• ConanVJ

Podobné jako předchozí díly. Opět spousta trapných scén a vtipů, ale najdou se i vtipné momenty. Dejdar je na pěst. 40%(2.12.2016)

• panMartin

Myslel jsem si, že větší sračku než Kameňák 4 nejde natočit. No já ten film vydržel celej ale s přestávkami. Film Kameňák 5 je absolutně bez hodnot, bez kontinuity, příběhu a všeho... Herci se pouze chovají jak totální idioti. Jede z filmů, který vznikl jen kvůli prachům. Smutný k čemu se někteří herci propůjčí. Fórky stokrát ohrané a těch pár co ne tak nejsou k smíchu takže pitomost na entou. Pokračování, které se nikdy nemělo natočit. Lituji lidi co na to šly do kina.(10.12.2016)

• Harapes

Co jsem čekal, to jsem i dostal. Hloupou rádoby komedii slepenou v jeden celek v které ani o nic nejde.(14.12.2015)

• Bluntman

Holocaust humoru a genocida tradiční kultury. Poetologický posun od série "vtipů" ke stvrzování nejhorších společenských jevů (xenofobie, šovinismus ad.) z toho činí něco mnohem více nesnesitelného, než byla původní trilogie. Podpořeno Státním fondem? To je pravý kameňák.(3.12.2015)

• Hepy13

Vtipy se vypráví pro zasmání a pobavení. Ani jedno z toho v tomhle "filmu" nenajdete. Tahle novodobá sračka vám akorát ukradne 70 minut vašeho života, a náladu vám spíše ještě zhorší. Jeden z nejčistčích odpadů kterej jsem kdy udělil.(20.12.2016)

• - V záběrech na dům starého Pepana (Václav Vydra) - je jasně viděž, že jde o umělý sníh. Tvůrci filmu si nedali ani práci s tím, aby poprášili sněhem i několik vedlejších domů. Stejná chyba se sněhem je ve scéně z náměstí, kde je očividně  uřízlá sněhová vrstva, která z ničeho nic končí a za ní je naprosto čisté prostředí náměstí. (Filip.Majeri)