Nastala chyba při přehrávání videa.
 • golfista
  *****

  Možná budu chvilku "plavat proti proudu", ale mně se zdála jednička o fous lepší. Evidentní očekávání dalšího dílu bylo trochu moc vidět "mezi řádky". Ale to nic nemění na tom, že se jedná o prvotřídní pokračování a co se týká filmařského řemesla jsem vrchovatě spokojen. Jak já říkám - škoda Singera pro X-Meny, honem by měl natočit ve stejné kvalitě něco v duchu jeho prvních dvou "superfilmů".(6.11.2003)

 • kOCOUR
  *****

  Ještě nedávno jsem prohlašoval X-Meny za nejlepší comicsovou adaptaci a Singer přišel znovu a vnesl mi do očí pokračování, ze kterého mi vytryskly slzy úžasem a dojetím ještě více. Nikdy jsem nebyl na reklamní žvásty typu "ještě lepší, ještě nablýskanější", ale dvojka X-Menů tohle vystihuje naprosto precizně bez ztráty jakéhokoliv potenciálně zábavného aspektu jedničky a navíc přidává chumel nových postav, silný příběh a spoustu originálních nápadů, kam až oko dohlédne. Je z toho cítit radost z filmařiny, bezmezná láska ke comixu a hlavně cit pro diváckou duši. Singer povýšil vedle titulu detektivního mága definitivně i na krále filmového comixu...(2.5.2003)

 • choze
  ****

  Podobně jako u SPIDER-MANů je dvojka výrazně režijně suverénější a také akčnější než jednička. Úvodní Nightcrawlerův pokus o atentát na prezidenta je fantastický a snese srovnání s akčními scénami z MATRIXů, což mi v jedničce chybělo, a výborný je i Magnetův důmyslný útěk z plastového vězení. Velkolepé finále už mě ale nechalo chladným. Bezchybný, i když strašlivě nadabovaný Ian McKellen jako Magneto...(4.12.2003)

 • EdaS
  ****

  Je to inteligentní, cool, sexy a ještě o trochu lepší než jednička. Problém je trošku ve vysokém počtu důležitých postav, protože aby se na každou dostalo, je třeba přidávat stopáž, což spádu filmu škodí. Mimochodem Singer se o hodně zlepšil, co se akčních scén týče. Těším se na další díly.(8.5.2003)

 • Dever
  *****

  Singer opäť nesklamal a natočil aj úchvatnú dvojku. Nemám čo by som dodal........... Soundtrack John Ottman: 1. Suite From X2 ,2. Storm's Perfect Storm ,3. Finding Faith ,4. Sneaky Mystique ,5. Cerebro ,6. Mansion Attack ,7. Rogue Earns Her Wings ,8. It's Time ,9. Magneto's Old Tricks ,10. I'm In ,11. If You Really Knew ,12. Playing With Fire ,13. Death Strikes Deathstryke ,14. Getting Out Alive ,15. Goodbye ,16. We're Here To Stay ,(3.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace