poster

Trabantem do posledního dechu

 • Slovensko

  Trabantom do posledného dychu

 • anglický

  Trabant - From Australia To Bangkog

  (festivalový název)

Dokumentární / Road movie

Česko / Slovensko, 2016, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Luke7
  ****

  Ubylo cestopisných informací. Přibylo akce na motorkách a vozítkách. Rychlá a zběsilá jízda. Škoda tohoto podařené tripu, že na je úkor map, okolní přírody, lidí a zajímavostí v tak exotických lokalitách.(21.3.2016)

 • Ekkan
  ****

  Doporučuju spíše přednášku D. Přibáně - víc informaci, víc vtipu a lepší atmosféra. ;) Film nebyl špatný, jen se v některých chvílích zbytečně táhl.(22.4.2016)

 • Slarque
  ****

  Zatímco předchozí díly nabízely unikátní záběry, ale z filmového hlediska nebyly úplně přesvědčivé, teď mi připadá, že Dan Přibáň udělal výrazný pokrok a výsledkem je jednoznačně nejlepší filmový záznam žlutého cirkusu. Že je to tentokrát nějak více o lidech než o autech, vůbec nevadí, spíš je to jednou z předností filmu.(17.3.2016)

 • bari68
  ****

  Najnáročnejší trip tejto partičky dopadol pre diváka asi s týmto komentom : ,,Ale toto som už videl prvom, druhom, treťom diele.... ,, . Znovu úžasné dobrodružstvo, ale s pocitom, že než to znovu vidieť na obrazovke, to radšej zažiť ... aspoň na chvíľu...(6.9.2016)

 • heyda
  ***

  Oproti předchozím filmům velké zklamání. Chybí představení celé posádky (jména mi nestačí), chybí úplně zeměpisné informace (kudy kam jedou, přes jaká města, pouště, pralesy, oblasti atd.), chybí mi nějaký ucelenější koncept. Byl jsem na přednášce hned jak se vrátili a to byla úplně jiná káva. Doufám, že seriál bude výrazně lépe zpracovaný, materiálu bylo dost, tak snad to dobře sestříhali :) 65%(18.8.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace