poster

Třináctka

 • USA

  Thirteen

 • Slovensko

  Trinástka

Drama / Životopisný

USA, 2003, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ivishka
  ***

  Ve snaze začlenit se do zdánlivě žádané a oblíbené společnosti, která se na oko tváří přátelsky se z milé a obyčejné holky stane vypatlaná,namyšlená a rozmazlená fiflenka. Kdybych tuhle holku někdy potkala nejen že by si za ní odplivla ale taky bych si řekla kam ta dnešní mládež spěje(jakkoliv to zní stařecky nebo namyšleně,občas vidím takovýhle fiflenky na ulici a zůstává mi rozum stát).I blbky se někdy poučí tak také Tracy nakonec zjistí,že přestřelila.(29.6.2012)

 • Slarque
  ***

  Scénář kupodivu není tak prvoplánově jednoduchý jak jsem očekával, ale nejzajímavější na tomhle filmu jsou jednoznačně herecké výkony. Od Holly Hunter se dal přesvědčivý výkon očekávat, ale ty dvě dívky za ní nijak nezaostávaly! Doporučuji spíše rodičům než samotným puberťačkám.(28.5.2004)

 • Rosaviva
  ****

  Nakonec se mi to líbilo docela hodně, i když, podruhý bych si to už asi nepustila. Bylo mi líto Tracyiny mámy, mít doma takovouhle holku, musela bych jí poslat do pasťáku. Nikki Reed hraje skvěle. 4*(12.1.2010)

 • LiVentura
  **

  Uniká mi smysl, asi jsem v tomto směru méně "cool", nicméně tento snímek mne nenadchl.(8.1.2010)

 • Davies182
  ***

  Celkovému finálnímu dojmu pomáhá posledních patnáct minut snímku. Tam totiž Třináctka konečně začne hrát na tu správnou dramatickou strunu, zmizí roztěkaná "sugestivní" kamera, a herci ze sebe dostanou to nejlepší za celou stopáž. Na snímek jsem se díval pouze kvůli Evan Rachel Wood, a jen pro její sexy postavu a krásný obličej jsem také vydžel do konce... jinak bych už dávno přepnul program. Je to prostě kost, každý má svůj herecký idol :-). Co si zapamatuji, je jméno herečky Holly Hunterové, o které jsem toho do dneška moc nevěděl, a kterou začnu bedlivěji sledovat. V tomto průměrném dramatu hraje velmi dobře, a to má určitě na kontě spoustu lepších filmů...(9.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace