Mladý ctižiadostivý tanečník Wyatt vyrastal v prostredí blízkom podsvetiu a život na zlej strane zákona ho poznamenal. Neustále mal problémy so zákonom a skončil vo väzení. Po prepustení sa vracia domov sledovaný políciou aj podsvetím. Protidrogový úrad DEA ho donúti pracovať v utajení v nočnom klube známom pre svoje nezákonné aktivity a šírenie experimentálnych, životu nebezpečných narkotík. Všetko sa zmení, keď sa Wyatt zamiluje do Emmy, dcéry bohatého majiteľa klubu. Ďalšie turbulentné zvraty však ohrozia nielen jeho ľúbostný vzťah, ale aj jeho život a znova mu hrozí väzenie. V tejto situácii sa Wyatt rozhodne pomstiť smrť svojej sestry a vyvolá vojnu gangov, ktoré ovládajú tanečnú klubovú scénu v Los Angeles. Jediný chybný krok v jeho rafinovanej hre s políciou aj podsvetím ho však môže stáť život. (TV JOJ)

silentname

Ako vidím, tak film má od ľudí trošku rozporuplné reakcie a ja sa pridám do tej negatívnej sféry. Neviem čo by som na tomto filme ocenil iné, než pár tanečných kreácií a Biancu A. Santos. Ostatné je podľa mňa tragédia. Príbeh je podľa mňa mimo a je neskutočne nudný. Možno má momentky, ktoré človeka dokážu zaujať, no ak sa cez to všetko pretlčiete, tak musíme mať ešte na posledných 10 minút absolútne šokujúci twist, ktorý absolútne ruinuje všetko, čo dokázal film ako-tak vybudovať. Plus to celé vyzerá ako keby sa skombinovalo do seba niekoľko hudobných videoklipov a chcelo sa tomu dať nejaký príbeh. A tak vytvorili tvorcovia maximálne všedný, nudný a mizerne vymyslený príbeh, ktorý nikoho nebude brať a nedáva ani nijako moc zmysel. Hudba ma nebrala a to som pritom fanúšikom tanečnej a klubovej muziky. Nefunguje to. Okrem toho tie strihy fakt pôsobia ako z hudobných videoklipov a osvetlenie niektorých scénok je rovnako mizerné. Neustále temné, alebo plné červenej a nič mi to nedáva. Herecky to je tiež podľa mňa nič moc. O mnohých postavách sa ani nič nestihneme dozvedieť... proste nemám čo dodať. Je to mizerný film. Neodporúčam. Ale ako vidím, našli sa tu aj fanúšikovia, tak možno mi niečo uniklo. Za mňa je to ale veľké nie. Hodnotenie: D- ()

Arsenal83

Keď vidíte černocha s pištoľou, je to neklamné znamenie, že si konečne našiel prácu. Aj tu sa takýto pracant objaví a je to dobré. Vyššia zamestnanosť len pomôže afroamerickej komunite vymaniť sa z okovov bielej nadradenosti, kvôli ktorej boli nútení rabovať napríklad obchody s topánkami. Zvyšok filmu je snaha o symbiózu tanečného či hudobného filmu a trileru, čo je pomaly už nejaký trend medzi brakovými filmami. Prerušovaný elektro soundtrack pôsobí niekedy ako migréna. ()

kaylin

Na snímku oceňuji v podstatě jen to, že se jedná o zajímavé, originální a lehce novátorské pojetí v tom, jak přistupovat k žánrům. Taneční thriller zní divně a ono to také docela divné je, ale tvůrci se snažili, a i když je příběh takový skoro až klasický, tak v něčem nové to je. Bohužel to neznamená, že vás to bude bavit. ()

Johnny.ARN

Na tieto tanečné srandy som už asi starý. Snažilo sa to hrať na krimi so solídnou zápletkou, ale nemalo to ten správny efekt a nestrhlo ma to. Herečky však jebavé. 1 z 5 ()

Ammit

Svižná taneční hudba (né, že bych si tohle jela ve volném čase, ale ve filmu líbivé), rádoby detektivní zápletka, kde každej něco tají, rozdělení na části, monolog jako v noir filmech, nakonec každý dostane, co si zaslouží, všechno dobře dopadne, láska a spravedlnost zvítězí a pokus o plot-twist na konci. Holka, ty se ve světě neztratíš! ()