poster

Uuups! Noe zdrhnul…

 • Ooops! Noah is Gone...

 • Německo

  Ooops! Die Arche ist weg...

  (Německo)
 • slovenský

  Uuups! Archa je fuč...

Animovaný

Německo / Belgie / Lucembursko / Irsko, 2015, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • FEAR99
  ***

  S konečným hodnocením bych byl k našim neměckým sousedům shovívavější než pár zdejších uživatelů. Němci si nemůžou dovolit rozpočet Pixaru ani Dreamworks a přesto vytvořili až překvapivě slušnou (samozřejmě na poměry německého "béčkového" animáku) animaci se sympatickými hrdiny (Raťafáci jsou celkem boží), občasným slušným nápadem (2D plošinovka, 3D akce, tetris) a občas i solidním vtípkem (přesun přes kamenný most), kterého naštěstí dabing nezabíjí. Příběh malých stavitelských Raťafáků mě v kině (Olympie, 2 osoby v sálu => já a moje přítelkyně) bavil a ta hodinka a něco k tomu mi příjemně utekla. Nečekal jsem, že mi to uteče rychleji než infantilní Mimoňi a nafouklá bublina zvaná V hlavě. Nečekané to zjištění. V konečném součtu pro děti určitě hodně barevné a především zábavné, pro mě kupodivu taky. PS.: Jednoho Raťafáka bych si domů klidně vzal. 5/10(1.9.2015)

 • Goumen
  ***

  Pro děti na víkendové odpoledne ideální. Příběh je sice jednodušší a humor dost dětinskej, ale i já se bez problémů dokoukal. Kvalita zpracování je samozřejmě také jinde než u známějších animáků.(9.4.2016)

 • elimS
  **

  40% - komentář 20ti slovy: Jednodušší pohádka určená spíše pro ty "menší", s "poučením" na konci, že každý někam patří. Obstojná animace a pár usměvných scének.(12.4.2016)

 • kaylin
  **

  Začátek je ještě trochu zajímavý. Je zde Noemova archa, ale bez Noeho, který by se staral o to, kdo na archu bude, nebo ne. A tak se zvířátka postarají sama. Jsou zde i nějaké příšerky, což je fajn oživení, ale pak už to jen padá do klasických příběhových klišé a nic speciálního se zde neděje, sledujete jen klasickou kostru toho, jak se ti, co si nerozuměli, dostanou k sobě a zachrání, co se dá.(2.9.2015)

 • pepe_r
  odpad!

  Skoro mi přijde nepatřičné tento film hodnotit v podstatě je asi nepatřičné ho promítat v kině, když ve vedlejším sále dávají V hlavě.(20.8.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace