Matroš

Dope

Komedie / Drama

USA, 2015, 115 min (SE: 99 min)

70%(18.10.2015)

Konečně zas pořádnej film, který mne svou atmosférou dostal. Shameik Moore tomu dal hvězdu navíc, snad se rozjede i v jiném snímku. ( Hodnocení: 9/10 )(11.3.2016)

Naprostý skvost z festivalu Sundance. Od začátku až do konce jsem ani nedutal. Filtrem projeté nádherně prosluněněné Los Angeles dodává filmu skvělou atmosféru a černošské podsvětí zase nádech napětí, jež se dá krájet. Z hlavní postavy, jež je velice nápadný fotbalistovi Didierovi Drogbovi, asi hvězda nebude, ale představuje přesně to, co se od něj čeká a vůbec celá trojka je neskutečně v pohodě. Co víc si přát...90%(8.1.2016)

Černošská komedie z prostředí dospívajících mladíků z problematické čtvrti.. :-)(14.12.2015)

Jojo, tohle je v rámci možností paráda. Definitivně záživné a metráží tak akorát. Grupa tří pidihajzlíku s divným stylingem vyráží na party do drogového doupěte, aby omylem uzurpovala deset kilo heráku, jež následně ředí a distribuuje z chemické laborky na své milované alma mater. Zběsilé honičky na kolech, vydírání týpků podobných Arnoldovi za mlada či obnažené ženy šňupající to bílé zlato. Pokud se v příštím životě narodím na lidské kolonii na Marsu a budu barvy černé, tak budu mít účes jako Malcom! 80%(25.11.2015)