Nastala chyba při přehrávání videa.
 • FILMOVKA
  **

  Širokoúhlejší film je určitě kouzelnější pro oko, i tady, kde Vánoční Kameňák působí víc jako film. Kameňáci nebyli nikdy jenom filmem, ale našlapovali trochu do neznáma. A to se mnohým zahnilým televizním a filmovým fanatikům nemusí líbit. Je to opět film dobrých a odvážných vtipů a spíš než film zhodnotíte míru zábavy. Tak, jak to u komedií je. Je mi na tom všem trochu líto, že se tu už druhý tvůrce rozhodl navázat na film Zdeňka Trošky, a že si pánové Novák a Brabec raději nevymysleli něco vlastního (pod svým názvem). Ale souhlasím nejenom s názorem pana Brabce, že je to film, který za 20, 30 let třeba dozraje.(3.12.2015)

 • Jizni Tlapa
  **

  A je to opět tady. Kameňácká série pokračuje a vypadá to dle zdejších komentářů, že očekávání bylo "opět" jinde, než v Kameňákově! Možná je to díky absenci Zdeněčka Trošičkového nebo vánoční atmosférou, ale parta naivků, čekající umění, invenci a rotrhanou bránici, navíc platící za lístek nemalý peníz, nenašla v Kameňáků nic jiného než KameŇák. Uf, to mi je ale divnota a nechápavost... jinak k filmu. Strašně to trpí tím, že tam není Jana Paulová :-)(7.12.2015)

 • godycz
  odpad!

  F. uck A. sshole Brabec. WHY??? Money??(8.12.2015)

 • Gig
  odpad!

  Je to odpad a je to hnus, velebnosti. Stejně by mě zajímalo, kolik lidí hodnotilo dpadem a přece to neviděli.(5.12.2015)

 • xxmartinxx
  odpad!

  Brabce je mi skoro lidsky líto. Škoda, že se toho dožili Svěrákové...(3.12.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace