• Chajimwitz

1 jsem bohužel protrpěl celou,z 2 a 3 jsem viděl tak 60 %,z čehož jsem usoudil,že nic příšernějšího už se natočit nedá a 4 a 5 prostě vidět nechci.Seru na to ! Jenom nechápu lidi,co 1-4 ohodnotili jako odpad a ztrácí čas sledováním dalších dílů.(4.11.2016)

Ze všech dílu tohle bylo nejlepší, max 3 hvězdy , neskutečná degešárná lidi se nedá vyjádřit slovy, od herce viz brejlovce kterého bych kopl do rypáku se ten zbytek dal shlédnout, aspon nějaký humor nechyběl..(21.11.2016)

• Tereszka33

Zahrajeme si hru....tvým úkolem bude podívat se na celý film, bez toho aniž by ti začaly krvácet oči a padat vlasy. A teď vážně, ono ty ohrané vtipy ještě někoho fakt rozesmějí?(3.12.2016)

V tomto případě bych doporučoval pravidlo" UKAŽ (lístek) A PAK PIŠ... To mě zajímalo jestli si tohle můžou dovolit na amerických UMD... Né tady si dělá každej co chce. Hold jsme v Čechách... vředu Evropy. Množství odpadů na m² bohužel dokazuje. Co jsme za vše hanící, závistivé, namyšlené blbce. Co dávají odpady jen z principu... Fakt jsem hrdej na to že jsem Čech, jup jup ja... Ale počkat! Nejsem! :D DÍKY BOHU!(11.12.2015)

• LadyPupu

Já se k všeobecnému lynči nepřidám, protože mě to chvílema bavilo. Je to totiž místy tak absurdně blbý, až je to vtipný. A pro mě zábavnější, než poslední dva Kameňáky. Navíc oceňuji neúčast Jany Paulové.(30.11.2016)

• - V záběrech na dům starého Pepana (Václav Vydra) - je jasně viděž, že jde o umělý sníh. Tvůrci filmu si nedali ani práci s tím, aby poprášili sněhem i několik vedlejších domů. Stejná chyba se sněhem je ve scéně z náměstí, kde je očividně  uřízlá sněhová vrstva, která z ničeho nic končí a za ní je naprosto čisté prostředí náměstí. (Filip.Majeri)