Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ARI50
  ***

  Ze všech dílu tohle bylo nejlepší, max 3 hvězdy , neskutečná degešárná lidi se nedá vyjádřit slovy, od herce viz brejlovce kterého bych kopl do rypáku se ten zbytek dal shlédnout, aspon nějaký humor nechyběl..(21.11.2016)

 • bourec
  *

  20%.(15.1.2017)

 • Hepy13
  odpad!

  Vtipy se vypráví pro zasmání a pobavení. Ani jedno z toho v tomhle "filmu" nenajdete. Tahle novodobá sračka vám akorát ukradne 70 minut vašeho života, a náladu vám spíše ještě zhorší. Jeden z nejčistčích odpadů kterej jsem kdy udělil.(20.12.2016)

 • Wacoslav1
  odpad!

  Trapnost postoupila na high level. Neříkám, že se to nedalo očekávat asi jsem tupej nebo ne dost způsobilej, ale spoustu těch narážek jakože kameňáků jsem prostě nepochopil, především ty po kterých následuje nějaký tupý zvuk který mi jakoby říká : Máš se gebit kreténe! Prej humor pro dělnickou třídu, tak to díky bohu, že já beru prachy za to, že dělám hovno a nepatřím k ní. A když už nevíme kam v trapnosti zajít tak zostudíme hlavu státu a navrch to jeden rok před vánoci dáme do kin a za rok před vánoci na dvd. Tomu říkám kameňák!!!0%(27.11.2016)

 • Martin741
  odpad!

  Dno zumpy bolo uspesne dosiahnute. 0 %(20.11.2016)

 • - V záběrech na dům starého Pepana (Václav Vydra) - je jasně viděž, že jde o umělý sníh. Tvůrci filmu si nedali ani práci s tím, aby poprášili sněhem i několik vedlejších domů. Stejná chyba se sněhem je ve scéně z náměstí, kde je očividně  uřízlá sněhová vrstva, která z ničeho nic končí a za ní je naprosto čisté prostředí náměstí. (Filip.Majeri)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace