Mé hodnocení je čistě jen po shlédnutí pilotu. Těšil jsem se, ale nezaujalo mě to a nechytlo. Věřím, že pro ostatní to může být top seriál.(8.2.2016)

Skvělé. Moc jsem o tom dopředu nevěděl, nečetl a viděl jen trailer, ale jakmile se v něm objevila egoistická postava Bobbyho a zakousnutého pitbulla Chucka, bylo jasné, že tohle budu chtít vidět a nebyl jsem ani v nejmenším zklamán. Svět finančníků je mí vzdálen, ale tady to nehrálo moc roli, max. pár prvních dílů, a byla to jen kostřička kolem které se stavělo tělo celé atmosféry a souboje dvou titánů. A tělo je to stavěné bravurně. Obě manželky a další postavy a herci blízké ústředním postavám jsou také výborné, ale Lewis i Giamatti nezklamali ani v nejmenším, až je mi trochu líto, že se Giamatti většinou objevuje jinde jen v menších rolích a nebo větších ve filmech, které mě zase míjejí, protože hraje výborně a roli politického pleticháře na úzce vyvedené cestičce za tím, po čem prahne, si užíval. Podobně jako Lewis, který to s množstvím projektů také zrovna nepřehání a ne vždy TO musím vidět, ale ten jeho vypočítavý sociopatismus byl někdy až mrazivý. Rozhodně plus také režii a scénáři, protože to prostě má drajv a dokáže stále překvapovat zvraty i myšlenkovými pochody. Jeden z mála seriálů, kdy jsem se skutečně na další díly těšil a doufám, že pokračování, nezazdí-li se, bude přinejmenším stejně tak dobré. --- PS: Mimochodem velké díky za titulky KevSpa, LuAn, Lucifrid(16.4.2016)

PRVNÍ SEZÓNA: Komu se líbilo The Big Short, bude z akcionářské konverzačky Billions zákonitě unešený. Giamatti ve své životní roli. PILOT mě zaujal zhruba od okamžiku, kdy jsem si uvědomil, že je Brody vážně už dávnou minulostí: skoro jako by ani nikdy nebyl. Tak dobrej je Lewis herec a tak snadno a rychle se bez problémů stává další novou seriálovou postavou. Něco mi holt už po první hoďce říká, že tyhle finančnické hádky s Giamattim budou opravdu stát za pozornost. Nadšení, a nejen opatrné. Páč Showtime.(8.1.2016)

Finanční kriminalita je sama o sobě velice nudná, ale když bruslí na hraně zákona Damien Lewis a v patách má strážce zákona v podobě Paula Giamattiho, stává se z podivných fianančních transakcí adrenalinová záležitost. Co se mi líbilo asi nejvíc byl fakt, že jsem si mezi oběma hlavními hrdiny nedokázala vybrat toho, kterému bych měl držet palce. Ono se to sice zdá jednoduché, když je na jedné straně zloduch a na druhé strážce zákona, jenže ani tady stejně jako v životě to není tak jednoduché. Vedle výborně vymodelovaných postav zaslouží tvůrci absolutorium i za skvěle napsané dialogy, které korunovala závěrečná slovní přestřelka mezi Axelrodem a Rhoadsem. Za ženy bodovala Maggie Siff, která ve všech ohledech zastínila jakoukoliv sukni, která se v seriálu mihla. Absolutně netuším, jak se bude serál dál vyvíjet a i proto se strašně těším na další řadu. 95%(14.4.2016)

v polovině série opětovně ten nejlepší showtime standard...pochybuju,že umí udělat špatný kousek...80%(18.2.2016)