Poldův švagr

Ride Along 2

Policajtov švagor

Akční / Komedie

USA, 2016, 101 min

Já nevím, ale mě se tento film velice líbí. Má to co má odpočinkový film mít humor, skvělé herze a dokonce i skvělý příběh. Když to porovnám s prvním dílem je to o něco slabší, ale ne značně. ( 18.5.16/PC )(18.5.2016)

• Lacike

O triedu nudnejsie ako jednotka, pretoze tentoraz som sa ani raz nezasmial. Pre mna velkym minusom je aj obsadenie môjho najnenavidenejsieho komika Kena Jeonga. Tentokrat ani môj oblubenec Kevin Hart neprisiel so ziadnym dobrym vtipom a iba neustale otravne keca. 2 hviezdicky davam hlavne za tri solidne prevedene a prehladne natocene nahanacky. 4/10.(14.4.2016)

• Vančura

Stejná sračka jako Jízda švárů, jen s navýšeným rozpočtem (jednička rozpočet $25 mio vs. dvojka $40 mio), tzn. je sice trochu znát, že se do toho po úspěchu jedničky nalilo víc prachů (čti: rozfláká se zde víc aut), ale jinak bych k tomu mohl napsat to samé co k jedničce: ten film je nevtipná přehlídka příšerných hereckých výkonů a nekončícího přívalu žánrových klišé - scénář je natolik odporná vykrádačka všeho možného, že v něm původního není snad vůbec nic. Když si k tomu člověk přičte děsivé herectví Ice Cuba, který momentálně aspiruje na jednoho z nejhorších herců co znám, hrozný soundtrack a naprosto idiotský a totálně předvídatelný děj, nemám za sebe problém napsat, že tenhle film je čistý odpad, před nímž by měl být každý varován. Skutečnost, že CinemArt záměrně nikde neuvádí, že Poldův švagr je sequel Jízdy švárů, je podle mě z jejich strany kalkul, aby na to dostali do kina i lidi, kteří jedničku neviděli nebo které by mohlo odradit její nízké hodnocení. Nuže, za mě jste byli varováni. Při ochodu z kina jsem zaslechl povzdech jednoho postaršího pána: "Já vždycky když vidím něco takovýho, je mi hrozně líto těch peněz, co to stálo". Měl svatou pravdu, ten moudrý chlapík!(28.1.2016)

• kratajirka

Funny Niggas in Miami. O moc se od jedničky neliší. Zasměješ se, pobavíš se ... a to je přeci účel béčkové komedie :)(25.5.2016)

Rozpočet $40miliónovTržby USA $90,862,685Tržby Celosvetovo $124,246,152Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ len ďalšia trapošina /20%/(31.5.2016)