Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ilemas

  Neviděl jsem, tudíž nehodnotím. Nechápu, když někdo dá odpad 1,2,3,4 proč ještě leze na Vánoční kameňák ? Pochybuji, že to spousta hodnotících vůbec viděla, dávají odpad už z recese. Zajímavé je, že jsou vyprodané kinosály což u trapárny Star Wars nejsou. Že by byl kameňák nakonec lepší než Hvězdné války? A proč, když jsou všechny Kameňáky samej odpad se pro velký úspěch točí další díly? Už se těším na Kameňák 7 !!! Reklama na bilboardu v Babovřeskách.(4.1.2016)

 • Bluntman
  odpad!

  Holocaust humoru a genocida tradiční kultury. Poetologický posun od série "vtipů" ke stvrzování nejhorších společenských jevů (xenofobie, šovinismus ad.) z toho činí něco mnohem více nesnesitelného, než byla původní trilogie. Podpořeno Státním fondem? To je pravý kameňák.(3.12.2015)

 • bono22vox
  *

  Nechce se mi ani věřit, že někdo, kdo naprosto úchvatným nádherným způsobem ztvární Erbenovu Kytici, navíc výborný kameraman, který natočil s jinými režiséry spoustu dalších kvalitních snímků, se chopí látky jako je Kameňák... Ale co už, stalo se. Ale že se utopí a sveze v předešlých dílech a nedá ani kapku svého umu do této látky, aby ji alespoň nějakým způsobem zvedl z předem hodnoceného hnusu, to je naprostý konec tohoto tvůrce...(4.2.2016)

 • Rakosnicek77
  **

  "Vánoční úklid je zbytečná věc, vždyť i ježíšek se narodil ve chlívku. Tak ať se u nás cítí jak doma" :o) Dal jsem si tu práci a vyrazil do kina a musím říct, že já v posledních třech dílech v kvalitě nepoznal rozdíl. Ohrané fóry, žádná velká kinematografie, ale to se tady celkem čeká... Takže slabé dvě, když jsou ty vánoce :-) i za Justina Bobra.(5.12.2015)

 • PaRi

  Neviděl jsem ani jeden kameňák, stačili mi ukázky, takže nepůjdu ani na tento - pro mne ztráta času a nechci vidět skvělého tvůrce F. A. Brabce jak se brodí ve sr...... . A proč se takhle snížil? Inu Pražský výběr měl kdysi písničku, kde se zpívalo: Prachy, prachy nečekají, jen po nich sáhneš a už tě mají... Je to lidský ale doufám, že u F. A. Brabce to už takto nebude vždycky.(13.12.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace