Zopár úvodných dialógov som si zvykal na dosť strašné postsynchróny, ale potom sa už len dobre bavil a bavilo sa celé kino. Nielen ženy, ktoré sú primárkou, ale tiež mužské pokolenie. Film je naprataný množstvom hlášok a vtipných situácií, kde je dramatické pozadie viac-menej iba pozadím. Takým, na dve mokré vreckovky mojej mamuli zo sedadla od vedľa, ale tá zas slzí pri hocičom. Dej si kráča svoju šablónu, zároveň nenútene zapája niekoľko ďalších liniek, ktoré svet hlavnej postavy vítane dopĺňajú. Herci v ňom v pohode, s jedným výrazným talentom, aký netreba menovať, nech sa nám z toho slečna hrdzovlasá nepoblázni :-) V kocke je Všetko alebo nič takou slovanskou zmeskou Pretty Woman, Sexu v meste a Denníku Bridget Jonesovej, aká pohodovo plní nastolený cieľ a čo je dôležité nedáva pocítiť, aký nepohodlný má za sebou proces výroby. Priznám sa, najskôr som chcel film ohodnotiť lepšími tromi, ale vzhľadom na miestne jednohviezdičkové ignorárium štvrtú rád prifarbím.(15.1.2017)

Misa Zebro, vic netreba. :-*(17.2.2017)

• Patrik200s

Začnem po poriadku. Išiel som do kina s nádejou a trochu radosťou (ako hrdý vlastenec), že Slovenská kinematografia niečo vyprodukovala. výsledok ma ale sklamal na celej čiare. Ok beriem, že Slovenskému divákovi sa páči prostredie historickej Prahy a považujú ho za zem zasľúbenú. Na čo ale bolo potrebné dabovať českých hercov to netuším. Jeden je dabovabý, druhý nie a vadilo mi to o to viac, že bolo neskutočne počuť rozdiel nadabovaného hlasu a živého hlasu z natáčania. Nerozumiem na čo potrebovala ísť dabovať slovenčinu aj Pauhofová keď Kostelný to zvládol na výbornú z natáčania. Ďalším kazom bol Poliak Zebrowski. nesympatický ksicht ktorého by desať krát predčil herec čo ho v slovenčine daboval ( Tomáš Maštalír). Skrátka a jasne okrem výkonov Ľuba Kostelného, Petra Vaňka a snáď Kronerovej so Sbotom ktorí dostali minimum priestoru, hodnotím kvalitu spracovania a hlavne obsadenie hlavných postáv za vyližprdel. Ešte teraz ma pália oči z Pauhofovej afektu ktorý silno pripomínal Zdenu Studenkovú. Sorry za toľký nacionalizmus drahí spoludiváci ale raz za uhorský rok natočíme film a takto ho do... je škoda.(19.1.2017)

• Zdeňka

Film by nemusel být tak špatný, kdyby u každé sexuální scény neproběhla soutěž, rozmlátíme více nábytku a dekorací než v předchozí scéně. Tady ty afektované scény mi celý dojem zkazili. Jak už tu padlo několikrát, taky mi přijde, že se jedná o takový pokus vytvořit českou verzi Sexu ve městě. Celý film zachránila postava Lea v podání Petra Vaňka.(22.1.2017)

Tak mělo to určitě své mouchy a nevyvarovalo se to určitému klišé, ale bavil jsem se u toho dobře a Issovka a Vanek jednoznačně nejlepší.(5.2.2017)

• - Marta Ferencová prezradila, že po režisérskej stránke boli pre ňu najnáročnejšie sexuálne scény. (Sufferer)

• - Keď bolo treba obsadiť tie najmenšie role, pomohli kamaráti. Pôrodníka Lindy (Tatiana Pauhofová) hral pán Roman Polák, riaditeľ činohry SND, teda herečkin kolega a šéf z divadla. Sestričku pri bábätkách si zahrala sestra režisérky Marty Ferencovej, ktorá sa prišla pozrieť na nakrúcanie. Chlapa vo vírivke v saunovom svete hral asistent réžie. V kníhkupectve si zákazníčku, ktorú Vanda (Klára Issová) vyhadzuje, keď tam vtrhne Jakub (Michal Zebrowski), zahrala režisérkina ekonómka. A zahral si aj veľmi obľúbený, vždy veselý člen štábu, Andrzej, osobný kaderník Michala Zebrowského. V zábere z Talianska pri fontáne, začína kamera na ňom, ako si nesie kávu. Tiež je známe, že v Tatrách na recepcii si zahrala aj samotná režisérka so svojim partnerom Pawlom, ale táto scéna bola z finálneho strihu nakoniec odstránená. (monalisa69)

• - V Poľsku sú prísnejšie pravidlá ako na Slovensku a v Česku. Keďže je film prístupný od 15 tich rokov, vystrihli sa všetky intímne scény, takže poľskí diváci mohli vidieť film iba bez nich. (monalisa69)