poster

45 let

 • Velká Británie

  45 Years

 • Slovensko

  45 rokov

  (festivalový název)

Romantický / Drama

Velká Británie, 2015, 95 min

Režie:

Andrew Haigh

Scénář:

Andrew Haigh

Kamera:

Lol Crawley

Producenti:

Tristan Goligher

Scénografie:

Sarah Finlay

Kostýmy:

Suzie Harman
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pedestrian
  ***

  Chvílemi téměř mysteriózní drama se skvělou Charlotte Rampling. Škoda, že se nešlo víc do hloubky a delší stopáž by také neuškodila. 7/10(1.2.2016)

 • sochoking
  ****

  George a to jeho ukulele... Ono by si to kľudne zaslúžilo hviezdičiek i päť, ale neviem za čo... Niečo mi tam chýbalo. Možno, ked' si to znovu dám- za 45 rokov, prídem na to.(16.1.2016)

 • jhrasko
  ****

  Že happyend (píše sa nižšie)?! Uf, ani náhodou. Život so všetkým, čo prináša. O neskutočnej a snáď často až nenormálne(j) sebadeštruktívnej (nutnej) tolerantnosti vo vzťahoch. Záver, ktorý vyrazí dych a sparalyzuje. Mňa zaručene. Nádych a výdych...a Charlotte Rampling, akokoľvek chladná mi vždy prišla, jednoznačne VÝKON ROKA.(13.8.2015)

 • MartinezZ
  ***

  Když po 45 letech společného žití zjistíte, že svoji druhou polovičku vlastně vůbec neznáte, že vlastně ani nejste druhou polovičkou... Zajímavé téma, zajímavé zpracování, pomalé tempo. Pomalé, velmi, velmi pomalé... Vlastně na 95 minut až trochu moc, autoři vás nechají se nořit a nořit do pocitů manželky, jíž se blíží výročí svatby a nedlouho předtím se jí manžel bezelstně svěří s něčím ze své minulosti, co sice letmo věděla, ale netušila, co z toho vyplyne. Holka má holt smůlu, že jí to ještě stále dobře myslí, a jemu to prostě nepřijde. Žádný thriller ani mysteriózno samozřejmě nečekejte, je to prosté životní drama staršího páru, kterému přijde dopis v němčině...(29.9.2016)

 • iamek
  **

  [50. MFF KV 2015](1.8.2015)

 • - Představitel Geoffa, Tom Courtenay, pije v mnoha scénách čaj z hrnečku s logem fotbalového týmu Hull City A.F.C, herec je prezidentem fanklubu tohoto týmu. (hansel97)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace