Kubo a kouzelný meč

Kubo and the Two Strings

Kubo a kúzelný meč

Animovaný / Fantasy / Rodinný

USA, 2016, 101 min

Neobvyklá animace, neobvyklé prostředí. Obrazově i příběhem moc hezký a poutavý příběh. Ani jako "divák z nutnosti" jsem se nějak nenudil.(9.10.2016)

Pre deti temné a málo roztancované, či abstinujúce v naivnosti. Fantasy pre minimálne druhý stupeň základnej školy a vyššie. Poetický, dramatický, dojímavý a oslobodený od ( v dnešnej dobe občas už prehnaného ) moralizovania ( ktoré aj tak nefunguje ) a poučovania ( ktoré nedodržujú tí, ktorí ho kážu ).(18.1.2017)

Po vizuální stránce moc pěkné, jen ten příběh mi přišel oproti ostatním animákům celkem nudný a nezábavný.(19.11.2016)

Trochu jiná pohádka, neokoukaná a zajímavá grafika alá loutek. Fajn příběh a hrozně hrozně zajímavá hudba. Těším se, až si ji pustím samotně do sluchátek. Svěží vítr v oblasti animáků. Snad se dočkáme podobných počinů v budoucnu.(1.1.2017)

Nemohu dát plný počet, jelikož forma převažuje nad obsahem a bez obsahu to dokonalé být nemůže. Jinak ale nemám výhrad. Krásná pohádka.(24.11.2016)