Žhavé výstřely

• slovenský

Horúce strely

Akční / Komedie / Válečný / Romantický

USA, 1991, 81 min

Jedna z nejlepsich parodii, ktery kdy byla natocena, ale musim rict, ze druhej dil se mi libi jeste vic. V tomhle se paroduje prevazne film Top Gun, ale jelikoz Ramba mam radsi, tak se mi vic libil druhej dil. Je tu jeden vtipek za druhym, takze nez se vzpamatujete z jednoho, uz nich mate za sebou dalsich pet. Spolu s druhym dilem mozna nejlepsi parodie. A k tomu skvelej Charlie Sheen a Lloyd Bridges. Takle ma vypadat svizna a vtipna komedie a ne ty traparny co se toci ted.(18.3.2005)

Takhle má vypadat zábavná a skutečně vtipná parodie! Každý, kdo se bude v budoucnu o nějakou další parodii pokoušet, by měl nejprve povinně zhlédnout oba díly Žhavých výstřelů a pak se teprve do něčeho pustit.(23.8.2002)

Jedna ze 140 nejlepších komedií - 140 Greatest Comedy Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/. Zajímavá parodie na Top Gun s mnoha přemnoha gagy (nejlepší byla oliva vystřelená z pupíku krásky Ramady), často však trochu očekávanými a smích nevyvolávajícími. To Abrahamsova prvotina "Připoutejte se, prosím!" mi přišla mnohem komičtější a lepší. Možná to bylo tehdejší spoluprací s bratry Zuckerovými, možná čerstvými nápady. Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=8oTbih9goco(24.7.2010)

EJHLE,PARODIE!!!Dokonalost sama,nejlepší parodie,kterou jsem kdy viděl!Charlie Sheen a především Lloyd Bridges jsou k sežrání...(19.8.2003)

Nejlepší parodie všech dob.(10.3.2009)