poklad !(28.7.2006)

Nejlepší parodie všech dob.(10.3.2009)