poster

Most u Remagenu

 • USA

  The Bridge at Remagen

 • Slovensko

  Most pri Remagene

Válečný / Akční / Drama

USA, 1969, 115 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • YURAyura
  **

  No, zadna slava - pribeh sice zajimavy - ale ty herecke vykony az na Vaughna a toho nemeckeho ucitele zadna slava. Takovy je to hodne civilni film, ktery pres svou znacnou delku ale rychle ubehne - moc se nenudite - nektere zabery jsou docela pekne - prekonavani barikad, strileni pres ryn, masakr na moste, ale celkove mi to prislo takove nemastne neslane. Skoda.(13.3.2006)

 • Ozo
  *****

  Musím říci že válečné filmy docela můžu. Mezi mnoha shlédnutými vyniká právě Most u Remagenu, především svojí lidskostí. Prvotřídní hudba a skvělé záběry kamery jsou pak už jen třešničkou na dortu tohoto skvostu světové filmografie.(17.11.2007)

 • Tirion
  ****

  Kvalitní snímek o skutečné válečné události. Podle reálíí je to celkem věrohodné ztvárnění válečné operace. Herecké výkony jsou spíše úměrné době a snímkům tohoto typu. Ovšem na svou dobu je to kvalita.(20.1.2006)

 • RHK
  ****

  Jeden ze 100 nejlepších válečných filmů (z doby po r. 1900) - 100 Greatest Post 1900 War Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/. Vyčerpaní spojenci dobývají jednu z posledních překážek k dosažení Německa - Most u Remagenu. Skvělý film, s Robertem Vaughnem jako německým velitelem, i s Rudou Jelínkem a dalšími českými herci, kteří pomáhali dobývat mosty v Davli a Měchenicích jižně od Prahy, kde se také konalo natáčení. Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=hokoZ21tlrA(3.12.2012)

 • LiVentura
  ****

  Dobrá válečná akční povídka...české prostředí a občas český herec s vyčnívajícím Jelínkem na straně nacistů.(1.8.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace