Poldův švagr

Policajtov švagor

Akční / Komedie

USA, 2016, 101 min

• kaylin

Buddy movies jsou snímky, které mám obecně rád, ale tohle už je prostě recyklování všeho, co jste mohli za celou dobu natáčení těchto snímků vidět. Ještě k tomu, jak jsou to policajti, tak zde není v podstatě jedna jediná dobrá myšlenka, jeden jediný originální vtip. A přesto to pro mě z nějakého důvodu není odpad. Jo, jeden z těch důvodů bude Olivia Munn.(15.4.2016)

Já nevím, ale mě se tento film velice líbí. Má to co má odpočinkový film mít humor, skvělé herze a dokonce i skvělý příběh. Když to porovnám s prvním dílem je to o něco slabší, ale ne značně. ( 18.5.16/PC )(18.5.2016)

• Wacoslav1

První díl byl ještě celkem snesitelnej. Neříkám, že to byla nějaká pecka, ale dalo se to vidět bez újmy. Zde vidím jenom odporně zrecyklovanou uřvanou debilitu, kterou ani nevím co vlastně drží od pádu na úplné dno...10%(19.5.2016)

• - Film mal premiéru takmer presne 2 roky po prvej časti – Ride Along (2014). Kým tá mala premiéru 17. januára 2014, pokračovanie odštartovalo svoju púť v kinách 15. januára 2016. (beso74)