Dron - stačí stisknout spoušť

Norsko, 2014, 78 (58) min

Tonje Hessen Schei

Anna Myking
  • Medwídek

Určitě jsou v tomto dokumentu věci, které stojí za to vědět.. Mě ale zklamala neobjektivita snímku. Každá mince má totiž dvě strany..(9.3.2015)

Rozjezd na pět ale po zlomu hruba v polovině jsem uvažoval i o tříhvězdičkovém hodnocení. Jednostrannost podání nebyla totiž jedinou věcí, která mi vadila a snaha hodit na drony za každou cenu vinu skutečností, které jsou staré jak lidstvo samo tomu rovněž nepřidala. Mnohá fakta jsou ale zajímavá a pokudi si udržíte mentální odstup a nebude přehnaně hltat vše co je servírováno, obrázek o tomhle začínajícím fenoménu si můžete udělat velice pěkný. (festival Jeden svět Benešov - 27. 3. 2015)(30.3.2015)

Takový jakoby sluníčkový dokument (zaměřený proti USA). Prostor dostávají human rights právníci, organizace, aktivisté a dva obsluhovači dronů. Vo co komu de?(8.11.2015)

Vadil mi ten černobílý pohled v dokumentu. Hodný Pakistán vs zlé USA.(10.3.2015)

• magu

Tendenčné a neobjektívne. Nóri ma úplne sklamali. Čakal som niečo iné. Nemôžem hodnotiť, lebo som to nedopozeral.(4.11.2015)