Most u Remagenu

• slovenský

Most pri Remagene

Válečný / Akční / Drama

USA, 1969, 115 min

Čakal som viac na to, že aké to ma vysoké hodnotenie. Príbeh je vojenský jednoduchý čo mi vôbec nevadí, ale postavy sú napísané fakt biedne a jediný kto tam za niečo je stojí je nemecký Robert Vaughn alias Major Kreuger. Inak je to natočené dosť dobre, hlavne kamera stojí za to a taktiež aj akcie, ktoré ponúknu slušný arzenál. Keby sa prepísali postavy a príbeh trochu viac zdramatizoval, aby vtiahol do deja bolo by to rozhodne lepšie. Takto sa jedná len o film s peknou vojenskou výbavou a výbuchmi. 65% - 3*(11.3.2014)

Jeden z těch lepších válečných filmů.(19.5.2007)

Další výtečné zpracování jedné bitvy z druhé světové, působící velmi realisticky. Na domech vesnic je skutečně poznat, že se film natáčel u nás. Velice kvalitně natočené bojové scény a úžasná hudba. Přesně takovéto válečné filmy jsou nejlepší.(12.12.2009)

Kvalitní snímek o skutečné válečné události. Podle reálíí je to celkem věrohodné ztvárnění válečné operace. Herecké výkony jsou spíše úměrné době a snímkům tohoto typu. Ovšem na svou dobu je to kvalita.(20.1.2006)

Musím říci že válečné filmy docela můžu. Mezi mnoha shlédnutými vyniká právě Most u Remagenu, především svojí lidskostí. Prvotřídní hudba a skvělé záběry kamery jsou pak už jen třešničkou na dortu tohoto skvostu světové filmografie.(17.11.2007)