poster

Osamělá

 • USA

  The Confines

 • USA

  The Abandoned

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA, 2015, 86 min

Režie:

Eytan Rockaway

Scénář:

Ido Fluk

Kamera:

Zack Galler

Hudba:

Max Aruj

Producenti:

Jeff Rice

Scénografie:

Akin McKenzie

Kostýmy:

Sarah Maiorino
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • J*A*S*M
  **

  To se člověku snad ani nechce věřit, že v roce 2016 se ještě někdo navážno pokouší strašit duchy opuštěných dětí, aniž by k tomu přidal něco víc než nejdebilnější rozmluvy nejdebilnějších postav a ještě mnohem víc debilní, nemohoucí, bezradnou pointu, kterou by se dal ukončit libovolně takřka jakýkoli horor. V ní je tedy alespoň náznak zajímavého, že happy end na jedné straně není happy endem na straně druhé. S tím by ale film musel pracovat úplně odlišně, aby to mělo nějaký emoční dopad.(16.1.2016)

 • JASON_X
  **

  Těžké hodnocení. Film začíná vcelku uspokojivě, jako průměrný tříhvězdový mozkovýplach s omletou zápletkou, s jednou sympatickou a zajímavou holkou a s jedním arogantním pitomcem, kterého máte od první chvíle chuť mlátit do hlavy paličkou na maso (samozřejmě tou kovovou stranou). Postupně ale děj klesá víc a víc ke dnu scénáristického šílenství a demence, no a když už je opravdu nejhůř a vy si říkáte "no odpad! tomu nedám jen proto, protože už jsem viděl/-a ještě větší sračky", tak vám tvůrci naservírují vcelku dobrou pointu, která předešlé scénáristické peklo rázem vrhne do trochu jiného světla... No ale to už je pozdě, protože vaše divácké utrpení je ještě čerstvé, vy rezignovaně čumíte na titulky jako bluma a říkáte si: "Stála mi ta předchozí hoďka něco za to?" No, mně tedy ani ne.(2.7.2016)

 • malylada
  ***

  Dva hrdinové si vjíždí do vlasů, spolupráce mezi nimi je těžká a děj se odehrává ve starém nedostavěném komplexu. Velmi se mi u tohoto filmu líbilo, že pracuje na napětí, atmosféře od samého začátku a těšil jsem se, kam to celé směřuje. Bohužel poté co hrdinka nalezne zapomenutou léčebnu, tak tvůrcům dochází nápady. Duchařské scény jsou průměrné, není nic co by mohlo zaujmout a nakonec dostanu závěrečnou pointu, kdy si člověk řekne, cože? Opravdu tak logický vratký, dementní konec úplně zazdil super začátek.......5/10(25.10.2016)

 • korbitch22
  **

  Námět hodný velkého hororu a dokonalé prostředí, to vše zabité naprosto strašnou režií a příšerným castingem.Když už chcete točit horor, máte prostě diváka drtit atmosférou, napětím, po dlouhém a napínavém záběru ho usmrtit lekačkou a ne ho nechat jen tak lehce nahlodat mysterióznem a kopnout ho do varlat dementním scénářem, který bohužel slušná pointa nezachrání.Dvd béčko hodné zapomenutí, zazrák se opět nekoná...nečekaně.45%.(6.3.2016)

 • ricci.s
  ***

  Duchárske horory môžem, a aj keď je väčšina z nich na jedno kopyto, mne stačí sa párkrát vyľakať a som celkom spokojný. V tomto prípade sa to ale nesplnilo. Spočiatku to vyzeralo nádejne. Atmosféra tmavých tunelov, svetlo baterky a pocit, že niečo sa ukrýva za rohom, funguje relatívne dobre. Avšak môj záujem by sa zvýšil až vtedy, keď to "niečo" aj aspoň občas vyskočilo. A toto mi chýbalo. A pritom detskí duchovia mali vždy potenciál, no režisér to vôbec nedokázal využiť, vlastne sa na nich ani nepokúšal nejako zapracovať. Ten melodramatický záver, ktorý mal diváka akože prekvapiť, už šiel úplne mimo mňa. Celkovo priemerný horor na jedno pozretie (minuloročný Last Shift bol podstatne lepší).(17.1.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace