poster

Victoria

 • Německo

  Victoria

 • Slovensko

  Victoria

Thriller / Drama / Krimi

Německo, 2015, 140 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ash99
  *****

  Victoria...film, ako životaschopný orga(ni)zmus...film ako kameramanský turizmus...film ako trip na celú noc...film ako čisto iba subjektívny superlatív...a v neposlednom rade, asi jediný film, ktorý "sa dá" pozrieť aj cez Google Street View...!(19.10.2015)

 • Duotone28
  *****

  Poznáš ten pocit, ked si povieš že tuto vec si nemal vidiet na svojej LEDke, ale na plátne. Tento raz sa ma toto netýka. Totiž to, nebol som len pred plátnom, ale v ďaka kamera aj priamo vo filme. To čo tu robila réžia za kamerou nemá dneská obdobu, lebo ak poviem že bola výborná, vynásob to ešte 3x. Victoria mi bude v hlave dunieť ešte pekne dlhú dobu, a už traz viem, že je to jeden z mojich hlavných kandidátov na film roku! Single-shot masterpiece! nazdar(3.11.2015)

 • mat.ilda
  **

  Jak Victoria ke štěstí přišla... od seznámení ve stylu esemeskového chataření (akorát, že verbálně, to je ta hrůza) s bratrstvem silně nesympatických charakterů, jakož i zjevů, aby se přes nekonečné blekotání a poskakování stihla zamilovat do nejsnesitelnějšího z nýmandů, načež utužila vztahy účastí na jedné zpackané loupeži, která odpovídala rozumovým schopnostem aktérů... Mám nutkání prozradit pointu, protože do konce se podaří dojít možná tak chronickým nespavcům, co stejně nemají nic lepšího na práci, než zírat do stropu, ale nakonec se omezím na konstatování, že pár okamžiků bylo fakt napínacích a jednozátahová nervní kamera navodila slušný reál, včetně kocovinového svítání, jinak mě snímek zanechal zděšenou nad totálním generačním úpadkem, chudobou vyjadřování i myšlení (alkohol a jazyková bariéra s tím nemají co dělat) v prachsprosté spotřebě života na úrovni vegetace... smutný pohled.(20.2.2016)

 • tahit
  **

  Hned na začátku jsem říkal, co z toho vyleze a jak to dopadne. Potenciál a slibně načrtnuté postavy to mělo. Náhodné setkání Victorie s partou neznámých jaksi ze začátku funguje. Ale netrvalo dlouho, cca od poloviny její chování působí hodně sebedestruktivně až nepravděpodobně. Navíc přehnaná délka a vyšumělý konec, který už jsem mnohokrát viděl, dál už to byla jen koncentrovaná nuda.(23.2.2016)

 • Morholt
  **

  Hm. Tyhle hokus pokusy s neustále se pohybující kamerou v jediném záběru moc nemusím. Jasně, do některých sekvencí se tahle forma hodí, ale na dvě a čtvrt hodiny je toho moc. A do toho zjevně improvizované dialogy, které by asi měly dodat na autenticitě, ale ve finále mi připadalo, že herci občas netuší, co mají říkat. A je to docela škoda, protože herecky by mi to i sedlo a příběh, jakkoliv neobjevný, mi také nevadil. Tady mě Němci zklamali. 40%(12.12.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace