Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Peterssen
  ****

  Výborná tragikomedie se zajímavým nápadem. Hodně se mi líbilo, jak si vyhráli s kamerou a hlavně se světlem. Celý film podkresluje krásná hudba, která navozuje tu správnou atmosféru. Jediná škoda, že z celého spektra možností, které se z úvodu nabízely se příběh vydal pouze po jedné linii a ta občas tíhla ke klišé.(18.1.2016)

 • GeusX
  ***

  Je mrzuté, když je člověk nalákán ukázkou na komedii a následně se ukáže, že v ukázce je vystříleno až moc "broků" a film celkově zas taková sranda není. Oduševnělé povídačky o vnitřní hudbě bez nějakého dalšího významu a docela roztahané hledání apoštolů mne bavilo čím dál méně. Originální nápady tu rozhodně jsou, vtip také - i když s dějem ustupuje humor do pozadí za melancholické příběhy. (viděno 1x cz dab.)(18.8.2016)

 • Dzeyna
  *****

  Boží.(11.1.2016)

 • NinadeL
  **

  Frankofonní kinematografie a její problémy. Děkuji, již nebudu. #čsfdprojekce(31.12.2015)

 • LoLaa
  ****

  Důkazem toho, jak moc jsem se na film nemohla dočkat, je, že jsem si ho stáhla hned, co to bylo možné, a to ve francouzštině s anglickými titulky. Přiznávám, že možná i toto způsobilo, že můj zážitek z něho nebyl až tak moc pozitivní, jak jsem čekala po zhlédnutí traileru. Nápad se mi moc líbil, ale myslím, že mohl být přeci jen využit o trochu lépe. Nadchlo mě zpracování a přirozené přecházení mezi vážnými a vtipnými tématy. (doslova) Božská Pili Groyne se u mě zařadila do skupiny dětských herců/hereček, které časem mají co ukázat. Taky bych chtěla, aby mi prozradila, jaká hudba je ta "moje", ale určitě bych nechtěla vědět, kdy nastane ten" můj" osudný den..(13.2.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace