Príbeh o vzťahu medzi mladým mužom a zatúlaným šteniatkom, ktoré si mladík osvojí, je vyrozprávaný z pohľadu psieho žrádla. (figliar)

LencaN

Začíná to nevinně roztomilým opuštěným štěňátkem a rozbalí se to v milostný příběh. Psíček to byl extra roztomilý. Do toho jeho dobrácké srdce. Stejně jako tady, občas u kraťásků žasnu, jak se tolik dokáže vměstnat do několika málo minut. Našla jsem tu spoustu věcí. Jednak pes - nejlepší přítel člověka, nejoddanější. Taky že láska prochází žaludkem. A konec dobrý, všechno dobré :) ()

Stanislaus

Mile natočená jednohubka k Velké šestce, ve které se psík snaží stmelit po svém vlastním způsobu dohromady páníčka z jeho bývalou přítelkyní, byť se na počátku zdálo, že mu tento vztah zrovna moc nevyhovuje. Zkrátka příběh o psí ale i lidské lásce (nejen k jídlu), ve které je občas nutné dělat kompromisy. ()

easaque

kromě příjemné animace je vidět na snímku prvoplánová dojemnost, kterou nerad vidím - proto jen 3 hvězdy. Ale k Oskaru to určitě pomohlo. Pro romantické duše jasná jednička - šak zkuste třeba tu: http://www.dailymotion.com/video/x2hzs96 [ PŘÍBĚH: 1 /// ATMOSFÉRA: 2 /// ORIGINALITA: 2 /// NÁLADA: 2 /// ART: 0 /// STYL: 3 /// CASTING: X (3*MAX) ] ()

Allien.9

"And the Oscar goes to... Pixar." What a surprise.;-) Roztomilé, vtipné, dojemné. Jen doufám, že si dětičky z filmu nevezmou příklad a nezačnou své zvířecí miláčky krmit podobnými "lahůdkami". V reálném světě totiž pejskové praktikující podobné žranice umírají; v křečích, na zástavu tukem obaleného srdíčka.;-) ()

Marek1991

Trocha mi to pripomenulo jedného nášho psa u mojich starých rodičov, akurát som čakal, kedy sa vyvracia prípadne dostane infarkt, ale zahrali to do rodinného šťastia, takže sa nedivím, že v súčasnej dobe kedy sa niektoré psy vyzdvihujú pomaly viac než deti to v USA malo taký úspech. No aspoň aj to tu zahrali tak, že dieťa a zviera sa majú radi, takže dá sa, veľmi pekné. ()

Oscary 2015 - výsledky

Oscary 2015 - výsledky