poster

Poldův švagr

 • USA

  Ride Along 2

 • Slovensko

  Policajtov švagor

Akční / Komedie

USA, 2016, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Johnny.ARN
  **

  Cením tvorcov za to, že do nezmyselnej dvojky obsadili Munn a dali jej skvelé šaty. Na druhej strane, táto dvojka nie je o triedu nižšia ako iné dvojky a miestami bola aspoň vtipnejšia ako jednotka. No a samozrejme Miami. 2 z 5(5.7.2016)

 • Vančura
  odpad!

  Stejná sračka jako Jízda švárů, jen s navýšeným rozpočtem (jednička rozpočet $25 mio vs. dvojka $40 mio), tzn. je sice trochu znát, že se do toho po úspěchu jedničky nalilo víc prachů (čti: rozfláká se zde víc aut), ale jinak bych k tomu mohl napsat to samé co k jedničce: ten film je nevtipná přehlídka příšerných hereckých výkonů a nekončícího přívalu žánrových klišé - scénář je natolik odporná vykrádačka všeho možného, že v něm původního není snad vůbec nic. Když si k tomu člověk přičte děsivé herectví Ice Cuba, který momentálně aspiruje na jednoho z nejhorších herců co znám, hrozný soundtrack a naprosto idiotský a totálně předvídatelný děj, nemám za sebe problém napsat, že tenhle film je čistý odpad, před nímž by měl být každý varován. Skutečnost, že CinemArt záměrně nikde neuvádí, že Poldův švagr je sequel Jízdy švárů, je podle mě z jejich strany kalkul, aby na to dostali do kina i lidi, kteří jedničku neviděli nebo které by mohlo odradit její nízké hodnocení. Nuže, za mě jste byli varováni. Při ochodu z kina jsem zaslechl povzdech jednoho postaršího pána: "Já vždycky když vidím něco takovýho, je mi hrozně líto těch peněz, co to stálo". Měl svatou pravdu, ten moudrý chlapík!(28.1.2016)

 • Lacike
  **

  O triedu nudnejsie ako jednotka, pretoze tentoraz som sa ani raz nezasmial. Pre mna velkym minusom je aj obsadenie môjho najnenavidenejsieho komika Kena Jeonga. Tentokrat ani môj oblubenec Kevin Hart neprisiel so ziadnym dobrym vtipom a iba neustale otravne keca. 2 hviezdicky davam hlavne za tri solidne prevedene a prehladne natocene nahanacky. 4/10.(14.4.2016)

 • Baronne
  **

  Hart mi nikdy nepřišel vtipnej, hodnocení čistě za "nízkorozpočtovýho Jackieho Chana".. Excelentní Ken Jeong, navíc parádní songy.. Ale žádnej biják, je to o dost slabší než třeba Jump Street..(29.1.2016)

 • Phietros
  ***

  Rozpočet byl hodně znát, celkově to jede na stejném tempu jako jednička, kde mi přišlo ale víc vtipných scén. Prostě klasická niga jízda! Možná by měli oba aktéři zkusit zas vážnější tempo, které by přineslo daleko větší ovoce! Jinak dobré herecké obsazení, oproti jedničce. 60%(17.6.2016)

 • Ice Cube

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace