Hasta la vista hero

Reality-TV / Akční / Dobrodružný
Česko, 2017, 13x60 min

Scénář:

Radan Dolejš

Poprvé propojuje film a reality show pomocí světově známých dobrodružných a akčních filmů s nepostradatelnou dávkou odvahy a vůle zvítězit ve fyzicky i psychicky náročných úkolech. HASTA LA VISTA HERO je dobrodružnou akční Reality Show, pracující s odkazy na klasické světové filmové legendy a vzory. Svým principem, důsledně aplikovaným na televizní prostředí, splňuje základní parametry dvou hlavních současných diváckých lákadel. Tím prvním je splnění obyčejného lidského snu, že každý z nás může být slavný i milovaný, dostane-li v životě tu správnou šanci. Druhým lákadlem je možnost aktivně ovlivňovat život někoho jiného, prostřednictvím textových zpráv nebo telefonních hovorů. Stejně jako ve starém Římě budou diváci rozhodovat o tom, který ze soutěžících, zvítězí a získá hlavní cenu. A to bez ohledu na to, jak si ten dotyčný v samotném klání vedl. Jen podle osobních pocitů a sympatií zvolí svého „HRDINU". Ten kdo bude chtít v této soutěži zvítězit musí projevit velkou dávku odvahy, nezdolné vůle, smyslu pro humor a v neposlední řadě soutěžení fair play. (SimpanzJi)

Diskuze

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK