• De Large

Klišé, priehľadný scenár, zbytoční zahraniční herci, príšerné postsynchrony...(11.1.2017)

• Tosim

Typicky česká romantika. Muž vašich snů je developer, knihkupectví funguje bez větších ekonomických problémů (jako všechno) a napsat a vydat úspěšný román je bez předchozích zkušeností tak snadné! O stereotypním zobrazení určitých lidských typů ani nemluvě. Snímek lehce zachraňuje fakt, že jsem se hodně často smál. Upřímně.(30.1.2017)

Já vím, já vím, scénář ohraný, některé scény trochu trapné a moc smysluplnosti se v tom taky hledat nedá. Jenže přesně tohle člověk jednou za čas potřebuje. Zasmát se, zasnít se a nebrat všechno moc vážně. Herecky je to u většiny zvládnuté moc dobře. Třeba taková Klárka Issová mě svou rolí překvapila. Ondru Sokola vítám vždycky, všude a v jakékoliv míře. Tady ho mohlo být víc. A pak samozřejmě špičková Táňa. Soundtrack je taky moc hezký. Naopak škoda toho děsně nepřirozeného dabingu. 4*(1.2.2017)

• johnn333

Film, který napsaly dvě ženy a režírovala ho žena, ale celá girl power spočívá v tom, že se s hlavníma postavama (ženama) manipuluje přesně jako v Teorii tygra nebo v Bezva ženský na krku. Takže těm blběnám může chlap nasrat na hlavu, ale ony stejně pokorně přilezou, a to i po znásilnění, které je ve stylu Padesátky a Strašidel pojato humorně. Sázení na stereotypy je o to zvláštnější, že film chce být jakýmsi českým Sexem ve městě, v němž si ženy užívají, mají nevázaný sex a píšou knihy o sexu. Humorný je ale i relikt devadesátek, tedy vykroucený gay jako zdroj srandy, kterýho ale nehraje Lumír Olšovský, takže vlastne progres. Když se tam dlouho nic neděje, tak Klára Issová upadne na šteklích do rybníka, nebo má Táňa Pauhofová sexuální scénu, v čemž po Lídě Baarový "exceluje". Celý to vypadá jako zfilmovanej katalog Asko nábytek s moneyshotama Prahy a Tater aka měli jsme drona. Na premiéře byl Robert Rosenberg. 3/10 Prázdnin v Provence.(13.1.2017)

• Ony

Čím déle nad tím přemýšlím, tím víc jsem znechucená. Chybu to má už v názvu a formát celovečerního filmu tomu rozhodně nepřísluší. Nejdřív ve mně převládl takový ten dojem, že jsem viděla i daleko horší filmy, ale vyprchal.(12.1.2017)

Za mně špičkový film. Celou dobu jsem se smála, šla z toho krásná nenásilná vtipná atmosféra .. byla jsem fakt hodně nadšená a je to něco, co budu určitě moct vidět víckrát než jednou. Pro mě to bylo velmi nad očekávání. Milé, nenásilné, vtipné, dotažené. :)(15.1.2017)

Napsala bych, že to byla bejkárna, ale nemělo to rohy ani koule. Hlavní gro filmu je jeho komediální stránka, nasmějete se opravdu moc, ale nad dějem nelze přemýšlet.. (opakuji, nelze!) Něco tak nekonzistentního (v porovnání s knihou, se kterou to má společné jen název a jména představitelů) se hned tak nevidí, zachraňují to herci (skvělá Klára Issová) a výše zmíněný humor.(14.2.2017)

• dopitak

Klára Issová jako kráska? No to mi poser hrábě.(13.1.2017)

Mně se to líbilo a hodně! Celkem jsem se i zasmála, což je docela úspěch.(11.2.2017)

Zápletka je docela banální a vypráví o partnerských vztazích tří přátel, kteří to mají trošku smůlu ve výběru protějšků. Určitě mě překvapilo, že se film nevydává typickou cestou podobných komedií s přehnaným scénářem, ale naopak vystihuje vtipnou formou dnešní realitu vztahů, občasnou naivitu žen a typický charakter chlapů. Ano, občas jsou tu vyloženě céčkové scény odpadu, ale ve většině případů je to zábava, tvrdší vtipné hlášky fungují a nikdy mi nepřišlo, že je to přes čáru na hranici těch nejstupidnějších českých komedií. Co mě nejvíce iritovalo, byli nadabovaní herci v mužských rolích, kteří figurovali v životě hlavní hrdinky, neboť působili jako herečtí amatéři. Většina postav v určitých momentech lezla na nervy i díky tomu, jak se v některých situacích chovala. Rozhodně jsem čekal velký provar, ale když to celkově vezmu, tak to dopadlo nad očekávání......6/10(13.1.2017)

Běz tý zbytečný snahy udělat z toho drama a cpát tam nechutnýho slizáka z Polska z toho mohla bejt docela fajn komedie..(18.1.2017)

Hlavní kostrou a postavami je to strašná vyžíračka Bridget Jonesové. Příliš dlouhé, moc zakomponovaných zbytečných příběhů, klidně mohli natočit víc dílů, takhle jsem jen znuděně čekal, co tam ještě udělají za zvrat, který byl ke všemu silně předvídatelný. Ta blonďatá píča, myslím tu herečku nebo postavu (ten vtip byl super), kterou hrála tam byla naprosto zbytečná a už mě dosazovaní takových postav začíná v českých filmech srát, protože jinde to nemají. Dabing nebyl zvládnutý na jedničku. Ale hlavně je to bohužel důkazem toho, že Češi neumí vymyslet vlastní dobrou zápletku a tak vyžírají ostatní osvědčené. Přes všechny tyto negativa, jsem se dlouho takhle v kině nenasmál. Bylo to nesmírně kvalitně zahrané, Táňa je neuvěřitelná! Petr Vaněk sekunduje s buzikem a kazí to jen na lyžích, kde se to asi hraje hodně těžce, ostatní o nic horší. Každopádně pro pátou hvězdu jsem se rozhodl po posledním záběru na Michala Žebrowského, to byla paní Ferencová třešnička na dortu i včetně toho náramku. ... GA Cinema(14.1.2017)

• Zdeňka

Film by nemusel být tak špatný, kdyby u každé sexuální scény neproběhla soutěž, rozmlátíme více nábytku a dekorací než v předchozí scéně. Tady ty afektované scény mi celý dojem zkazili. Jak už tu padlo několikrát, taky mi přijde, že se jedná o takový pokus vytvořit českou verzi Sexu ve městě. Celý film zachránila postava Lea v podání Petra Vaňka.(22.1.2017)

Co všíchni očekáváte? Na to, že je to naše tvorba, tak je to velice ucházející a zábavné. Sice se nejedná o nic originálního, ale přesto to vyniká mezi aktuálními komediemi. Předvídatelné, občas trapné scény, ale přesto to dokázalo udržet pozornost a úsměv na rtech. Plus za slovenské a polské herce. Dabing poláků stál na nic, ale nevadí.(4.2.2017)

To je také krásne, keď prijmete pozvanie kamarátky do kina na film, nad ktorým dopredu ohŕňate nosom a za necelé dve hodinky odchádzate príjemne prekvapená a dobre naladená. Presne takto to bolo aj v prípade Všetko alebo nič. Slovenská verzie Bridgete Jonesovej, tiež plná klišé, ale zároveň ultra vtipná, pohodová a taká srdcu blízka. Veľmi ma prekvapili herci a ich výkony, pretože obsadenie mi tiež príliš nevoňalo a nakoniec som len žasla, že veď oni vedia aj hrať, keď majú čo a tiež im to umožní veľmi vydarený scenár. Našťastie song Dary Rolins zaznel až so záverečnými titulkami, takže nerušil počas filmu, ktorý bol pretkaný veľmi počúvateľným soundtrackom. Vyčítať môžem snáď len zvuk, ktorý sa mi zdal neprirodzený a mikrofónový. Inak vrelo odporúčam.(15.1.2017)

Tak mělo to určitě své mouchy a nevyvarovalo se to určitému klišé, ale bavil jsem se u toho dobře a Issovka a Vanek jednoznačně nejlepší.(5.2.2017)

Misa Zebro, vic netreba. :-*(17.2.2017)

• Sufferer

Nech to znie akokoľvek kacírsky, k novodobej domácej tvorbe mám postoj asi ako živnostník k finančnému úradu. Proste nestojí ani za zlámaný groš. Boh mi je svedkom, že som pričuchol ku knihe (slabučký odvar ináč mne nič nehovoriaceho Matkina), odložil predsudky stranou a poslušne robil nežnejšej polovičke garde. Ambície vyletieť k Slnku (v sieti) ako slovenský Ikarus neboli nikdy na pretrase, no i pri pristúpení na určitý stupeň konvenčnosti žánru je nájsť spoločnú reč s hranou podobou červenej knižnice veľmi ťažké, nakoľko v komfortnej zóne len variuje skostnatené motívy a chuchvalec vzťahov a od neho odvodené peripetie a trampoty izoluje do filmovej bubliny, blany ktorej poňatie homosexuálnych postáv alebo tragické postsynchróny dvakrát nestenčujú. Najväčším prehreškom pre mňa zostáva, že eventuálne osobný, generačný a časopriestorovo uchopiteľný pohľad tridsiatničky na vzťahy i každodennú realitu je scenáristickou prokrastináciou zredukovaný na príbeh o veľkosti špendlíkovej hlavičky a zahádzaný haraburdím, ktoré film dramaturgicky rozlaďuje. Hmm, na konci dňa som nepociťoval spoločenskú potrebu nikoho defenestrovať. No dá sa to považovať za úspech? Ani zďaleka. (Kino)(15.1.2017)

