Poldův švagr

Ride Along 2

Policajtov švagor

Akční / Komedie

USA, 2016, 101 min

Já nevím, ale mě se tento film velice líbí. Má to co má odpočinkový film mít humor, skvělé herze a dokonce i skvělý příběh. Když to porovnám s prvním dílem je to o něco slabší, ale ne značně. ( 18.5.16/PC )(18.5.2016)

• Malarkey

Za jinejch okolností mám podobné buddy akčňáky hodně rád. Tady jsem ale nechápal proč jinak zajímavou akční honičku poupravili jako videoherní video z Grand Theft Auto 3. Včetně tehdejší grafiky. A to nebyla jediná pitomá scéna tohoto filmu. Děsně užvaněnej Kevin Hart s úchylným Ken Jeongem to také bohužel nezachrání. Takže, co dodat? Příště se tomuto kousku s radostí vyhnu.(23.10.2016)

• Johnny.ARN

Cením tvorcov za to, že do nezmyselnej dvojky obsadili Munn a dali jej skvelé šaty. Na druhej strane, táto dvojka nie je o triedu nižšia ako iné dvojky a miestami bola aspoň vtipnejšia ako jednotka. No a samozrejme Miami. 2 z 5(5.7.2016)

Béčkový Mizerové jsou zase tu, tento film neurazí, ale zase ani moc nerozesměje. Je to opět taková ta blbost na zabití času. Horší než jednička, pěkný prostředí, akce celkem málo a humor pro malý děti. Horší průměr.(15.6.2016)

• VasaX

Kevin Hart i Ice Cube jsou samostatně zábavní lidé, ale tady pokračují ve špatnosti přepálené crazy comedie. Jediné štěstí je, že je místy tak špatná, až je vtipná. Bohužel koukat na Hartovu do extrému vygradovanou postavu je otrava. O to hůře, že právě Ben je hlavní katalyzátor humoru a ostatní mu jen přihrávají. Jako rychlovka po sobotním obědě se to dá zvládnout, tím spíše že se občas zasmějete a pokud usnete, tak o moc nepřijdete.(12.7.2016)

• Olivia Munn

• - Film mal premiéru takmer presne 2 roky po prvej časti – Ride Along (2014). Kým tá mala premiéru 17. januára 2014, pokračovanie odštartovalo svoju púť v kinách 15. januára 2016. (beso74)

• - Chyba ve filmu: Když se Ben (Kevin Hart) pokouší na party dostat do pokoje Antonia, tak na záchodě se mu záhadně změní během mžiku šerpa. (Matysek__k)

• - Keď príde James do Benovho bytu požiadať ho, aby s ním išiel do Miami, na stene sa dá všimnúť plagát hry "Gears of War 3". (Laslo)