Zápletka je docela banální a vypráví o partnerských vztazích tří přátel, kteří to mají trošku smůlu ve výběru protějšků. Určitě mě překvapilo, že se film nevydává typickou cestou podobných komedií s přehnaným scénářem, ale naopak vystihuje vtipnou formou dnešní realitu vztahů, občasnou naivitu žen a typický charakter chlapů. Ano, občas jsou tu vyloženě céčkové scény odpadu, ale ve většině případů je to zábava, tvrdší vtipné hlášky fungují a nikdy mi nepřišlo, že je to přes čáru na hranici těch nejstupidnějších českých komedií. Co mě nejvíce iritovalo, byli nadabovaní herci v mužských rolích, kteří figurovali v životě hlavní hrdinky, neboť působili jako herečtí amatéři. Většina postav v určitých momentech lezla na nervy i díky tomu, jak se v některých situacích chovala. Rozhodně jsem čekal velký provar, ale když to celkově vezmu, tak to dopadlo nad očekávání......6/10(13.1.2017)

• johnn333

Film, který napsaly dvě ženy a režírovala ho žena, ale celá girl power spočívá v tom, že se s hlavníma postavama (ženama) manipuluje přesně jako v Teorii tygra nebo v Bezva ženský na krku. Takže těm blběnám může chlap nasrat na hlavu, ale ony stejně pokorně přilezou, a to i po znásilnění, které je ve stylu Padesátky a Strašidel pojato humorně. Sázení na stereotypy je o to zvláštnější, že film chce být jakýmsi českým Sexem ve městě, v němž si ženy užívají, mají nevázaný sex a píšou knihy o sexu. Humorný je ale i relikt devadesátek, tedy vykroucený gay jako zdroj srandy, kterýho ale nehraje Lumír Olšovský, takže vlastne progres. Když se tam dlouho nic neděje, tak Klára Issová upadne na šteklích do rybníka, nebo má Táňa Pauhofová sexuální scénu, v čemž po Lídě Baarový "exceluje". Celý to vypadá jako zfilmovanej katalog Asko nábytek s moneyshotama Prahy a Tater aka měli jsme drona. Na premiéře byl Robert Rosenberg. 3/10 Prázdnin v Provence.(13.1.2017)

• YoZo8

Táto česko-slovenská komédia je presne ako jej scenáristka a "spisovateľka" Eva Urbaníková. Kto Evitu niekedy videl, pripadne čítal jej knižky pre ženy, tak presne vie, ako bude film vyzerať. Pre mňa osobne je ona len bláznivá ženská. Tým, že píše veľa o sexe a nerealných zamilovaných vzťahoch, tak jej to väčšina jej čítateliek baští. Jedna sa hlavne o mlade, rozmarné ženy, ktorým stroskotali vzťahy, no napriek tomu sa tvária ako nezlomne a nezávisle ženy. A teraz k filmu. Musím povedať, že som sklamaný, znechutený, ba priam až zhrozený. Tento film je plytký, prízemný, prvoplánový, od reality milé vzdialený a nechutný. Čakal som nejakú tú erotickú scénu, no to čo predviedlo duo Ferencová a Urbaniková bolo nevkusné. Sex vo filmoch mi absolutné nevadí. Nie som žiaden puritán ani "sexofób". Ako mladý muž si erotickú scénu, ktorá je vkusným spôsobom vsadená do filmu, rád pozriem. No tu mi to prišlo až príliš silene. Dať sex do každého piateho záberu, nie je pre mňa umenie. Kapitola sama o sebe sú vzťahy medzi hlavnými protagonistami. Buď som naivný alebo hlúpy, ale ak takto to funguje aj v realite, tak to dovi dopo. Podľa môjho skromného úsudku je to vyfabulované až do nebies. Byť trikrát zneužitá (aj sexuálne) a napriek tomu sa k nemu vrátiť, je viac než choré. A to môže byt láska slepá, zhulena aj nemá. Celkovo musím uznať, že tento film nie je určený pre bežných divákov ako som napr. ja. Ale tí čo majú radi seriály ako Sex v meste alebo Zúfalé manželky, pripadne minuloročný "hit" 50 odtieňov sivej si možno prídu na svoje. Film je skôr pre nezávislé páry, ktoré žijú bez mravných hodnôt a v nezáväzných vzťahoch, aby si utvrdili že žijú "správne". Keby to bol americky film, tak by som sa nim ani barz nezapodieval. Zdalo by sa akoby Evita a spol. chce dobehnúť západ nechutnosťami, perverznosťou a vulgarizmami. Každému nech sa páči, ale ja ďakujem, neprosím. Dve hodiny viem zabiť aj lepšie. Dve hviezdy sú viac-menej z milosti. Tie dávam za hercov, hudbu, filmové priestory a hlavne za humor, na ktorom som sa parkrát dobre zasmial. Tešil som sa, že to bude klasická, humorno-romantická komédia, no bola to bieda. 1,5 *(16.1.2017)

To je také krásne, keď prijmete pozvanie kamarátky do kina na film, nad ktorým dopredu ohŕňate nosom a za necelé dve hodinky odchádzate príjemne prekvapená a dobre naladená. Presne takto to bolo aj v prípade Všetko alebo nič. Slovenská verzie Bridgete Jonesovej, tiež plná klišé, ale zároveň ultra vtipná, pohodová a taká srdcu blízka. Veľmi ma prekvapili herci a ich výkony, pretože obsadenie mi tiež príliš nevoňalo a nakoniec som len žasla, že veď oni vedia aj hrať, keď majú čo a tiež im to umožní veľmi vydarený scenár. Našťastie song Dary Rolins zaznel až so záverečnými titulkami, takže nerušil počas filmu, ktorý bol pretkaný veľmi počúvateľným soundtrackom. Vyčítať môžem snáď len zvuk, ktorý sa mi zdal neprirodzený a mikrofónový. Inak vrelo odporúčam.(15.1.2017)

Běz tý zbytečný snahy udělat z toho drama a cpát tam nechutnýho slizáka z Polska z toho mohla bejt docela fajn komedie..(18.1.2017)