Poldův švagr

Policajtov švagor

Akční / Komedie

USA, 2016, 101 min

• Johnny.ARN

Cením tvorcov za to, že do nezmyselnej dvojky obsadili Munn a dali jej skvelé šaty. Na druhej strane, táto dvojka nie je o triedu nižšia ako iné dvojky a miestami bola aspoň vtipnejšia ako jednotka. No a samozrejme Miami. 2 z 5(5.7.2016)

Béčkový Mizerové jsou zase tu, tento film neurazí, ale zase ani moc nerozesměje. Je to opět taková ta blbost na zabití času. Horší než jednička, pěkný prostředí, akce celkem málo a humor pro malý děti. Horší průměr.(15.6.2016)

• Baronne

Hart mi nikdy nepřišel vtipnej, hodnocení čistě za "nízkorozpočtovýho Jackieho Chana".. Excelentní Ken Jeong, navíc parádní songy.. Ale žádnej biják, je to o dost slabší než třeba Jump Street..(29.1.2016)

• VasaX

Kevin Hart i Ice Cube jsou samostatně zábavní lidé, ale tady pokračují ve špatnosti přepálené crazy comedie. Jediné štěstí je, že je místy tak špatná, až je vtipná. Bohužel koukat na Hartovu do extrému vygradovanou postavu je otrava. O to hůře, že právě Ben je hlavní katalyzátor humoru a ostatní mu jen přihrávají. Jako rychlovka po sobotním obědě se to dá zvládnout, tím spíše že se občas zasmějete a pokud usnete, tak o moc nepřijdete.(12.7.2016)

// Distributor: Universal // Počet premietajúcich kín v USA: 3,192 // Otvárací Víkend v USA: $35,243,095 //(20.9.2016)

• Kevin Hart