Příjemné překvapení. Jedna z nejlepších satir na Boha plná skvělého, moudrého, černého, i skrytého humoru. Samostatné zpracování musí pohladit každého většího filmového fanouška. Líbil se mi též důraz na hudbu a detail v poetickém kabátku. Zkrátka svěží, vtipná a poeticky vytříbená satira. ___ (Cinestar, Hradec Králové)(2.1.2016)

Pěkná taškařice, jen se trošku tlačilo na pilku. Oceňuji filmařinu z hlediska provedení a efektů.(22.12.2015)

Plně chápu výčitky zminující líbivost, případně že film v divácích chce vyvolat dojem jakési spirituálnosti a hloubky, aby se po jeho zhlédnutí cítili chytřejší a obohacenější. Ovšem jako komedie snímek IMHO neselhává. Lepší 4 hvězdy.(9.7.2015)

Když tady čtu čerstvé komentáře z dnešní ČSFD projekce v kině Scala - čertu s věřícími, kteří "nerozdýchají tohle alternativní zobrazení Nejvyššího", aspoň nám nebudou krást kyslík, no ne. Dormaelův nejnovější počin filmařinou hodně připomíná staršího Pana Nikdo, způsob časových narací, hudební motivy, nadsázka. Pro mě je to ale vyzrálejší dílo, ačkoliv hranice mezi hurónským smíchem (velmi časté) a smutnou realitou (smrtelno, velmi procítěné a hluboké a všeobklopující) je křehká a propustná a snímek může snadno působit depresivně.(23.12.2015)

Rozhodne zaujímavá alternatíva zobrazenia kresťanského Boha plná cynizmu, čierneho humoru a zamyslenia. Spracovanie je ťažkopádne a v závere je to vidieť, napriek tomu, niektoré myšlienky a scény nemajú chybu. Film plný protikladov, možno by mu svedčila vačšia priamočiarosť.(18.1.2016)