• LadyPupu

Já se k všeobecnému lynči nepřidám, protože mě to chvílema bavilo. Je to totiž místy tak absurdně blbý, až je to vtipný. A pro mě zábavnější, než poslední dva Kameňáky. Navíc oceňuji neúčast Jany Paulové.(30.11.2016)

• Bluntman

Holocaust humoru a genocida tradiční kultury. Poetologický posun od série "vtipů" ke stvrzování nejhorších společenských jevů (xenofobie, šovinismus ad.) z toho činí něco mnohem více nesnesitelného, než byla původní trilogie. Podpořeno Státním fondem? To je pravý kameňák.(3.12.2015)

• MessiM

Bezmoc, zděšení... kvalita obsahu je úplně někde hluboko v prdeli. Náladu adventních trhů staví na vibrátorech a kondomech, zápletku na obnově nevěstince od náboru prostitutek a politickou satiru na imitaci prezidenta Miloše Zemana. Nesnáším hlasitý smích herců, jako by vám chtěli říci, že je to právě teď vtipné. V Kameňáku to máme i s hudebním předělem. Sakra, vždyř režii dělal docela erudovanej člověk, ale ono to asi nejde...(27.11.2016)

• Jizni Tlapa

A je to opět tady. Kameňácká série pokračuje a vypadá to dle zdejších komentářů, že očekávání bylo "opět" jinde, než v Kameňákově! Možná je to díky absenci Zdeněčka Trošičkového nebo vánoční atmosférou, ale parta naivků, čekající umění, invenci a rotrhanou bránici, navíc platící za lístek nemalý peníz, nenašla v Kameňáků nic jiného než KameŇák. Uf, to mi je ale divnota a nechápavost... jinak k filmu. Strašně to trpí tím, že tam není Jana Paulová :-)(7.12.2015)

• beba789

Tohle by se mělo vymazat z povrchu zemského. Totální dno. -1000000000000000%.(22.11.2016)

• - V záběrech na dům starého Pepana (Václav Vydra) - je jasně viděž, že jde o umělý sníh. Tvůrci filmu si nedali ani práci s tím, aby poprášili sněhem i několik vedlejších domů. Stejná chyba se sněhem je ve scéně z náměstí, kde je očividně  uřízlá sněhová vrstva, která z ničeho nic končí a za ní je naprosto čisté prostředí náměstí. (Filip.Majeri)