• Trellíno
  *****

  Nemám slov. Singer natočil nejlepší komiksový film všech dob. K jedničce jsem ještě pár výtek měl, ale dvojka mě naprosto odzbrojila. Postavy jsou ještě propracovanější. Akční scény ještě nabušenější. Hudba je taktéž bezchybná. Prostě a jednoduše bezchybné a to doslova a do písmene. Singerovi bych zakázal točit do budoucna cokoliv jiného a do smrti by měl točit jenom X-meny.(29.4.2003)

 • Superpero
  *****

  Podle mě ještě lepší než jednička. Wolverine je tu ještě hustší, a potěší že záporáci a hlavně Mystique (která dělá ještě mnohem větší tríčky) dostali víc prostoru. Kelly Hu coby Deathstrike působí fakt hustě a celý je to prostě mega. A ta úvodní scéna v Bílym domě je dnes už legendární.(1.6.2006)

 • Fr
  ****

  už úvodní titulky naznačují, že se bude jednat o vizuální a zvukovou super podívanou. hudební doprovod scén je skvělý. když víme, co vše mutanti dokáží (zastavit čas,vyvolat bouři, hrát si s ohněm, atd), je jasné, že triky zde hrají hlavní roli. nezáleží na herectví, ale na akci. a také díky DTS se je na co koukat!(18.12.2005)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Vytvoření make-upu Rebeccy Romijn trvalo přes pět hodin. (fannah)

 • - V čase 7:20 kamera zabírá chlapce pozorujícího kostru šavlozubé kočky (anglicky Saber-tooth cat), Saber-tooth je přezdívka Wolverinova úhlavního nepřítele. (StarPlate)

 • - Podle ranné verze scénáře zachránil Magneto profesora X před Dark Cerebro a utekl s ostatnímy X-Meny. (HellFire)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace