Uuups! Noe zdrhnul…

• Německo

Ooops! Die Arche ist weg...

• Irsko

• Austrálie

Animovaný

Německo / Belgie / Lucembursko / Irsko / USA, 2015, 86 min

• elimS

40% - komentář 20ti slovy: Jednodušší pohádka určená spíše pro ty "menší", s "poučením" na konci, že každý někam patří. Obstojná animace a pár usměvných scének.(12.4.2016)

• Hepy13

Animaků s mluvícími zvířaty hutně přibývá, a už to přestává mít speciální kouzlo. Pomalu na ně začínám být alergický. Smíchat Noeho a zvířátka v animovaného filmu není špatný nápad, v první řadě by ale musel být postaven na hodně originálním příběhu, který by udělal z filmu zapamatovatelný snímek. Tak jak se to povedlo nejednou Pixaru nebo Dreamworksu. Bohužel ale...(28.5.2016)

Klasický příběh trochu jinak a s trochu netradičními postavami, protože raťafáky a jiné členy příběhu jsem dosud neznal. Taky mi chvíli trvalo než jsem si zvyknul na jejich netradiční vzhled a pak ty jejich schopnosti (stavění, svícení, plynatost). Ale jinak se to nese v duchu příjemného dobrodružství s nesourodými postavičkami a pár zlouny, kteří jsou ale svou podstatou neškodní. Trochu si to hraje i s dialogy a má to v sobě morální podtext. Takže zde nemám problém, že animák pro děti, je opravdu pro děti. Animace není sice úplně špičková, ale postavičky nevypadají zle. Pro mě tohle byla prima oddechovka a dětem bych to bez problému pustil. Přestože je to taky do značné míry mystifikující, ale tady se to dá brát jako opravdová pohádkovost, takže bez problémů.(12.12.2016)

Pro děti na víkendové odpoledne ideální. Příběh je sice jednodušší a humor dost dětinskej, ale i já se bez problémů dokoukal. Kvalita zpracování je samozřejmě také jinde než u známějších animáků.(9.4.2016)

• makuk1

Rovnou říkam ten film si jednu hvězdičku zaslouží uplně blbý neni. Ten odpad je kinařům, kteří nasazují TV film do kina. O dopoledním víkendu je takových televize plná a dle dětí i lepších.(22.8.2015)