poster

Matroš

 • USA

  Dope

Komedie / Drama

USA, 2015, 115 min (SE: 99 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rodriguez
  ***

  Příběh mladého černošského kluka z ulice, který má jeden sen. Dostat se na vysokou, ale jeho barva pleti mu to neumožňuje. Mezitím se nedopatřením dostane k batohu plném drog... 60%(4.10.2016)

 • Rob Roy
  ***

  Slippery Slope. Ty přesahy a pokusy o výrazně vážnější notu ke konci to trochu stahují, ale jinak je to lehkonohá zábava s fajn soundtrackem a sympatickým teenage castem. A taky si rozšíříte slovníček slangových pojmů. 70%.(19.10.2015)

 • PauloZ
  ****

  Velmi svižná a zábavná sonda do ostrého Los Angeleského Inglewoodu v oldschoolovém podání! Je to velmi své s osobitým mixem komedie a tvrdého, nekompromisního života v oblasti nigga gangů a drog, z čehož vzniká skvělá rovnice na aktuální a reálné dění téhle nechvalné části L.A.. Pocta 80. a 90. rapeřině je víc na místě než kdekoliv jinde. Krásně to šlape a baví celé dvě hoďky, je to svižné, zábavné, drzé, plné hlášek a trefných připomínek se sympatickým obsazením. A jako bonus je to pěkně barevné a v závěru to dokáže přinutit k zamyšlení. Btw. Soundtrack je pecka vedle pecky :-). 4,5* a totální překvapení a spokojenost. Dlouho jsem něco podobného neviděl.(26.1.2016)

 • FFilipCZ
  *****

  Trvalo to skoro tři dlouhé měsíce, než jsem konečně narazil na nějakou pořádnou filmovou pecku. Tenhle film mě doopravdy dostal a bavil mě od začátku do konce. Byl přesně podle mého gusta a užil jsem si ho od první do poslední minuty. Skvělý děj a parádně vymyšlený nevšední příběh. Výborně vybraní herci (od těch hlavních až po ty vedlejší). Přidejte k tomu parádní kostýmy (90. léta hip hopu byla fakt cool!!) a jeden z nejlepších soundtracků vůbec, co jsem ve filmech slyšel a máte z toho 4 hvězdičky jak vyšité. K té páté mě neobvykle přemluvila až závěrečná scéna před titulky. Nechci spoilerovat, ale byl to fakt nářez! :))(8.11.2015)

 • Superpero
  ****

  Ze začátku mě to fakt nadchlo nečekanou kriminální zápletkou a navíc to stále stíhalo být furt sympatické a vtipné. Po rozjezdu "eshopu" to ztratilo dech a nebylo to už úplně ono. Přišlo mi, že to zůstalo tak na půl cesty mezi hravým filmem a agitkou s ambicí něco sdělit. Každopádně herci jsou do jednoho sympaťáci a soundtrack je boží. 70%(30.10.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace