• rakovnik

Nezastírám, že bych se párkrát nezasmál. Ale nechápu, že tento film režíroval F. A. Brabec. Trapné či sprosté rádoby vtipy, pokus o záchranu v podobě odkazů na předchozí slabé Kameňáky (i po letech oslovování Trošky), žádný děj, slabý konec, bídné herectví...alespoň, že Vánoční Kameňák pustili v televizi tři týdny před Vánoci, protože takovýto nevkus se do sváteční nálady opravdu nehodí.(2.12.2016)

• kajas

Za použití hudebního motivu ze "Tří oříšků" ve "filmech" s Láďou Hruškou a Jiřím Pomeje by se mělo zavírat na doživotí.(2.12.2016)

• ludva10

Napíši to několika slovy: Trapas, trapas, trapas. Takto špatný a trapný film jsem asi zatím neviděl.(2.12.2016)

• Pilda17

Na CSFD je to jenon banda dementů a nic víc. Hele Kameňák dávám odpad! Ukažte lupeny vy dementi vylízaný a nebo co spíš čekáte vy bando ujetých čůráků? Inteligentní komedii, super příběh a akci jako svině? Vlezte mi do řiti vy odborníci nemocný.(24.11.2016)

• xxmartinxx

Brabce je mi skoro lidsky líto. Škoda, že se toho dožili Svěrákové...(3.12.2015)