Smolařský satirický písničkář Henry Phillips je přilákán do Los Angeles slavným televizním producentem Jayem Warrenem, který chce natočit pořad o životě neúspěšného umělce. Když Jay uvidí Henryho, jak bombarduje publikum v místním klubu, je přesvědčen, že tenhle příběh musí spatřit světlo světa. S pomocí svého dlouholetého kamaráda, hudebníka Jilliana, a dobromyslné, ale neschopné manažerky Ellen Pinsky, Henry překoná zdary i úskalí losangeleského života, a dokonce zažije i něco jako hollywoodský sen! Když ale projeví zájem i velká televizní společnost, musí se rozhodnout, zda se chce vtípky živit, nebo se stát jejich obětí. (Cinemax)

kaylin

Být standup komikem není žádná sranda, ale jak se ukázalo, ani snímek o tom, jaké je to být komikem nemusí být moc velká sranda. Hlavní postava je takový celkem unavený člověk, který chce sice lidi bavit, ale do cesty mu přichází až moc náhod a absurdních situací. Humor to není k popukání, místy je o ničem, ale sem tam to jde. ()

AndrejBB

Toto bola komédia? Zasmial som sa dvakrát. Myslel som si, že ide o životopisný film, kde si Henry Phillips zahral samého seba. Nebolo to zlé, ale mám pocit, že už zajtra zabudnem, že som ho videl. ()