Mezi krokodýly (E07) (epizoda)

Dokumentární / Road movie

Česko, 2016, 28 min

"Raději jsme se utábořili vedle silnice, aby do rána nezmizela." Cesta, necesta, hory, termitiště, klokan, krokodýl a ošklivý trpaslík na střeše trabanta. Posádka se evidentně baví, já o něco málo méně, ale protože Radek nezklamal a ztratil pas, tak jsem si ten konec Austrálie nakonec ještě užil.(8.12.2016)

Konečně - na konci Austrálie, nabralo putování na rozmanitosti a zajímavosti.(24.10.2016)

Spoilery! Další dávka příjemné Australské roviny. Tentokrát už úplně naposledy. Nejpůsobivějším okamžikem byla zřejmě krokodýlí noční koupel. Jináč mě docela zaskočilo, že jeden člen jen tak opustí výpravu, takže byl v průběhu cesty vypsán konkurz na náhradního člena posádky. Naopak mě vůbec nepřekvapilo, že se Polákům opět kamsi zatoulal pas. Dost se mi líbilo sledovat, kterak se za normálních okolností šíří požár australským lesíkem. Jeden z nejpříjemnějších dílů.(21.10.2016)