Nastala chyba při přehrávání videa.
 • flyboyeda
  *****

  Tohle tipuju na serialovy hit roku 2016 v mainstream sekci. Moc chytre napsany scenar, zajimave a na hrane se pohybujici charaktery site na miru (predevsim Lewis / Giamatti), hodne slusne tempo. Finance vs etika / zakon, manipulace, vysirky, prvni dva dily venku pusobi velmi slibne...(3.1.2016)

 • emma53

  Tahounem byl pro mě Damian a hned za ním Paul, tak doufám, že nezklamou.....a zatím to vypadá slibně.....(19.2.2016)

 • Morholt
  *****

  Finanční kriminalita je sama o sobě velice nudná, ale když bruslí na hraně zákona Damien Lewis a v patách má strážce zákona v podobě Paula Giamattiho, stává se z podivných fianančních transakcí adrenalinová záležitost. Co se mi líbilo asi nejvíc byl fakt, že jsem si mezi oběma hlavními hrdiny nedokázala vybrat toho, kterému bych měl držet palce. Ono se to sice zdá jednoduché, když je na jedné straně zloduch a na druhé strážce zákona, jenže ani tady stejně jako v životě to není tak jednoduché. Vedle výborně vymodelovaných postav zaslouží tvůrci absolutorium i za skvěle napsané dialogy, které korunovala závěrečná slovní přestřelka mezi Axelrodem a Rhoadsem. Za ženy bodovala Maggie Siff, která ve všech ohledech zastínila jakoukoliv sukni, která se v seriálu mihla. Absolutně netuším, jak se bude serál dál vyvíjet a i proto se strašně těším na další řadu. 95%(14.4.2016)

 • velkyvezir
  **

  Při šestém díle se začínám nudit. Obávám se, že tím s tímto seriálem končím.(24.2.2016)

 • divak84
  *****

  Jednoznačných 5 . Ve stejném dni jsem si pustil piloty Quantica a Bilions a rozdíl je kurevský... Bilions rozhodně vyplní me čekání na Spaceyho :)(20.2.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace