Žhavé výstřely

• slovenský

Horúce strely

Akční / Komedie / Válečný / Romantický

USA, 1991, 81 min

Film, který se nebere vážně ve světě, který se bere vážně až moc je uplný poklad !(28.7.2006)

Jedna ze 140 nejlepších komedií - 140 Greatest Comedy Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/. Zajímavá parodie na Top Gun s mnoha přemnoha gagy (nejlepší byla oliva vystřelená z pupíku krásky Ramady), často však trochu očekávanými a smích nevyvolávajícími. To Abrahamsova prvotina "Připoutejte se, prosím!" mi přišla mnohem komičtější a lepší. Možná to bylo tehdejší spoluprací s bratry Zuckerovými, možná čerstvými nápady. Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=8oTbih9goco(24.7.2010)

Trochu bláznivější, ale zábava 100%. Musím říct, že lepší milostnou scénu jsem ještě neviděl. Za tuhle parodii, která patří určitě mezi ty nejzdařilejší, musím dát 5*.(23.2.2008)

Spousta uzasne sparodovanych scenek z jinych filmu a skvely komedialni talent Charlieho Sheena(1.2.2005)

Vtipné, velmi vtipné. Pátou hvězdičku dodatečně přidávám za ten závěrečný recept na brownies. Byly vynikající. :-) 90% Zajímavé komentáře: Marigold, tron, JayKey(27.4.2006)