Zootropolis: Město zvířat

Zootopia

Zootropolis

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2016, 109 min

Solídna buddy detektívka plná dobrých nápadov a gagov. Miestami sa však pokúša o vážny, či dokonca temný tón a tam sa to teda nepríjemne zadrháva.(6.3.2016)

(Cinemax Bory - 28.2.2016 - slovenský dabing)(17.4.2016)

Nic nového, ale hezké.. :-)(25.6.2016)

Dle očekávání moc fajn animák, hlavně díky ústředním postavám, animaci, hromadě nápadů a společenskému podobenství/poselství. Bránici mi to sice nervalo (ani lenochodi, ani narážka na BREAKING BAD), ale naopak jsem docenil pár příjemně temných momentů (scény šikany, Judy vs Nick v muzeu), taky honička myší mikročtvrtí byla dobrá. A po mnoha letech (poprvé od Rebeky z Letohrátek) mám zase jednou crush na animované zvířátko (Judy).(20.6.2016)

Animovaná detektivka pro odrostlejší děti, ale i mládež a dospěláky. Sotva mluvící potěr na to ale neberte, nic z toho nebude mít. Hvězdička dolů za nápadně vloženou politickou korektnost, konkrétně antirasismus. Docela mě to otrávilo, v týhle době, která je novolevicovým hnutím přímo nechutně prolezlá.(19.3.2016)