Poldův švagr

Policajtov švagor

Akční / Komedie

USA, 2016, 101 min

• Wacoslav1

První díl byl ještě celkem snesitelnej. Neříkám, že to byla nějaká pecka, ale dalo se to vidět bez újmy. Zde vidím jenom odporně zrecyklovanou uřvanou debilitu, kterou ani nevím co vlastně drží od pádu na úplné dno...10%(19.5.2016)

V Hollywoode sa už scenáre nepíšu. Iba prepisujú. Teda aspoň v rámci žánru buddy action movie, čo je dosť škoda pretože každý vsádza na istotu a bojí sa inovovať a vstupovať na neznáme územie. Kde sú staré dobré časy POLICAJTA V BEVERLY HILLS či POSLEDNÉHO SKAUTA. Kostrbatá jednohubka, pri ktorej sa veľa nenasmejete z gagov a ani nepos€riete z akcie.(3.8.2016)

• Lacike

O triedu nudnejsie ako jednotka, pretoze tentoraz som sa ani raz nezasmial. Pre mna velkym minusom je aj obsadenie môjho najnenavidenejsieho komika Kena Jeonga. Tentokrat ani môj oblubenec Kevin Hart neprisiel so ziadnym dobrym vtipom a iba neustale otravne keca. 2 hviezdicky davam hlavne za tri solidne prevedene a prehladne natocene nahanacky. 4/10.(14.4.2016)

• LiVentura

Kevin Hart je mi moc sympatický, ale už by si zasluhoval výraznější dramatičtější roli, schválně, jestli by zvládl.?! :-)(7.6.2016)

• KoRner

Skoro presne to isté ako prvý diel, len je tu nie je Laurence Fishburne, ale nádherná Olivia Munn, ktorú našťastie nenútili sa ocucávať s tým čiernym tlsťochom na plátne. Kevin Hart si asi vyplýtval všetky vtipy v jedničke, takže toto skôr vyzerá ako nepoužitý scenár predchádzajúceho filmu.(24.4.2016)

• Ice Cube