poster

Zootropolis: Město zvířat

 • USA

  Zootopia

 • Slovensko

  Zootropolis

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2016, 109 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Beastmaster4
  ****

  Povedená, zábavná a příjemná animovaná podívaná :-) Když pominu fakt, že jde o multikulturní šrouby do hlavy, které nepřímo ukazují na dnešní malý problémek. Taková moderní bajka na aktuální dění :-) Ale je to roztomilé, má to příběh a dobře se na to kouká :-)(18.6.2016)

 • hirnlego
  **

  (* dolů za závěrečné tancovací zlotitulky, to už jsem klasicky dopapala svou mrkvičku trpělivosti)(26.6.2016)

 • D.Moore
  *****

  Už dlouho si přeju, aby někdo zfilmoval božský komiks Bryana Talbota Grandville, a Zootropolis je mé představě, jak by to asi mělo vypadat, na zaječí chlup blízko. Je to úžasně nápaditý animák z promyšleného prostředí, s příběhem málem jako z komediální kriminálky pro dospělé (48 hodin, Poslední skaut, Půlnoční běh...), se sympatickými postavami a s nejlepší parodií Kmotra, jakou jsem kdy viděl. Pochválit musím také český dabing s neoposlouchanými a přesně padnoucími hlasy.(11.5.2016)

 • Fr
  *****

  ,,MOŽNÁ JSME SE VYVINULI, ALE HLUBOKO UVNITŘ JSME STÁLE ZVÍŘATA“... /// Zvěř v akci – „tak tohle už mě nepřekvapí“, řekne si kdejakej všežravec. Ovšem bacha tlusťochu! Tady je to jiný kafčo! Tohle není žádná šmírarna za dřevěným plotem, nebo vidlárna z kdovíjaký farmy. Tohle je policejní story srdnatý zaječice, která je fajnová, stejně jako celá zvířecí metropole. Hodně dobrej nápad u kterýho ani ti starší neusnou. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Neustále mně někdo tlačí na vocas (městskej úřad, starosta, prezident..). 2.) Zjistím, proč se v králíkárně nemám pouštět do žádnejch prasáren. 3.) Thx za titule „mark82“. /// PŘÍBĚH ***** HUMOR ** AKCE ** NAPĚTÍ *(30.8.2016)

 • Isherwood
  *****

  Nejlepší lidskoprávní agitka, ve které mám problém akorát s tvůrčí zbabělostí ohledně zásadní morální otázky, kterou jsou stravovací návyky predátorů, protože jinak je to všech ohledech naprosto fantasticky fungující kriminálka, špičková buddy movie, dynamická akční jízda a všemožné reference (Jesse a Walter jsou absolut!) obsahující podívaná, která mi na dlouho definuje pojem ‚feel good‘.(21.5.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace