• Johnny.ARN

Atmosférou trochu o inom ako predošlé diely, dejovo podobný štvorke. Nič len scénky hrajúce vtipy. A na moju škodu, 95% použitých vtipov som poznal, ale bavil som sa aj tak skvele. Pribudli nové herecké tváre ( Molnárová mňam ) a vrátili sme sa do bordelu. Ale dokázalo si to robiť srandu úplne zo všetkých a všetkého a dokonca aj situačne. Ľuďom s vycibreným filmovým vkusom, ktorý nechápu srandu a značku Kamňák, nedoporučujem. Pre nás ostatných normálnych je to príjemne strávený čas. Len preto toľko, lebo vtipy som poznal, inak sranda. Cameo Rosenberga TOP! 2 z 5 ( Kino Dukla Svidník )(4.12.2015)

V tomto případě bych doporučoval pravidlo" UKAŽ (lístek) A PAK PIŠ... To mě zajímalo jestli si tohle můžou dovolit na amerických UMD... Né tady si dělá každej co chce. Hold jsme v Čechách... vředu Evropy. Množství odpadů na m² bohužel dokazuje. Co jsme za vše hanící, závistivé, namyšlené blbce. Co dávají odpady jen z principu... Fakt jsem hrdej na to že jsem Čech, jup jup ja... Ale počkat! Nejsem! :D DÍKY BOHU!(11.12.2015)

• PaRi

Neviděl jsem ani jeden kameňák, stačili mi ukázky, takže nepůjdu ani na tento - pro mne ztráta času a nechci vidět skvělého tvůrce F. A. Brabce jak se brodí ve sr...... . A proč se takhle snížil? Inu Pražský výběr měl kdysi písničku, kde se zpívalo: Prachy, prachy nečekají, jen po nich sáhneš a už tě mají... Je to lidský ale doufám, že u F. A. Brabce to už takto nebude vždycky.(13.12.2015)

• FILMOVKA

Širokoúhlejší film je určitě kouzelnější pro oko, i tady, kde Vánoční Kameňák působí víc jako film. Kameňáci nebyli nikdy jenom filmem, ale našlapovali trochu do neznáma. A to se mnohým zahnilým televizním a filmovým fanatikům nemusí líbit. Je to opět film dobrých a odvážných vtipů a spíš než film zhodnotíte míru zábavy. Tak, jak to u komedií je. Je mi na tom všem trochu líto, že se tu už druhý tvůrce rozhodl navázat na film Zdeňka Trošky, a že si pánové Novák a Brabec raději nevymysleli něco vlastního (pod svým názvem). Ale souhlasím nejenom s názorem pana Brabce, že je to film, který za 20, 30 let třeba dozraje.(3.12.2015)

• godycz

F. uck A. sshole Brabec. WHY??? Money??(8.12.2015)