Žhavé výstřely

• slovenský

Horúce strely

Akční / Komedie / Válečný / Romantický

USA, 1991, 81 min

Trochu bláznivější, ale zábava 100%. Musím říct, že lepší milostnou scénu jsem ještě neviděl. Za tuhle parodii, která patří určitě mezi ty nejzdařilejší, musím dát 5*.(23.2.2008)

Co udělá parodii parodií? Znalost parodovaných filmů. A zde bohužel na rozdíl od dvojky (kde jsem se snažil rozluštit i ten sebemenší gag) nejsou mé znalosti ntak hluboké. Např. TOP GUN jsem v životě neviděl a ani neplánuju, a tak tohle pro mě zůstává jen skvělou bláznivou komedií s pár dobrými odkazy na jiné filmy.(27.5.2006)

Film, který se nebere vážně ve světě, který se bere vážně až moc je uplný poklad !(28.7.2006)

Tuhle bláznivou parodii doporučuji shlédnout bezprostředně po Top Gunovi - na spravení chuti.(11.4.2003)

Asi takhle. Nehrát tu Charlie Sheen a Jon Cryer, asi bych si to nepustil. První díl Žhavých výstřelů mne však díky uvedeným hercům patřičně pobavil, ovšem Top Gun si příliš nepamatuji, tudíž různé odkazy k parodování mi nejspíš nemohly přijít tak vtipné, avšak pobavil jsem se třeba u scény a lá Rocky a Adrian. Jedna z těch povedených amerických komedií.(31.5.2014)

• - Hned na začátku titulků za jmény producentů je místo dalších jmen recept na polevu na brownies. Recept je: půl hrnku másla, dva a čtvrt hrnku cukru, 2 žloutky, 3 kostičky hořké čokolády (rozpustit), 1 nebo 2 lžičky skořice (pokud možno). Šlehejte máslo, dokud nezesvětlá a nemá barvu citronu. Postupně přidejte cukr a žloutky. Dobře prošlehejte. Přidejte čokoládu. (newer_more)

• - Když admirál Benson (Lloyd Bridges) nabízí pudink Blockovi (Kevin Dunn), mihne se v levé části obrazu hadice, která mu prskne puding do tváře. (BadCat)

• - Když Ramada (Valeria Golino) předvádí svou gymnastiku na stromě, je možné vidět gymnastickou tyč těsně nad větví. (BadCat)