Zootropolis: Město zvířat

Zootopia

Zootropolis

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2016, 109 min

Jeden z těch fakt lepších animáků.. už to nedokážu tolik brát jako malej, kdy jsem byl na tehdejších 90's klasikách, výbornej byl Velkej Don Corleone, to sem sral.. "Příjdeš bez ohlášení na narozeniny mé dcery" to bylo hotovo.. no nenudil jsem se ani chvíli, což k týhle stopáži znamená rozhodně plus, mě se to líbilo, a aniž bych o hudbě k filmu dopřeu cokoli věděl, Giacchino se prozradil svým soundtackem alá Medal of Honor ( 1+ 2Underground na PSX) hned několikrát, což taky potěšilo, jo - 8/10(15.3.2016)

"Teď otevřu ty dveře a vy jí řeknete, že jste jen rozdávala pokuty za parkování, ruplo vám v bedně a že ten případ neberete." Policejní náčelník není vůl, on je buvol a vyšetřujícího králíka nebere vážně. No dobře. Já ho taky neberu vážně, ale dost jsem se pobavil se starostlivými rodiči, na povel vyjícími vlky a zejména s výtečným lenochodem Bleskem. Ten byl prostě dokonalý, i když při vzpomínce na příjemně strávený den na odboru dopravy, kdy příslušníci jeho rodiny úředně "kmitali" na plnou otáčku, mi zase až tak dokonalý nepřipadá.(20.7.2016)

Povedená, zábavná a příjemná animovaná podívaná :-) Když pominu fakt, že jde o multikulturní šrouby do hlavy, které nepřímo ukazují na dnešní malý problémek. Taková moderní bajka na aktuální dění :-) Ale je to roztomilé, má to příběh a dobře se na to kouká :-)(18.6.2016)

Propaganda!!§¨'§"(12.6.2016)

Normálně bych hodnotil asi trochu níž, kvůli těm zmateným mantrám o tom, že "každý může být čímkoli chce", což je objektivně a prakticky samozřejmě blbost a politicky dost zprofanovaná teze. Ale scéna s lenochody mě naprosto dostala, musím dát 5 :-D :-D :-D :-D(2.4.2016)