silentname

Od režiséra minuloročného citovovydieračského Saved By Grace, tu máme ďalší film "Like A Country Song." Dostal som sa k tomu vlastne vďaka vyššie spomenutému filmu. Pretože pred filmom ako takým som mal možnosť vidieť trailer k tomuto filmu. A tak som sa naň rozhodol konečne pozrieť. A ako to dopadlo? Asi môžem povedať, že viac pozitívnej energie a citu som dostal z tohto filmu. Pretože jeho myšlienka, aj keď veľmi jednoduchá je tu podaná celkom dobre. Dokonca by som si mohol dovoliť tvrdiť, že ju tu spracovali lepšie, než väčšina filmov, čo sa ju snažili povedať. "Ak padneš absolútne na dno, jediná cesta je hore." A rovnako je to film o tom, kde nemáme v sebe držať bolesť a hnev, ale naopak by sme mali nájsť v sebe silu odpustiť ľuďom a snažiť sa posunúť ďalej. A to sú podľa mňa dobré myšlienky. A pokiaľ tu máme film, ktorý na ne netlačí nejako moc, dokážu vyplynúť len z toho, čo sa deje. A to sa presne deje aj v tomto filme. Neviem prečo v "Saved By Grace" sme neustále mali myšlienky len povedané. A prečo Grace nášmu hrdinovi takto vtlačila svoj pohľad na svet. Pretože tu je to urobené trošku inak. A áno, sú tu aj momentky, ktoré pôsobia trošku divne, ale na druhú stranu ich nie je tak veľa. "Like A Country Song" sa pozerať dá. Miestami je to trošku nudné, ale nie je to film, ktorý by ma absolútne otrávil. V rámci kresťanských filmov toto celkom funguje. A má to aj celkom dobrú hudbu. Neviem či by som si film pozrel viac než raz, ale aj to je niečo, čo mi úplne stačí. Neviem, či si to niekto pozrie, nakoľko ako je tu vidno, nikto dokopy tento film ani nevidel, ale človek nikdy nevie. Hodnotenie: C+ ()