poster

Mike i Dave sháněj holku

 • USA

  Mike and Dave Need Wedding Dates

 • Slovensko

  Mike a Dave zháňajú baby

 • Velká Británie

  Mike and Dave Need Wedding Dates

Komedie

USA, 2016, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dever
  ****

  // Distributor: fox // Počet premietajúcich kín v USA: 3,008 // Otvárací Víkend v USA: $16,628,170 //(28.9.2016)

 • corpsy
  ***

  Malo to neskutočný potenciál. Ale kto by ho rozvíjal na vydarenú letnú komédiu, keď v dnešnej dobe stačí tak málo, aby sa divácka obec rozosmiala. Takže z toho vyšla nemorálna, hrubá slapstickovka, kde sa humor drží na nižších polohách kvality a kde celú situáciu zachraňuje záverečná svadba a niekoľko dobrých hlášok.(16.11.2016)

 • JohnCZ
  ***

  Blbá, ale místy dost vtipná komedie. Nestaví na příběhu, nýbrž na sledu všemožných přisprostlých gagů, které někdy nefungují, ale povětšinou spíše ano. Nutno ovšem dodat, že vystřižené scény jsou ještě o třídu vejš. Některé nepoužité improvizace nemají chybu. "Oh. Fox don't like that joke?"(12.10.2016)

 • Spiker01
  ****

  Zack Efron je poslední dobou snad všude. Pravdou díž, že do své rekonvalescence filmové kariéry dal vše a teď sklízí ovoce. A lidi na to slyší, což je důkazem u této jednoduché komedie, která okouzluje krásou pompézních zelených havajských lokací, kde všechno šlape jak má a je to svižnější než všechny Zackovy loňské kousky. V konkurenci s žánrovými klasikami to neobstojí, ale jako jednohubka fungují Mike a Dave parádně...7/10(27.9.2016)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Máme si přivíst na svatbu holky? Smí se to vůbec?" Malá sestřička Jeanie se vdává a já jsem doufal, že bráchové Mike s Davem to rozjedou tak, že zničí hotel, potopí Havaj a donutí nějaký ten hurikán zbaběle odvát na pevninu. Leč nestalo se tak. Bratři sice mají své chvilky, jejich "solidní" protějšky to s alkoholem, drogami a pornem taky umí rozbalit, ale celkový dojem je trošku mdlý. Nakonec si tu párty ani nebudu moc pamatovat, protože mi v hlavě zůstane masáž cestou blaženosti, skoky na čtyřkolkách, www.oddejtesamisebe.com a Tatianino vyprstění Terry za lístky na Rihannu. To bylo slušné, ale já jsem chtěl pořádnou jízdu.(2.12.2016)

 • - Ve scéně kdy se Alice (Anna Kendrick) vrhne na Dava (Zac Efron) na stole, jde vidět v jednom záběru, že má na nohou žabky, i když předtím žádné boty neměla. (moznazitra)

 • - Když Mike (Adam Devine) nakreslí do písku čáru, tak jde za ním žena v bikinách, jenže při prostřihu z druhé strany po ni není ani vidu a přitom neměla dost času odejít nikam jinam. (Patrik256)

 • - Herec Adam Devine (Mike Stangledostal) otravu z jídla během natáčení. (kellne)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace