V tomto případě bych doporučoval pravidlo" UKAŽ (lístek) A PAK PIŠ... To mě zajímalo jestli si tohle můžou dovolit na amerických UMD... Né tady si dělá každej co chce. Hold jsme v Čechách... vředu Evropy. Množství odpadů na m² bohužel dokazuje. Co jsme za vše hanící, závistivé, namyšlené blbce. Co dávají odpady jen z principu... Fakt jsem hrdej na to že jsem Čech, jup jup ja... Ale počkat! Nejsem! :D DÍKY BOHU!(11.12.2015)

• PaRi

Neviděl jsem ani jeden kameňák, stačili mi ukázky, takže nepůjdu ani na tento - pro mne ztráta času a nechci vidět skvělého tvůrce F. A. Brabce jak se brodí ve sr...... . A proč se takhle snížil? Inu Pražský výběr měl kdysi písničku, kde se zpívalo: Prachy, prachy nečekají, jen po nich sáhneš a už tě mají... Je to lidský ale doufám, že u F. A. Brabce to už takto nebude vždycky.(13.12.2015)

• Bluntman

Holocaust humoru a genocida tradiční kultury. Poetologický posun od série "vtipů" ke stvrzování nejhorších společenských jevů (xenofobie, šovinismus ad.) z toho činí něco mnohem více nesnesitelného, než byla původní trilogie. Podpořeno Státním fondem? To je pravý kameňák.(3.12.2015)

• ilemas

Neviděl jsem, tudíž nehodnotím. Nechápu, když někdo dá odpad 1,2,3,4 proč ještě leze na Vánoční kameňák ? Pochybuji, že to spousta hodnotících vůbec viděla, dávají odpad už z recese. Zajímavé je, že jsou vyprodané kinosály což u trapárny Star Wars nejsou. Že by byl kameňák nakonec lepší než Hvězdné války? A proč, když jsou všechny Kameňáky samej odpad se pro velký úspěch točí další díly? Už se těším na Kameňák 7 !!! Reklama na bilboardu v Babovřeskách.(4.1.2016)

• FILMOVKA

Širokoúhlejší film je určitě kouzelnější pro oko, i tady, kde Vánoční Kameňák působí víc jako film. Kameňáci nebyli nikdy jenom filmem, ale našlapovali trochu do neznáma. A to se mnohým zahnilým televizním a filmovým fanatikům nemusí líbit. Je to opět film dobrých a odvážných vtipů a spíš než film zhodnotíte míru zábavy. Tak, jak to u komedií je. Je mi na tom všem trochu líto, že se tu už druhý tvůrce rozhodl navázat na film Zdeňka Trošky, a že si pánové Novák a Brabec raději nevymysleli něco vlastního (pod svým názvem). Ale souhlasím nejenom s názorem pana Brabce, že je to film, který za 20, 30 let třeba dozraje.(3.12.2015)