Lilies - Les feluettes

Scénografie:

Sandra Kybartas

Kostýmy:

Linda Muir

Nechápu, že tenhle film je v Česku spíš utajený, nevysílá ho žádná televizní stanice a není k dostání ani na DVD, zatímco provařené tituly se vysílají a vydávají pořád. Vždyť je to skoro antické drama!(24.7.2010)

Strhující vyprávění originální formou. Skvost!(3.12.2007)

Love is the worst lie one can tell oneself. Dlouho jsem přemýšlela, co napsat, abych do světa vykřičela, jak krásné to bylo. Právě v takovýchto chvílích si uvědomuji, jak moc jsou filmy důležitou součástí našeho života a pouhé shlédnutí může člověka udělat tak šťastným. Už od začátku je jasné, kam celé dílo povede. Ze začátku jsem sice musela chytnout, kdo je je vlastně kdo, ale jakmile jednou byly vyjasněny role, tak jsem byla naprosto pohlcena "provizorní scénou". Celým filmem byla prostoupena ta hutná atmosféra, která vás nenechala ani pořádně mrknout, vše směřovalo k tomu vyhrocenému konci. Ještě teď mi běhá mráz po zádech, když si na Les feluettes vzpomenu.(14.6.2013)

Vskutku jedinečný film, hotové umelecké dielo!(15.3.2013)

Rozpočet CAD 2,2miliónaTržby USA $301,548Tržby Celosvetovo $-(25.10.2009)