Hodnocení je asi ovlivněno shlédnutím v kině ale musím uznat že jsem se fakt nasmál a nenudil. Pauhofová prokoukla za sexy kočku která měla šmrnc. Issovku jsem po dlouhé době zaregistroval a už není jen potrhlou holkou ale roky jí přidali na kráse. Pochvalu zaslouží i buzničky Vaněk s Kostelným kteří fakt uměli tzv. zajebat.:-)) Budu se opakovat že nejsem romantik ale jednou za čas se překonám a shlédnu slaďák. Takže palec hore :-))(15.2.2017)

Do kinosálu jsme dorazili se čtvrthodinovým zpoždění, těm deseti lidem v sále se tedy omlouvám. I přes chybějící úvod, jsme se rychle zorientovali. Na stávající českou filmovou produkci to nebylo zase tak zlé, rozčiloval mě ale ten dabing cizojazyčných herců. To je ale problém nikoliv jen tohoto snímku. Zní to pak, jako by se vám do surround zvuku rvalo mono a nebo naopak. Není to prostě ono. Verdikt je takový, že je to film, na který se podíváte, řeknete, že není zlý a zítra si na něj ani nevzpomenete!(2.2.2017)

• YoZo8

Táto česko-slovenská komédia je presne ako jej scenáristka a "spisovateľka" Eva Urbaníková. Kto Evitu niekedy videl, pripadne čítal jej knižky pre ženy, tak presne vie, ako bude film vyzerať. Pre mňa osobne je ona len bláznivá ženská. Tým, že píše veľa o sexe a nerealných zamilovaných vzťahoch, tak jej to väčšina jej čítateliek baští. Jedna sa hlavne o mlade, rozmarné ženy, ktorým stroskotali vzťahy, no napriek tomu sa tvária ako nezlomne a nezávisle ženy. A teraz k filmu. Musím povedať, že som sklamaný, znechutený, ba priam až zhrozený. Tento film je plytký, prízemný, prvoplánový, od reality milé vzdialený a nechutný. Čakal som nejakú tú erotickú scénu, no to čo predviedlo duo Ferencová a Urbaniková bolo nevkusné. Sex vo filmoch mi absolutné nevadí. Nie som žiaden puritán ani "sexofób". Ako mladý muž si erotickú scénu, ktorá je vkusným spôsobom vsadená do filmu, rád pozriem. No tu mi to prišlo až príliš silene. Dať sex do každého piateho záberu, nie je pre mňa umenie. Kapitola sama o sebe sú vzťahy medzi hlavnými protagonistami. Buď som naivný alebo hlúpy, ale ak takto to funguje aj v realite, tak to dovi dopo. Podľa môjho skromného úsudku je to vyfabulované až do nebies. Byť trikrát zneužitá (aj sexuálne) a napriek tomu sa k nemu vrátiť, je viac než choré. A to môže byt láska slepá, zhulena aj nemá. Celkovo musím uznať, že tento film nie je určený pre bežných divákov ako som napr. ja. Ale tí čo majú radi seriály ako Sex v meste alebo Zúfalé manželky, pripadne minuloročný "hit" 50 odtieňov sivej si možno prídu na svoje. Film je skôr pre nezávislé páry, ktoré žijú bez mravných hodnôt a v nezáväzných vzťahoch, aby si utvrdili že žijú "správne". Keby to bol americky film, tak by som sa nim ani barz nezapodieval. Zdalo by sa akoby Evita a spol. chce dobehnúť západ nechutnosťami, perverznosťou a vulgarizmami. Každému nech sa páči, ale ja ďakujem, neprosím. Dve hodiny viem zabiť aj lepšie. Dve hviezdy sú viac-menej z milosti. Tie dávam za hercov, hudbu, filmové priestory a hlavne za humor, na ktorom som sa parkrát dobre zasmial. Tešil som sa, že to bude klasická, humorno-romantická komédia, no bola to bieda. 1,5 *(16.1.2017)

<< předchozí 1 2 3 4