Po skončení filmu jsem dostal chuť si zahrát v Commandos BEL tu misi, kde je za úkol zničit most :-) Jinak se mi líbilo, že postavy ve filmu nejsou žádný neohrožený gerojové, který se vrhaj bezhlavě do útoku na nepřítele. Do boje se jim moc nechce, odmítaj plnit rozkazy, atd... Na tohle jsem zvyklej spíš ve filmech z války ve Vietnamu. Taky mě potěšilo, že jsem tam neviděl žádný tanky M48 Patton s hákovejma křížema a podobný nesmysly, což bejvá u filmů z druhý světový války "dobrym" zvykem. Jinak z českejch herců jsem si všimnul pouze R. Jelínka. Ostatní jsem nějak nezaregistroval. golfista: Tak to vzpomínáš na jinej film. Ta scéna byla totiž ve filmu Příliš vzdálený most.(9.5.2011)

Kvalitní snímek o skutečné válečné události. Podle reálíí je to celkem věrohodné ztvárnění válečné operace. Herecké výkony jsou spíše úměrné době a snímkům tohoto typu. Ovšem na svou dobu je to kvalita.(20.1.2006)

• YURAyura

No, zadna slava - pribeh sice zajimavy - ale ty herecke vykony az na Vaughna a toho nemeckeho ucitele zadna slava. Takovy je to hodne civilni film, ktery pres svou znacnou delku ale rychle ubehne - moc se nenudite - nektere zabery jsou docela pekne - prekonavani barikad, strileni pres ryn, masakr na moste, ale celkove mi to prislo takove nemastne neslane. Skoda.(13.3.2006)

Co k tomu dodat? Opravdu povedený válečný film s výborným Robertem Vaughnem a George Segalem.(30.3.2012)

Snímok sa môže pýšiť technicky brilantnými akčnými sekvenciami. A to je asi tak všetko. Zaujímavejšie je pravdepodobne jeho nepríliš hladké natáčanie v bývalom Československu v lete 1968. Dátum hovorí za všetko.(9.9.2013)