Pan Bezchybný

Pán Bezchybný

Thriller

Francie, 2014, 97 min

• julie_mie

Souhlas s komentářem níže. Škoda, že se tento záměr tolik nepovedl.(26.8.2015)

• flakik

Když jsem viděl trailer, myslel jsem si, že půjdu na francouzskou kopii The Words. Příjemným překvapením je, že kopie The Words, to není. Možná trochu bohužel. Film se zdá, jako by někdo vzal kuchařku Jak natočit thriller, vzal jednotlivé prvky a náhodně je pospojoval dohromady a doufal, že to všechno dohromady bude fungovat. Ale ouha, ono to nefunguje. Některé scény vyvolávají spíš smích než děs a práce hudby s filmem je taky prapodivná. Patří ta hudba opravdu k tomu filmu?(21.3.2015)

Pan Bezchybný nebo takřka bezchybný film? Jsem nadšený propracovaným a překvapivým dějem, který nečeká a vtáhne vás do filmu. Je třeba uznat, že se najde mimo thriller i pár komických scén, ale nevidím v tom problém. Francouzské filmy stojí pořád za to. Jsem rád, že jsem tuto pikantní výpravu do spisovatelské mysli mohl vidět na Festivalu francouzského filmu, který navodil patřičnou atmosféru francouzského večere, když se kinem nesla krásná francouzština i od diváků. Já i okolí bylo velmi spokojeno, hodnotím zaslouženými 5*(20.11.2015)