poster

Poldův švagr

 • USA

  Ride Along 2

 • Slovensko

  Policajtov švagor

Akční / Komedie

USA, 2016, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Khumbac
  **

  Vydržet se u teho nedá, ale někdy se zasmějete. Vydržet do konce? Nejde :)(1.10.2016)

 • Vančura
  odpad!

  Stejná sračka jako Jízda švárů, jen s navýšeným rozpočtem (jednička rozpočet $25 mio vs. dvojka $40 mio), tzn. je sice trochu znát, že se do toho po úspěchu jedničky nalilo víc prachů (čti: rozfláká se zde víc aut), ale jinak bych k tomu mohl napsat to samé co k jedničce: ten film je nevtipná přehlídka příšerných hereckých výkonů a nekončícího přívalu žánrových klišé - scénář je natolik odporná vykrádačka všeho možného, že v něm původního není snad vůbec nic. Když si k tomu člověk přičte děsivé herectví Ice Cuba, který momentálně aspiruje na jednoho z nejhorších herců co znám, hrozný soundtrack a naprosto idiotský a totálně předvídatelný děj, nemám za sebe problém napsat, že tenhle film je čistý odpad, před nímž by měl být každý varován. Skutečnost, že CinemArt záměrně nikde neuvádí, že Poldův švagr je sequel Jízdy švárů, je podle mě z jejich strany kalkul, aby na to dostali do kina i lidi, kteří jedničku neviděli nebo které by mohlo odradit její nízké hodnocení. Nuže, za mě jste byli varováni. Při ochodu z kina jsem zaslechl povzdech jednoho postaršího pána: "Já vždycky když vidím něco takovýho, je mi hrozně líto těch peněz, co to stálo". Měl svatou pravdu, ten moudrý chlapík!(28.1.2016)

 • Dever
  ***

  // Distributor: Universal // Počet premietajúcich kín v USA: 3,192 // Otvárací Víkend v USA: $35,243,095 //(20.9.2016)

 • Johnny.ARN
  **

  Cením tvorcov za to, že do nezmyselnej dvojky obsadili Munn a dali jej skvelé šaty. Na druhej strane, táto dvojka nie je o triedu nižšia ako iné dvojky a miestami bola aspoň vtipnejšia ako jednotka. No a samozrejme Miami. 2 z 5(5.7.2016)

 • kratajirka
  **

  Funny Niggas in Miami. O moc se od jedničky neliší. Zasměješ se, pobavíš se ... a to je přeci účel béčkové komedie :)(25.5.2016)

 • Olivia Munn

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace