poster

Žhavé výstřely

 • USA

  Hot Shots!

 • slovenský

  Horúce strely

Akční / Komedie / Válečný / Romantický

USA, 1991, 81 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gemini
  ****

  Budete se divit, ale po Hot Shots se mi začal Top Gun docela líbit:) Tahle parodie má všechno co má mít, včetně tátových očí:)))))(1.2.2003)

 • Tosim
  *****

  Tento snímek je natočen v meziobdobí Bláznivých střel a bez bratrů Zuckerových, ale vůbec to nevadí. Je vidět, že trio ZAZ bylo zpočátku dobré, i když bylo rozdělené...(28.8.2002)

 • ORIN
  *****

  Top Gun postavený na hlavu. Charlie Sheen má neuvěřitelný komediální talent, další herci jsou rovněž skvělí, prostě parodie par excellence.(10.5.2007)

 • Xmilden
  *****

  .... řeknu to narovinu plukovníku, Thompsonova smrt pro nás byla šok a zavinil to Harley. Musíme se toho chlapa zbavit, čím dřív zmizí z našeho okruhu tím líp. Musím se toho chlapa zbavit, zdejší morálka nestojí vůbec za nic. Koukejte se flákači, nikdo se ani nehne. Royi, no Royi ... chodil jsem s ním do školy a teď dělá? No ignoruje mě. Musím ho dát zavřít. -Můžu něco říct pane? Harley nejednal zodpovědně. Ale on už je takový. Nade všechno miluje riziko. Právě proto ho potřebujeme, nelze ho nahradit. -To je velká myšlenka. A kromě toho Mrtvola ani tak moc dobře nelítal. Vítě měl rodinu, děti jsou debilní, matka alkoholička. V rakvi je mu určitě líp. Jaký máte číslo bot? -Devítky, pane. -Dobrý, sme dohodnutí. Pošleme Harleyho do boje. Ještě něco? Rád bych poděkoval za včerejší večeři, víte? Sofie si na tom rosbífu ohromně pochutnala. -Ale včera sme na večeří nebyli. -Nebyli? Tak sakra kde jsem to byl? A kdo je Sofíí? Ale no to je fuk. .....(28.10.2010)

 • mysicka
  ****

  Top Gun je proti tomu minimalne o tri tridy horsi :-)(27.11.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace