Nastala chyba při přehrávání videa.
 • villon17
  ****

  Podle mě by film bez dokonalý knižní předlohy nebyl nic. Kamera a herci mi vyloženě vadily, takže můžu hodnotit opravdu čistě jenom děj, myšlenku a ponaučení. S filmovym zpracovánim se toho dalo "napáchat" mnohem víc.(20.2.2012)

 • Flego
  *****

  Majstrovské dielo Huga Haasa ( scenár, réžia, predstaviteľ doktora Galéna ), silné svojim človečenstvom a humanitou. Silným protivníkom ( aj na hereckom poli ) je vojenskou agresiou zmietaný vodca ( vynikajúci Zdenek Štepánek ).(15.5.2007)

 • ork
  ****

  For ME 87%(5.8.2007)

 • WANDRWALL
  **

  Pohádka o dobrém lékaři, a zlém vůdci. Zahráno expresivně, Němci se tehdy opravdu móóc lekli. Málem zatavili chod své ekonomiky, málem zastavili Hitlera a jeho nápady, který národ tak baštil!***(4.10.2010)(4.10.2010)

 • Campbell
  ***

  Já na tyhle filmy asi nejsem. Haas je stopro dobrej herec a dobrej režisér, to bezesporu. Ale z nějakého důvodu nedokžu celý film ocenit. Asi mi vadila délka a až zbytečná roztahanost. Určitě se ale jedná o nadčasový film, ale prostě ho neocením uplně.(6.12.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace