Uuups! Noe zdrhnul…

• Ooops! Noah is Gone...

• Německo

Ooops! Die Arche ist weg...

(Německo)
  • slovenský

Uuups! Archa je fuč...

Animovaný

Německo / Belgie / Lucembursko / Irsko, 2015, 86 min

Pro děti na víkendové odpoledne ideální. Příběh je sice jednodušší a humor dost dětinskej, ale i já se bez problémů dokoukal. Kvalita zpracování je samozřejmě také jinde než u známějších animáků.(9.4.2016)

• Hepy13

Animaků s mluvícími zvířaty hutně přibývá, a už to přestává mít speciální kouzlo. Pomalu na ně začínám být alergický. Smíchat Noeho a zvířátka v animovaného filmu není špatný nápad, v první řadě by ale musel být postaven na hodně originálním příběhu, který by udělal z filmu zapamatovatelný snímek. Tak jak se to povedlo nejednou Pixaru nebo Dreamworksu. Bohužel ale...(28.5.2016)

• titix

Tohle je dětem za trest. V krátkosti další německý animovaný film, bohužel tenhle neměl scénář, ale je to barevné !!!! a hodně.(20.8.2015)

• kaylin

Začátek je ještě trochu zajímavý. Je zde Noemova archa, ale bez Noeho, který by se staral o to, kdo na archu bude, nebo ne. A tak se zvířátka postarají sama. Jsou zde i nějaké příšerky, což je fajn oživení, ale pak už to jen padá do klasických příběhových klišé a nic speciálního se zde neděje, sledujete jen klasickou kostru toho, jak se ti, co si nerozuměli, dostanou k sobě a zachrání, co se dá.(2.9.2015)

• pepe_r

Skoro mi přijde nepatřičné tento film hodnotit v podstatě je asi nepatřičné ho promítat v kině, když ve vedlejším sále dávají V hlavě.(20.8.2015)