poster

Žhavé výstřely

 • USA

  Hot Shots!

 • slovenský

  Horúce strely

Akční / Komedie / Válečný / Romantický

USA, 1991, 81 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sepp
  *****

  Jedna z nejlepsich americkych komedii, navazujici na tradici skvelych hollywoodskych parodii. Charlie Sheen byl jednim z nejtalentovanejsich hercu, ktere hollywood vychoval.(4.9.2003)

 • BadoXXII
  ****

  Můj strýc měl takové úsloví. "Voják, co nechce vyhrát, ten jako by spal se svou sestrou. I když je to prima holka, pěkně rostlá a vyvinutá. To se prostě nedělá. Potom se jí narodí mrzáčci. Když má štěstí budou jim chybět jen zuby. V horším případě nebudou mít ručičky nebo nožičky."..... KULTová paródia. Spolu s pokračovaním jedna z najvtipnejších a najlepších aké poznám..... poručík na letadlové lodi: Je to potvrzeno, zaútočíme zítra v šest nula nula. admirál Thomas "Tug" Benson: Výborně, vzbuďte mě v půl šestý nula nula.(7.9.2011)

 • tron
  ****

  „Dostane sa z toho?“ – „To ja neviem, nie som dobrý chirurg.“ Kedysi sa ale robili paródie! Boli doby, dávne doby, navždy stratené v horskej hmle, kedy hollywoodsky producent pod pojmom ´paródia´ nerozumel spleť vtipných scén, ale príbeh s na zbláznenie vtipne serióznymi hereckými výkonmi. Charlie Sheen a spol. parodujú predovšetkým TOP GUN (slávna scéna s koňom v ich podaní dokonca prebila originál, otrasnú kriminálku OČITÝ SVEDOK), všetko odsýpa a po trápnych alebo nefungujúcich vtipoch by ste pátrali dlho. Obdivuhodné je, že dvojka sa vydarila minimálne rovnako úžasne.(22.12.2004)

 • Enšpígl
  *****

  Film, který se nebere vážně ve světě, který se bere vážně až moc je uplný poklad !(28.7.2006)

 • Dragoni
  *****

  Nejlepší parodie všech dob.(10.3.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace