Poldův švagr

Policajtov švagor

Akční / Komedie

USA, 2016, 101 min

• VasaX

Kevin Hart i Ice Cube jsou samostatně zábavní lidé, ale tady pokračují ve špatnosti přepálené crazy comedie. Jediné štěstí je, že je místy tak špatná, až je vtipná. Bohužel koukat na Hartovu do extrému vygradovanou postavu je otrava. O to hůře, že právě Ben je hlavní katalyzátor humoru a ostatní mu jen přihrávají. Jako rychlovka po sobotním obědě se to dá zvládnout, tím spíše že se občas zasmějete a pokud usnete, tak o moc nepřijdete.(12.7.2016)

• kratajirka

Funny Niggas in Miami. O moc se od jedničky neliší. Zasměješ se, pobavíš se ... a to je přeci účel béčkové komedie :)(25.5.2016)

• Georgex

Byla by to celkem fajn akční komedie, nebýt Kevina Harta, jelikož ten chlap je tady ve své klasické formě a to se opravdu nedá vydržet. Na druhou stranu Ice Cube je v roli drsného policajta celkem fajn a párkrát jsem se při jejich vzájemné konfrontaci zasmál. Každopádně je to o chlup zábavnější než tragický první díl, ale nové Mizery od toho nečekejte, jelikož těm to nesahá ani po kotníky. Moje hodnocení 40%.(12.4.2016)

• kaylin

Buddy movies jsou snímky, které mám obecně rád, ale tohle už je prostě recyklování všeho, co jste mohli za celou dobu natáčení těchto snímků vidět. Ještě k tomu, jak jsou to policajti, tak zde není v podstatě jedna jediná dobrá myšlenka, jeden jediný originální vtip. A přesto to pro mě z nějakého důvodu není odpad. Jo, jeden z těch důvodů bude Olivia Munn.(15.4.2016)

Oproti debilnej a neznesiteľnej jednotke výrazné zlepšenie. Hlavne kvôli vedľajším hercom - Jeong je super, rovnako aj Munn a Bratt si strihol naozaj dobrého zloducha. Škoda že v žánrovke ktorá mu neponúka veľa priestoru. Nie je to ani veľmi akčné ani veľmi vtipné, ale má to spád a atraktívne prostredie Miami. A musím sa priznať že osobne tie černošské filmy v malých dávkach môžem. Hart je super. Cube tu dáva aj nejaké výraznejšie herecké polohy. Stále to nie je úplné terno, ale lepšie ako nič.(7.3.2016)

• Olivia Munn

• - Chyba ve filmu: Když se Ben (Kevin Hart) pokouší na party dostat do pokoje Antonia, tak na záchodě se mu záhadně změní během mžiku šerpa. (Matysek__k)

• - Film mal premiéru takmer presne 2 roky po prvej časti – Ride Along (2014). Kým tá mala premiéru 17. januára 2014, pokračovanie odštartovalo svoju púť v kinách 15. januára 2016. (beso74)

• - Keď príde James do Benovho bytu požiadať ho, aby s ním išiel do Miami, na stene sa dá všimnúť plagát hry "Gears of War 3". (Laslo)