Tentokrát Dan přizve do česko-polsko-slovenského týmu dobrodruhů také svou přítelkyni, motorkářku Dominiku, a dva majitele již zmíněných invalidních vozíků, Jakuba a Kristínu. Dan shání vozidla, Dominika se seznamuje s čezetou, posádka absolvuje první pokusné jízdy a seznamování s novými členy. Konečně je tu slavnostní start, první závada na čezetě, naložení žlutého cirkusu do kontejneru a – odlet! (Česká televize)

Jara.Cimrman.jr

"Pořídili jsme si perfektního Malucha. V podstatě nic na něm nefunguje, nesvítí světla, neblikaj blinkry, startuje se větví." Tak Egu a Babu se tváří celkem v pohodě, Maluch budí mírné obavy a motorky se možná rozjedou. Taky posádky vypadají dobře, možná dostanou i víza, vozíčkáři jsou dobří blázni a jsem si celkem jistý tím, že Marcin si s sebou měl vzít ten traktor. Ve filmu mi tento pořádný prolog chyběl a proto jsem moc rád, že jsem si ty přípravy mohl s cestovateli užít. A taky se poučit, protože já bych nepřežil ani ten odjezd. ()

Pepinec

Je fajn, že se cirkusu daří a že se rozrůstá. Upřímně mu fandím a těším se na další tóčo. Jenže ona je někdy lepší komořina než symfoňák. Je tady spousta věcí, který nejsou potřeba vidět a spousta řečí, který nejsou potřeba slyšet. Okay, tak kdo byl za život jednou u Mácháče a jednou na Slapech, tomu třeba pětiminutovka věnovaná očkování přijde zajímavá, ale trošku mně přijde, že cirkusáci měli při týhle expedici kameru s mikrofonem u huby i na záchodě. A to mě osobně tak úplně neba, protože jak to vypadá na záchodě moc dobře vím i bez Road movie. ()

Frajer42

Líbí se mi, kterak názvy jednotlivých dílů dokonale reflektují jejich děj. První díl nám kromě těch pár nových koleček ukazuje i řidiče a řidičky těchto nových našlapaných strojů. Celý díl se táhne v rytmu příprav a komplikací ohrožujících start žlutého cirkusu. Několik zúčastněných nažene do postelí lehčí verze rýmičky a o komplikace je tak postaráno. Příjemné bližší seznámení se s posádkou. Něco takového ve filmu zřejmě býti mělo. ()

LachtanShows

Poté, co jsem před pár dny slyšel rozhovor s Danem Přibáněm, se mi pořádně zastesklo po jeho žlutém cirkuse a došlo mi, že jednu z těch seriálových verzí jsem ještě ani nerozkoukal. Další dvě na mě taky čekají s pár doposud neviděnými díly, ale Austrálie mi teď ze všech láká rozhodně nejvíc. ()