• genetique
  *****

  Singer pridal na pointe, filozofických rečičkách, celkovej réžii, čo mohlo filmu podobného charakteru ublížiť, no zároveň spolu s vynikajúco doplnenou akciou a samotnými efektami súbojov dáva dokopy podľa mňa najlepšie spracovaný comics. 100%!(22.5.2006)

 • EdaS
  ****

  Je to inteligentní, cool, sexy a ještě o trochu lepší než jednička. Problém je trošku ve vysokém počtu důležitých postav, protože aby se na každou dostalo, je třeba přidávat stopáž, což spádu filmu škodí. Mimochodem Singer se o hodně zlepšil, co se akčních scén týče. Těším se na další díly.(8.5.2003)

 • choze
  ****

  Podobně jako u SPIDER-MANů je dvojka výrazně režijně suverénější a také akčnější než jednička. Úvodní Nightcrawlerův pokus o atentát na prezidenta je fantastický a snese srovnání s akčními scénami z MATRIXů, což mi v jedničce chybělo, a výborný je i Magnetův důmyslný útěk z plastového vězení. Velkolepé finále už mě ale nechalo chladným. Bezchybný, i když strašlivě nadabovaný Ian McKellen jako Magneto...(4.12.2003)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Pre film bolo vytvorených 520 snímkov s vizuálnymi efektmi. (Greenpeacak)

 • - V čase 7:20 kamera zabírá chlapce pozorujícího kostru šavlozubé kočky (anglicky Saber-tooth cat), Saber-tooth je přezdívka Wolverinova úhlavního nepřítele. (StarPlate)

 • - Monolog Jean Grey na konci filmu je ten stejný jako monolog profesora Xaviera na začátku prvního filmu. (fannah)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace