poster

Zootropolis: Město zvířat

 • USA

  Zootopia

 • Slovensko

  Zootropolis

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2016, 109 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Cervenak
  ****

  Solídna buddy detektívka plná dobrých nápadov a gagov. Miestami sa však pokúša o vážny, či dokonca temný tón a tam sa to teda nepríjemne zadrháva.(6.3.2016)

 • HAL
  ****

  Madagaskar potkává Pixarovky. Asi ideální konstalace pro pohádku pro děti, které ještě nemají věk na to, aby je oficiálně vpustili na facebook. Zajímavé je že přístupem k rasismu a předsudkům je to ideologický antagonismus k nedávnému, podobně dětskému, Angry Birds. 7/10(20.7.2016)

 • Beastmaster4
  ****

  Povedená, zábavná a příjemná animovaná podívaná :-) Když pominu fakt, že jde o multikulturní šrouby do hlavy, které nepřímo ukazují na dnešní malý problémek. Taková moderní bajka na aktuální dění :-) Ale je to roztomilé, má to příběh a dobře se na to kouká :-)(18.6.2016)

 • Pethushka
  *****

  Moje dětské já dneska mělo krásný den! A to díky úžasnému městu Zootropolis, které je plné roztomilých zvířat různých velikostí a povah. Tolik mě těší, že někdo dokáže vymyslet něco tak kouzelného a vyhrát si s každým sebemenším detailem. Zkrátka je to neskutečně povzbudivý film s optimistickým soundtrackem, při kterém se vám chce tančit a řvát "Já to dokáááážu!", i když ani nebudete vědět co. Takže pokud potřebujete dobít baterky a nebo aspoň na pár minut zase ochutnat to dětský nadšení, jděte do kina. 5* A co takhle natočit celý film o lenochodech? :)(3.7.2016)

 • 3DD!3
  *****

  Výborná detektivka se sociálním přesahem, nádherně reflektující předsudky, šikanu a zároveň mediální manipulace. Co na tom, že hlavní hrdinové jsou Liška a zaječice. Bajky se vrací v novém formátu. Prvotřídní akce, vtipné slovní duely, povedené gagy, které pobaví jak děti i dospělé. Uznávám že temnější, na pohádku hodně vážné, scény děcka zaraženě promlčely, ale je dobře že jim něco ukáže i neduhy globalizace. Nádherný svět, klasická hudba a je to jenom mnou nebo jste si taky všimli několika malých poct Poslednímu skautovi?(25.3.2016)

 • - Aby hlavní hrdinka měla správné grimasy, sledovali animátoři během filmu králíky, což je ve výsledku znát na takových detailech jako pohyb uší či čumáčku. (Stoka)

 • - Titulní píseň k filmu nazpívala Shakira. V originále také namluvila postavu Gazely. (.baris.)

 • - Judy má na svém telefonu logo, které má nepřímo připomínat společnost Apple. Vtip je v tom, že namísto jablka, tam má nakouslou mrkev. (Draconic)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace