Než jsem tě poznala

Me Before You

Predtým, ako som ťa poznala

Drama / Romantický

USA, 2016, 110 min

• DwayneJohnson

Pro mě rozhodně nejnadhocenější a nejpřecovanější komedie poslední pětiletky. Aby mohla nějak smysluplně fungovat, musí mezi hlavní herečkou dvojicí být nějaké jiskření, nebo chemie, to vyjde nastejno. A to mi tady zoufale chybělo. Zbyl jen chabý pokus o upletení biče z hovna, no a nějak se to nepovedlo. Ale tím největším zklamáním byli herci. Ani ne tak Sam, který měl přece jen úlohu krapet ztíženou, ale hlavně Emilia, která mě tím svým neustálým vřeštěním a hodně trapným smíchem přiváděla do stavu totální až hysterické nepříčetnosti. Až jsem se divil po GOT, jestli je to tatáž osoba. Never more!(22.7.2016)

Díky skvělýmu hereckýmu obsazení mi došlo teprve až když jsem byl na cestě z kina, že to byla píčovina.(10.7.2016)

Docela fajn korejská romantická komedie bez Korejců, Pachelbelův kánon included.(7.8.2016)

Ále co, musela jsem......když mám hodnotit srdcem, tak srdcem hodnotím a nebudu to rozebírat........zatím.....(8.7.2016)

• Vodnářka

Naprosto zbytečný film bez jediné dobré myšlenky, který se vás snaží násilně nacpat na hranu emocí, bez toho, aby měly smysl nebo byly jakkoliv podloženy příběhem. Nerozumím, proč vlastně někdo něco takového chce a proč se na to někdo má dívat. Nadsázku ani lehkost, na kterou každý upozorňuje tam opravdu nevidím. Oceňuji každopádně welšskou přírodu, kameru a stylový hadry Emilie Clarke.(26.9.2016)

• - Počas daždivého počasia pozerali Will a Louse film O Bohoch a ľuďoch (2010). (Vladka182)

• - Exteriéry domu, kde bydlela hrdinka Lou (Emilia Clarke) se natáčely v Harrow v Londýně. (PogoJoe)

• - Spoiler: V naprosté většině států světa je asistovaná sebevražda stejně jako eutanázie ilegální, dovoluje ji například Švýcarsko, Nizozemí, Německo nebo Belgie. V těchto zemích existují i specializované kliniky, které asistovanou sebevraždu zajišťují. (Illuminare)