poster

Švindlíři

 • USA

  Matchstick Men

 • Slovensko

  Podvodníci

Krimi / Drama / Komedie / Thriller

USA, 2003, 116 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • 2Pac
  ***

  Cage ako vzdy vytvara skvelu atmosku. Film je celko "smart", ma dostatok humoru a zaverecna zapletka je omracujuca....chyba tomu vsak nieco viac....nieco co by z toho spravilo nieco ala Catch me if you can....mozno namet, mozno scenar...proste nieco....Cage samotny to zachranit nemoze....(31.5.2004)

 • genetique
  ****

  Vynikajúce podanie z Cageovho hľadiska, ale naozaj vtipne vyznie len s originálnym znením. Veľmi dobrá krimi-komédia, ktorá využíva dobrý scenár a psychologickú rovinu postavy Roya, chlapíka s prehnaným zmyslom pre poriadok a usporiadanosti života podľa presných pravidiel. keď do jeho života vstúpi však dospievajúca dcéra, jeho život sa obráti naruby a haluzné okamihy stoja za zhliadnutie ako celé dielko. Veľmi je aj záver, ktorý síce je happy-end, ale taký, ako by ste ho očakávali. Scott u mňa opäť uspel. 80%.(9.5.2006)

 • Ainy
  ***

  Nemůžu si pomoct, ale nuda, nuda, nudaa. Obligátní "čekala jsem víc" ani nemusím zdůrazňovat. Vynikající Nicolas zahrál agorafobika Roye sice velmi dobře, to ano, ale on sám nemůže utáhnout celý film. Takže jsem se přistihla, že občas přestanu sledovat obrazovku a myslím na to, na co všechno v pondělí nesmím zapomenout. No a když se opět vrátím do reality, tak zjistím, že jsem o nic nepřišla. Letargii jemně rozčísla až jeho dcera, která se svou pubertální divokostí udržela mou pozornost u filmu až do konce.(5.5.2014)

 • Enšpígl
  ***

  Scotta z jménem Ridley mám rád a uznávám tak toto dělám velmi nerad,ale byl to zcela zřejmě nejslabší jeho kousek, vtipy jsem nějak moc nevypozoroval a další žánry taky ne, byl to pěknej švindl.Cage snímek vytáhl opravdu hodně , hodně vysoko.(14.7.2006)

 • Djkoma
  ***

  Ridley Scott vstoupil do neprobádaných končin a vytvořil průměrný filmový zážitek s dvojicí dobrých herců a jednou rozkoušnou holčičkou, která rozhodně nevypadá na svůj věk :). Jestli jde o komedii opravdu jsem se nesmál až na ten konec, který je jak ze špatného snu jednoho velkého podvodníka.(4.8.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace