poster

Kurt Cobain: Montage of Heck

 • Česko

  Cobain

 • USA

  Kurt Cobain: Montage of Heck

Dokumentární / Životopisný

USA, 2015, 132 min

Režie:

Brett Morgen

Scénář:

Brett Morgen

Hudba:

Jeff Danna
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • de_FACTO
  ***

  http://pitchfork.com/news/59856-melvins-buzz-osborne-slams-kurt-cobain-doc-montage-of-heck-says-90-is-total-bullshit/ aneb "I have a bad feeling about this." Osbourne totiž nebyl v životě Cobaina jen-tak-někdo (ačkoliv ho dokument zmíní jen jednou). Vizuálně je dokument úžasný.(7.6.2015)

 • A.Fish
  *****

  Pro mě hodně intenzivní zážitek... Především animované časti...(9.6.2015)

 • adriane9
  ***

  Nirvaně jsem nikdy nijak extrémně neholdovala, ačkoli mají pár super skladeb. Každopádně holduju Kurtovi, mám slabost pro tyhle ztracené slabé duše a jeho slova, texty mě děsně dostávají a to i za předpokladu, že jsou psané vesměs všechny pod vlivem heráku. Líbí se mi záběry kdy spolu s Love komunikují jací k sobě jsou a nejsou. Svět je složitej už i bez toho když vás duše bolí natož když jste slavní a vlastně jste o to až tak moc nestáli. Dokument je pro mě půl na půl, protože nakonec vyvstalo že spousta věcí není až tolik pravda, navíc kreslené vsuvky mě nebavily a přišly mi zbytečné. Zpětně se ale vracím ke vzkazu Kurta pro Love - cítil k ní dost ..dost na to aby to šíleně bolelo.. / Velmi emotivní skladba od Beattles And I love her v podaní Kurta..(13.8.2015)

 • greath
  ****

  Dokument, ktorý ukazuje nielen to aký bol Kurt umelec, ale aj milujúci otec a človek. Najbližší to s ním v posledných mesiacoch jeho života veru nemali ľahké, čo dokazujú posledné minúty dokumentu (ťažko stráviteľné pohľady na vychudnutého a bledého Kurta). Heroín je sviňa. Kreslené scény a vložené nahrávky tomu dávajú istú temnotu a depresiu. Pre mňa najsilnejšia scéna je orchestrový Smells Like Teen Spirit, z ktorej som mal až zimomriavky. Z môjho pohľadu Nirvanu už nikto nikdy nedobehne a to hlavne vďaka Kurtovi.(1.5.2015)

 • apacka
  ***

  Nechci bejt zlá, ale je to jen další zbytečnej dokument o Cobainovi.(29.5.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace