Billions (TV seriál)

USA, 2016, 12x60 min

Brutální dávka testosteronu! 9/10(17.2.2016)

Jedna z perliček roku, to je jisté. Billions se může pyšnit vynikajícím obsazením a špičkovými dialogy. Mezi Axem a Chuckem panuje těžký souboj, z něhož nevyjde žádný vítěz bez značných vedlejších ztrát. Nechybí překvapivé zvraty, ani fajn soundtrack. Zpočátku seriál na nabere tempo a hezky graduje až do velkého finále. Velká natěšenost na další sérii.1. Série - 100%(15.4.2016)

Tohle tipuju na serialovy hit roku 2016 v mainstream sekci. Moc chytre napsany scenar, zajimave a na hrane se pohybujici charaktery site na miru (predevsim Lewis / Giamatti), hodne slusne tempo. Finance vs etika / zakon, manipulace, vysirky, prvni dva dily venku pusobi velmi slibne...(3.1.2016)

Mé hodnocení je čistě jen po shlédnutí pilotu. Těšil jsem se, ale nezaujalo mě to a nechytlo. Věřím, že pro ostatní to může být top seriál.(8.2.2016)

PRVNÍ SEZÓNA: Komu se líbilo The Big Short, bude z akcionářské konverzačky Billions zákonitě unešený. Giamatti ve své životní roli. PILOT mě zaujal zhruba od okamžiku, kdy jsem si uvědomil, že je Brody vážně už dávnou minulostí: skoro jako by ani nikdy nebyl. Tak dobrej je Lewis herec a tak snadno a rychle se bez problémů stává další novou seriálovou postavou. Něco mi holt už po první hoďce říká, že tyhle finančnické hádky s Giamattim budou opravdu stát za pozornost. Nadšení, a nejen opatrné. Páč Showtime.(8.1.2016)