Miliardové výkupné

Take Down

Billionaire Ransom

Thriller

USA, 2016, 107 min

70% Dobře natočené, navíc i dobré téma. Já jsem se nenudil!(27.8.2016)

Celkom pozerateľné.(27.10.2016)

Ta děvčice byla kost, ale celé to bylo jakési nedodělané a nedoladěné. Průměrný thriller.(21.11.2016)

• elanius

(75/2016) / Celkom zaujímavá režisérska história Jima Gillespieho, dávno dávno odštartoval kariéru docela známym "I Know What You Did Last Summer" a potom dokonca thriller so Stallonem v hlavnej roli (D-Tox). Talentu asi moc na rozdávanie nebolo takže až na jeden bezvýznamný horor sa dostávame rovno do roku 2016. Jim sa ale nepoučil a znovu servíruje priemerný, uťahaný thriller kde dokopy neni moc čo hrať a pozerať. Potenciál survival hororu na parádnom ostrove je zabitý zbytočnými kecami v prvej hodine a keď sa konečne dostane aj k tomu hlavnému lákadlu, logika hlavne v chovaní postáv dostáva KO rovnako ako parta trénovaných zabijakov od bandy zbohatlíckych deciek. Aj v rámci žánru slabota. (3/10)(3.9.2016)

• Hanys_

Nejdřív jsem si myslel, že to bude nepřiznaný remake Battle Royale. Nakonec se ale z Take Down vyklubalo nefalšované sci-fi, protože jak jinak pojmenovat žánr, ve kterém zhýčkaní teenegři po pár denním pobytu na ostrově, dokáží sejmout komandu profíků se samopaly. Navíc to má fakt nesympatický dabing.(11.2.2017)